Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

plakát

Kurz manželské touhy (2021)

Neobstojí ani jako komedie, ani jako drama a už vůbec ne jako detektivka. Když nevíš, jak na to, tak si ukousni kus od každého a to je cesta, která nikdy nevede ke skutečně dobrému filmovému zážitku. Jako obvykle u takového mixu - nenadchne, ale ani vysloveně neurazí. 4/10

plakát

Prázdniny v Provence (2016)

Filmaři si udělali pěknou dovolenou a u toho zmatlali toto něco... 2/10

plakát

Soudní procesy v médiích (2020) (seriál)

Další kvalitně zpracovaná dokumentární série, kde mají hrát hlavní roli soudní procesy, ale ve skutečnosti je samotným procesům věnována pouze okrajově a zjednodušeně, což je pro mě mínus, ale pro mnoho diváků to může být ku prospěchu. U většiny případů s obviněnými můžete sympatizovat, protože jsou to obvykle vlivní a charismatičtí lidé, nebo jejich pohnutky můžou být do jisté míry pochopitelné. Škoda jen trochu bulvární strohosti této série. 7/10

plakát

Vrahoun přiznavač (2019) (seriál)

Toto je víc, než jen portrét jedné osoby, toto je portrét celé tehdejší společnosti a nálady sedmdesátých a osmdesátých let v USA, kdy ambice a sláva jsou víc, než skutečná pravda. 9/10

plakát

Kam zmizela Madeleine McCann? (2019) (seriál)

Plné manipulativní spekulace. Jediné přínosné je vidět, jak snadné je někoho obvinit a zničit mu tím život. Za mě je osm dílů moc. Stačily by tři, protože se příběh uměle natahuje a nepřináší nic nového. 3/10

Matky (2021)

Jako by těch frustrovaných lidí nebylo v reálném životě dost, tak tu o nich máte ještě film, nebo spíš trpkou koláž bez skutečného příběhu, nebo nějaké zápletky. 2/10

Šarlatán (2020)

Při sledování jsem ani nemohl uvěřit, že se jedná o český film a ono až posléze jsem zjistil, že ho natočila polka. Má to jednoznačně brilantní provedení, které mě uchvátilo. V příběhu proběhne velká část moderní historie evropy a vše je velmi uvěřitelné s dobrými kostýmy i prostředím. Určitě jeden z nejlepších evropských filmů poslední doby, který jsem viděl. 9/10

Po čem muži touží (2018)

Nic jsem nečekal a dobře jsem se pobavil. Určitě vidím naštěstí vzestupnou úroveň českých komedií, když ušly dlouhou cestu od oplzlých a přisprostlých "děl" k návratu k poctivé české taškařici a to myslím v tom nejlepším slova smyslu. 9/10

Ovládací panel
2 body