Havel (2020)

Tohle bylo velké sousto, které vystihlo atmosféru doby jen opravdu okrajově. Hlavní herec mi nesedl. Nevím, jaký byl Havel v soukromém životě, ale takový ňouma bez charisma být nemohl vzhledem k tomu jak glorifikován byl a je. 4/10

Schumacher (2021)

Éru Schumachera pamatuji a musím říct, že to byla doba, kdy byla F1 plná napínavých soubojů a rozuzlení, kdy se rozhodovalo v posledních závodech a na posledních metrech. V takové konkurenci se prosadit vyžadovalo obrovskou touhu vítězit a v tom byl Schumacher jednoznačně nejlepší, což ukazuje i tento dokument. 8/10

Zmenšování (2017)

Přiznám se, že moc nechápu to všeobecně špatné hodnocení. Je to proboha zábavný film, ne předpověď, nebo vážná úvaha o směřování světa. Já jsem se bavil a od toho takové filmy jsou. Další důvod proč dávat šanci špatně hodnoceným filmům, protože i ty můžou mile překvapit. Znám stovky lépe hodnocených filmů, u kterých druhý den nevím, o čem vlastně byly, ale tohle není jeden z nich. 8/10

Chata na prodej (2018)

Film, ve kterém se každý chatař trochu pozná. Přes neustále stěhování všemožných krámů sem a tam. Po vypjaté emoce, které nastávají, když jsme koncentrováni na pár metrech čtverečních s přebytkem alkoholu v krvi. Chataření je zkrátka jiný svět. 7/10

Videokracie (2009)

Bulvárně pojatý dokument o bulváru. Nic mi to nedalo. 3/10

Podfukářky (2019)

Nevím proč mi to v určitých pasážích připomínalo staré dobré italské a francouzské komedie. Určitě jedna z lepších z poslední doby. 8/10

Temný dům (2009)

Ožraly se postavy, ožrali se protagonisti, ožral se režisér, ožral se štáb v čele s kameramany... A výsledek? Nechutnost. 2/10

Kruh podvodu (2017) (TV film)

Vesměs lepší telenovela. Nenadchne, ale ani neurazí. Do napínavého thrilleru má ale opravdu hodně daleko. Nic nového nečekejte. 4/10

Fukušima (2020)

Předně - zde se má hodnotit film a ne události ve Fukushimě, o kterých toho valná většina z nás mnoho neví. Jedno je jisté, vše mohlo dopadnout mnohem hůře, nebýt nasazení japonců - jak film, tak skutečnost. 7/10