Demonn

Zdeněk Čapek

okres Česká Lípa

<< předchozí 1 2 3 4
    • 14.5.2019  20:26

Poté, co jsme se v předchozím díle tak trochu vrátili ke kořenům a já se radoval a doufal, že by to tak mohlo zůstat až do samého konce, následovalo tvrdé vystřízlivění způsobené totální bezradností scénáristů. Jak je možné, že Daenerys zníčí bez problému desítky "škorpionů", které v předchozím díle znamenaly neřešitelný problém a jak je možné, že Daenerys zcela proti jakékoliv logice totálně jebne? To tam scénáristi opravdu neměli nic lepšího? 49%

• 6.5.2019  22:43

Za mě rozhodně posun vpřed. Pozoroval jsem opatrný návrat od hrdinského eposu ke starým dobrým intrikám a také k tomu pravému nefalšovanému zmrdství :D. Jen v prvních seriích by nám asi ukázali ...pozor spoiler!!!!!!!!!!!!!!!, jak se hlava Missandei kutálí :D. 85%

• 29.4.2019  22:34

Co se týče epičnosti, byla to bomba, co se týče logiky, byl to propadák, tak jak to v posledních sériích je zvykem. Ať mi nikdo neříká, že tým špičkových scénáristů není schopný vyplodit aspoň z poloviny něco tak kvalitního jako Martin. Geniální mysl asi jen tak něco nenahradí. Jsem si říkal, kdo z hlavních postav asi tak v této epické bitvě zemře a ono ejhle, všechny hlavní postavy přežily...možná jako jediní přeživší na Zimohradu...ach ta logika. Emocionálně vyčerpávající ale při zpětném hodnocení maximálně lehce vybočuje z průměru posledních sérií a to asi opravdu jen díky nepopiratelnému napětí. 70%

• 28.4.2019  22:41
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)

Něco takového z českých luhů a hájů tu dlouho chybělo. Já tomu nemám v podstatě co vytknout. Některé díly jsou slabší a některé jsou naopak skoro dechberoucí. Marián Polák se může jít se svojí Planetou Česko klidně zahrabat. Tohle ho strčí do kapsy po všech stránkách. Je to naučné, dostatečně odborné a přesto dobře srozumitelné a ta kamera, to je skvost a ten výklad je občas skoro až dojemný. 95%

• 3.3.2019  00:12
    Štvanec (2003)

Tak tady mám po delší době potřebuj komentovat :D. Tvůrci oprášili již stokrát zrecyklované schéma o elitním zabijákovi, který začal zabíjet a další elitní zabiják je samozřejmě ten jediný, kdo ho může dostat a za spáchání asi stopadesáti nelogismů stvořili tenhle nesmysl, který nemá ani hlavu ani patu. Přes 60% pro toto mi přijde jako hodně milosrdné a divím se, že Benicio a Tommy se propůjčili k něčemu tak otřesnému. Dávám 40%

• 19.2.2019  00:53

84%? To jako vážně? Takový hodnocení pro drama s absencí jakýhokoliv dramatu, kde člověk už po prvních 15ti minutách tušil, že se ve filmu nejspíš nestane nic zajímavýho, natož dramatickýho? Od začátku do konce to pro mě byla velká nuda a skoro až utrpení. 55%

• 7.2.2019  23:25
    Agora (2009)

Celý film se točil okolo toho, jak je náboženství zvrhlé a zbytečné a to je na dobrý příběh zoufale málo. Život hlavní hrdinky se zase točil okolo toho, co je všem dnes dobře známé a člověk skoro žasne, kolik tenkrát dalo práce to všechno rozklíčovat :D. Ale bylo poučné to vidět...člověk si zase připomene, že věřící jsou jen vymyté mozky. 60%

• 2.1.2019  02:43

Bohužel k natočení dobrého dokumentu nestačí krásné záběry ale také by to chtělo trochu naučnější obsah, trochu odbornější komentář a trochu méně záběrů na Mariána Poláka, který se má asi hodně rád. Po shlédnutí upoutávek jsem se hodně těšil a záběry ve mě evokovaly dokumenty od BBC, které patří k naprosté špičce...bohužel realita byla očekávání celkem dost vzdálena. A vlastně ani ta vizuální stránka nakonec nebyla tak poutavá protože většina z nejhezčích míst u nás, se v dokumentu ani neobjevila. 68%

• 21.10.2018  15:52

Přes začátek, který sliboval mimořádně trapné dílo, ze kterého bude nejednomu stydno, se film ubral kamsi ke komiksovému průměru, který úplně neurazí ale rozhodně nenadchne. Napodruhé už jsem to zvládl dokoukat a hrubě pokažený začátek mě tentokrát neodradil. Celkové dojmy jsou ale i tak trochu rozpačité. 55%

