kymla

okres Praha

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.1.2021  15:25

Velice milá a sympatická hlavní hrdinka. Mě se to líbilo, Jennifer hraje velice uvěřitelně bývalou královnu krásy a matku. Trošku sladkobolný, ale příjemný snímek.

• 29.12.2020  22:24
    Bridgertonovi (TV seriál) (2020)

Připadalo mi to jako historická verze seriálu Gossip girl :) Vcelku povedená romantická série, oddychovka pro ženy :)

• 2.2.2020  19:51
    Gentlemani (2019)

Gangsterka jak vyšitá. Začátek byl trochu zmatečný, ale poté film najel na plynulou linku. Hugh byl tak úlisný, Dle mého názoru on a Charlie Hunnam jsou hlavními tahouny filmu. Vtipný, originální snímek na který se ráda podívám znovu.

• 1.1.2020  23:58
    Malé ženy (2019)

Dojemný, jemně natočený snímek s nádhernou hudbou A. Desplata. Velice se mi líbila kamera, detailní záběry. Také mi přišlo, že postava Jo dostala zaslouženě více prostoru. Jediné co mě mátlo bylo přeskakování do minulosti. Ale i přesto film, který je další velice povedenou adaptací tohoto románu.

• 11.12.2019  16:51

Tak tento film můžu vidět opakovaně. Jistě najdeme zde klišé, ale Ondra Vetchý je tak uvěřitelný a ostatní postavy mu skvěle sekundují. Vyzdvihuji výkon malé Emy. Příjemný, dojemný snímek, který pohladí po duši.

• 11.12.2019  10:29

Já měla pocit, že Rebel na tu roli nestačí, že jiné postavy ji z přehledem zastínily. Těšila jsem se na pohodovou romantickou komedii a byla jsem zklamaná.

• 11.12.2019  10:21
    Parazit (2019)

Kolik takových "rodinek" najdeme v každém státě? Velice zajímavé, jistě stále aktuální téma jak ošulit lidi, stát a profitovat bez práce.

• 11.12.2019  09:55

Viděno kdysi na kviff...Od začátku mě film bavil, vtipné hlášky, problémy dospívajícího kluka, plus jako třešnička na dortu úžasný soundtrack..co více si přát..

• 11.12.2019  09:47
    Vlastníci (2019)

Za mě první půlka byla lepší, úderné hlášky, vykreslení postav. Bohužel v druhé polovině už jsem se nudila a sledovala hodinky...Pozitivně hodnotím herecké výkony, ale příběh si zasloužil více rozvinout. Takže průměr..

• 11.12.2019  09:38

Po dlouhé době příběh na který se dá koukat. Pár chyb bych asi našla, ale hlavní message pro mě bylo to, že vám nikdo nedá návod na to, jak žít svůj život. A také to že ať už je důvod pro změnu cokoliv, donutí vás to jednat. Terezka si jede svůj herecký koncert od začátku do konce. Já mám prostě ráda snímky z normálního života, reálné problémy.

• 19.8.2019  19:44

Po dlouhé době povedená česká pohádka. Herci odvádějí solidní práci, musím vyzdvihnout výkon pana Preisse. Velice mě bavilo duo Neužil, Plesl. Příběh je poutavý, zápletka uvěřitelná. Opravdu stojí za to jít do kina :)

• 16.8.2019  23:27

Film je opravdu moc dlouhý, měla jsem pocit, že sleduji dva snímky najednou. Tarantino vzdává hold starému hollywoodu, jakoby z pohledu malého kluka, který miluje westerny. Velké hvězdy stříbrného plátna jezdí po hollywoodu. Opravdu na vás dýchne atmosféra doby. Mě chybělo víc scen Pitta s Dicapriem, jsou dokonalá dvojka. Jako vždy u Tarantina výborný soundtrack.

• 15.6.2019  09:48
    Rocketman (2019)

Když jsem odcházela z kina, říkala jsem si, že se mi nelíbil koncept muzikálu. Nepochopila jsem záměr vyprávět příběh muzikálovými čísly. Přišlo mi to překombinované, ale výkon Tarona je fenomenální: jeho zpěv a jak vystihl Eltonovu křehkost a nezdolnou snahu uspět. Klobouk dolů. Moc se mi líbilo, jak byl vykreslen vztah Bernieho a Eltona. Hvězda navíc za Tarona.

