Maltézský sokol (1941)

Na to že to je tak ospevovaný film som bol dosť sklamaný. Atmosféru Noir to malo ako tak, ale zápletka bola hodne priemerná a v podstate nudná. Tak isto osudová žena..., ktorá mala mať šmrnc a šarm že ohúri diváka práve naopak nemohol som sa zbaviť lacného pocitu ako na mňa pôsobila. Nebyť Bogarta a záverečnej scény, tak sa bojím aj tento film hodnotiť....

Melancholie (2011)

Aj napriek dokonalej vizuálnej stránke som bol dosť sklamaný. Nejako ma to nezasiahlo, postavy mi liezli hore krkom každá jedna, dokonca aj ten malý chlapec :-D. Potom sme si s priateľkou a kamošom sadli, rozobrali si naše dojmy, pocity, jednotlivé symboly a scény, vyspal som sa na to a voalaa - Melancholia sa mi páči :) (aj keď patrí medzi slabšie diela) [ArtFilm Fest 2011]

Idioti (1998)

tak silnu uzkost som pri filme este nezazil, brrr toto uz nechcem vidiet znova

Mimo zákon (2010)

vojna a revolúcia sú vždy vďačné témy pre umenie, možno keby tam dali viac svojho etnického by to bolo ešte lepšie, ale pozerat sa na to pozeralo dobre [ArtFilmFest 2011]

Zefír (2010)

ako uz pisala Ronee, moze to posobit ako velmi nudny film, ale mna to bavilo, lyricke znazornenie krajiny plne detailov na zvierata, rastliny, prijemna hudba, detail odrazu v kravskom oku, symbolika s mliekom ma uplne dostala [ArtFilmFest 2011]

Lovná zvěř (2010)

celkom oblubujem filmy, ktore su plne kecov a ziadnej zvlastnej akcie ale aj napriek tomu nema hluche miesta, tuna som si naviac uzil herecky koncert N.Watts a S.Penna [ArtFilmFest 2011]

Fish Story (2009)

Tento bizarný snímok plný absurdity ma dostal, výborne som sa pobavil, skvelá pieseň ktorá síce až priveľa krát zaznie vo filme ale musím tomu dať 5* [ArtFilmFest 2011]

Souboj Titánů (2010)

to je tak debilny film ze 1* za efekty je viac nez dost. nebudem sa tu rozpisovat o vsetkych moznych chybach co tam su to by bolo na dlho a nemam viacej chut sa k tomu vyjadrovat... chcem co najskor na to zabudnut a to ze tu hrali L.Neeson a R.Fiennes je este smutnejsie ze taky herci idu za peniazmi a nepozru aka to je sracka

Do morku kosti (2010)

zvlastne, surove a rozhodne zaujimave...