• 4.6.2018  23:06
    Štiky (TV pořad) (2018)

Omylem jsem viděl asi 5 minut a myslím, že existují příjemnější způsoby, jak provést lobotomii, než je koukání na tuhle bandu naprostých idiotů. 0%

• 21.5.2018  19:09
    Deadpool 2 (2018)

Já si nemůžu pomoct ale byla to jedna z nejvtipnějších komedií, kterou jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Za mě lepší než jednička a jasnejch pět hvězd. 93%

• 15.4.2018  01:07

Solidní půlhodinu by Najbrt možná vypotil ale hodina a půl je zkrátka moc. Druhá půlka byla o ničem a že by ta první byla extra silná se taky říct nedá. 61%

• 25.3.2018  03:46
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Černé zrcadlo je takovou černou perlou ve světě převážně blockbusterových sci-fi, které jsou sice fajn ale na rozdíl od Black Mirror nepřinášejí nic nového. Téměř všechny díly bavily, nutily k zamyšlení a navíc byly skvěle natočené a zahrané. Jen škoda, že těch dílů je zatím tak málo a pro někoho můžou být malou vadou na kráse lehce se opakující náměty. 91%

• 10.3.2018  23:41

Už od mala jsem chtěl být jako Gretzky nebo Jágr a vášeň pro hokej mi zůstala dodnes. Nemohl jsem si proto nechat ujít dokument o největším úspěchu českého hokeje, který je navíc ze zahraniční produkce. A musím říct, že to byla naprostá špička. Toto by si měli pustit všichni mladí kluci ale možná spíš úplně všichni a to nejen proto, aby si připomněli, co je náš národní sport ale také, aby se přiučili něčemu z nedávné historie, na kterou dnes mnozí již zapomínají a přitom je pořád tak čerstvá a v poslední době je čím dál víc aktuální si připomínat naší minulost protože by se mohlo stát, že se nám vrátí. 95% Edit: celkem solidní úspěch, dostat se na první místo na csfd, nicméně je asi jasné, že to není zcela objektivní. Já musím říct, že jsem viděl už lepší sportovní dokumenty (napadá mě třeba Facing Ali), nicméně jsem rád, že se v úspěchu tohoto dokumentu odráží stále velmi vřelý vztah Čechů k hokeji a k Naganu samotnému.

• 25.2.2018  12:02
    Big Lebowski (1998)

Já zkrátka nemusím filmy, kde je 50% všech dialogů podobně nesmyslných a člověk si jen stěží dokáže představit, že by spolu dva lidé takto komunikovali. Nicméně musím uznat, že v druhé polovině filmu se dojem trochu spravil a několikrát jsem se i zasmál. 69%

• 11.1.2018  23:47
    7 životů (2017)

Film s velmi originálním leč však totálně nevyužitým námětem. Bohužel se totiž velmi rychle zvrhl v duchapustou béčkovou akční naháněčku protkanou spoustou nelogismů a totálních nesmyslů jako například skok ze třetího patra naslepo do prázdného kontejneru bez zranění. Nemůžu dát víc než 59%.

• 15.12.2017  13:39

Star Wars asi nikdy nebudou dokonalým filmem bez chyb a na každé z epizod by se jich dalo najít mnoho. První řád asi nikdy nebude tím, čím bylo Impérium a Kylo Ren se nikdy nestane takovou legendou jako Darth Vader ale i tak musím říct, že jsem byl z osmé epizody nadšen. Už to nebyla taková vykrádačka předchozích epizod jako "sedmička" (a i ta se mi líbila), bylo to o něco temnější, o něco tajemnější a už to nebyla taková vesmírná pohádka. Občas mě to skoro až dojalo. Já se na filmech nesnažím hledat chyby v případě, že mě film jako celek uspokojí a já byl velmi, velmi spokojen. 90% Edit: Když jsem to viděl podruhé, už to nebylo tak dobré jako v kině. Víc jsem si uvědomoval, kolika nesmysly byl děj protkaný, kolik tam bylo rádoby vtipných momentů, jak je v amerických filmech zvykem...ale stále si stojím za tím, že to byla velmi solidní podívaná. 85%

• 2.12.2017  00:40
    Blade Runner (1982)

Tak toto je z mého pohledu opravdu megalomanský přešlap, který se stal kultem zřejmě nějakým omylem. Mě to nechalo chladným a znuděným a jen horko těžko hledám na filmu pozitiva. 48%

• 29.10.2017  22:39
    Chlapectví (2014)

Velmi dlouhý, velmi obyčejný film o velmi obyčejných věcech, který ve mě ale zanechal zvláštní pocit. 74%