• 31.10.2018  07:11

Také jsem měla veliká očekávání od tohoto snímku. Myslím, že se tvůrcům podařilo vystihnout atmosféru dobu i zákulisí showbyznysu. Rami se úkolu zhostil se ctí, vystihl Freddieho osobnost. Velmi se mi líbily detailní záběry, prulety kamerou při koncertech. Pátou hvězdu dávám za závěrečnou scénu, kdy jsem měla husinu :)

• 7.10.2018  21:34
    Saturnin (1994)

Přesné zpracování, skvělé herecké výkony. Hlášky, které neomrzí a které ráda používám. "Ano, chtěla jsem růži a toto je růže, ale naprosto nevhodná" Podávat v mém věku rakvičku, to je naprosto ohavné" apod.. Tento příběh nikdy neomrzí.

• 7.10.2018  21:28
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Tento seriál konečně pravdivě zachycuje práci policistů. Každá postava je pečlivě vykreslená, příběhy jsou podle skutečných událostí, dokonalé.

• 6.10.2018  10:39

Jako režijní debut B.Coopera to nebylo špatné.Souhlasím, že film by mohl byt kratší. Vyzdvihuji výkon Lady G..ona si jede sve "vystoupeni" od začátku do konce a Bradley ztvárnil svou úlohu parádně.

• 21.9.2018  22:49
    The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

Velice kvalitní show. Moderátor, který se nebojí ztrapnit i největší "celebrity" fotkami z mládí apod.

• 21.9.2018  22:43

Tento film měl potenciál, zajímavou myšlenku. Žena, která se snaží najít svou identitu, bojuje se sebevědomím a pár kily navíc :) Amy je zábavná, ale příběh místy kolísal. Průměr.

• 26.7.2018  21:56

Český film o chalupařeni je spíše sondou do jedné "nedokonale" rodiny, kde se nesourodé postavy spolu snaží vycházet, musí asi tak jako každá familie. Vyzdvihuji výkony babičky a vlezleho souseda. Hudba je velmi dobře zvolená, podtrhuje plynulost příběhu. Jediné co mi vadilo byl konec, ale jinak povedený snimek.

• 6.5.2018  13:11
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

První tři série se opravdu povedly. Například díl "švábomyš" patří k mým nejoblíbenějším. Další řady to s kvalitou šlo dolů, a v poslední sérii mě zklamalo neustálé natahování příběhu. Například v Přátelích byl konec napsán plynule. Hodnotím celek.

• 5.5.2018  20:34
    Hastrman (2018)

Filmu chyběl dějovy spád. V polovině příběh ztratil dech úplně.V závěru se snažil režisér dodat drama. Velice kladně hodnotím kameru, přelety nad krajinou neměly chybu. Hvězda navíc za hastrmana a faráře.

• 17.8.2017  22:43

Příběh mohl jít více do hloubky to ano, ale mělo to být vyprávění dědečka očima dítěte. A to u mě splnilo očekávání. I nám babička vypráví příběhy z války, které nadšeně hltáme a i v kině jsem viděla dojaté babičky, které film vrátil do dětství.Úžasný zážitek: )

• 25.5.2017  19:07

Svatby můžou svést dohromady lidi, kteří by se jinak nepoznali. Každý u stolu řeší své dilema a dohromady tvoří povedenou partičku. Každá postava má své kouzlo a je vykreslena do detailů. Hvězda navíc za chůvu :)

• 11.4.2017  18:10
    Sólokapr (2006)

Povedená krimi-komedie. Jako bonus navíc kulisy Londýna.

• 11.2.2017  15:41
    Babí léto (2001)

Mladý pětasedmdesátník :) tím je řečeno vše. Aneb jak zůstat v duchu stále mladý. Výborné herecké výkony.

• 4.2.2017  15:05

Starý, dobrý humor. Od začátku do konce film nemá chybu. "Tak já pleji pane řediteli" "Prosím, Čuřil mě zul" apod.

• 25.1.2017  17:11
    La La Land (2016)

Pocta klasickým muzikálům, nechybí barevnost, úžasná taneční čísla, kterých tam mohlo být více. Vtipný snímek nejen pro snílky.

• 15.1.2017  22:07

Tento film měl dobrý potenciál být pohodovou, odpočinkovou komedií. Bohužel zde nefungovalo skoro nic. Příběh zamotaný, dospělý ženský se chovají jak puberťačky a ten konec. Mě jedině pobavil pejsek.

• 13.1.2017  21:16

Na tomto filmu mám závislost. Roztomilá Nataša Gollová, velice vtipný Oldřich Nový, "Máte ráda vlahé letní večery?" :)

<< předchozí 1 2 3 4