• 15.9.2017  21:57

Moc nerozumím tomu, proč to má nižší hodnocení než Prometheus. Za mě to má minimálně o 15% víc. Prometheus na mě působil jako béčkový sci-fi, kdežto tady je vše, jak má být. Žádnou originální myšlenku sice Covenant nepřináší ale bylo to daleko koukatelnější, akčnější a napínavější. 77%

• 13.9.2017  22:59

Chvíli jsem přemýšlel dokonce o pěti hvězdách ale asi přece jen trochu chybělo, nicméně jsem se skvěle bavil. Zápletka se zdánlivě bodrým polobožským tatíkem byla zajímavá a celé to bylo takové roztomilé a zábavné a že jsem se opravdu párkrát nefalšovaně zasmál! A na konci došlo i na "pořádnej" doják...možná proto ta hvězda dolu :D...88%

• 10.9.2017  00:30
    Kyklop (TV film) (2008)

Poprvé hodnotím film, který jsem neviděl celý. Ale tohle se celé vidět zkrátka nedá :D. Je to taková kravina, že jí není rovno :D. Člověk, který na toto dal 6 milionů dolarů musel být opravdu idiot. Za kostýmy dávám 11%.

• 22.8.2017  18:40

Šestá epizoda byla plná neobhajitelných failů jako celá sedmá série. Pořád mě to baví ale mrzí mě, že to začíná sklouzávat do průměru a děj začíná být mimořádně předvídatelný. Pokud v poslední epizodě série nezabijou autoři některou z hlavních postav, bude to o ničem :D. Oživení draka nočním králem byl však solidní nápad. 68%

• 17.7.2017  23:48

V úvodním díle se sice nic moc nestalo ale skvěle navodil atmosféru. Nemůžu se dočkat dalších dílů. 91%

• 22.6.2017  22:10
    Hodiny (2002)

Velmi zajímavý film, kterému však z mého pohledu něco chybělo a ani nevím, co vlastně (možná zajímavější konec...nevím)...nicméně všechny herečky v hlavních rolích excelují nevídaným způsobem a na Eda se taky nesmí zapomínat.. 82%

• 7.6.2017  16:45
    Rozpolcený (2016)

První tři čtvrtiny filmu byly ok a těšil jsem se, co Shyamalan přichystá na konec. Bohužel konec mě překvapil jen tím, že byl dost přehnanej a nereálnej, což bych čekal možná od režiséra nějakýho béčka. V průběhu jsem si říkal, že pokud se povede nějaký originální závěr, bude to na pět hvězdiček ale žel bohu se konec nepovedl a film srazil minimálně o 10% na 77%.

• 22.5.2017  19:59
    Fontána (2006)

Asi jsem nepochopil tu dějovou linii, kde Hugh letí spolu se stromem života do věčných lovišť. Možná mi to někdy někdo vysvětlí...ale i pokud to pochopím, tak asi nebudu moct říct, že by mě to kdovíjak bavilo. 65%

• 14.5.2017  00:57
    Absurdistán (2006)

Po dokoukání týhle totálně stupidní komedie mi IQ kleslo minimálně o 20 bodů ale byla to přesně taková zábava, kterou od komedie očekávám a já naštěstí komedie nepodhodnocuji jen proto, že to jsou komedie ale hodnotím je podle míry zábavnosti (což je pro mě u komedie hlavní a možná i jediný kritérium) a tuhle "píčovinu" si cením na 81%

• 11.5.2017  23:34
    Jiná země (2011)

Z mého pohledu na hranici tří a čtyř hvězdiček. Velmi zajímavé téma. Možná trochu víc mě ale zajímala dějová linie výskytu paralelní země než dějová linie zkoumající psyché provinilé dívky, která se těžko zařazuje do společnosti. Ne že by to nebylo zajímavé ale místy to bylo trochu nudné. A co se týče dějové linie s přibližující se "zemí 2", která tedy byla bohužel opravdu jen na pozadí toho všeho a film by se bez ní skoro obešel s výjimkou konce, tak zde se filmaři zase nezamysleli nad fyzikálními vlivy, které by sebou neslo přiblížení tak velkého tělesa k zemi, jako jsou například slapové jevy a podobně. Nejsem astrofyzik ale myslím, že pokud by se k nám na tak malou vzdálenost přiblížilo těleso stejně velké jako země, znamenalo by to solidní kataklyzma :D. Teď si dokážu představit, že by mohlo vzniknout nějaké blockbusterové sci-fi s podobným námětem ale samozřejmě by se vypustila ta psychologická část a film by se zaměřil spíše na cestu na onu přibližující se planetu. 70%

• 11.5.2017  13:19

Perfektní dokument v perfektním formátu. Už jsem ho viděl potřetí a určitě ne naposledy. Myslím, že ho s klidem můžu doporučit i "nefanouškům" boxu. 96%

<< předchozí 1 2 3 4