Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární
  • Sci-Fi

plakát

Charmed - Pilot (2018) (epizoda) odpad!

Zatim to vypada jako priserna SJW woke kravina. Dam tomu 3 dily a uvidime.

plakát

Zaklínač (2019) (TV seriál)

Jsem takovej zmatenej. Ma to super feeling jako v knihach, ale presto me to nebere, tak jako knihy. Kdyz se snazej o humor, tak mi prijde, ze to tam nesedi. Jo Geralt tam ma par super hlasek, ale to je tak vse. Knih se celkem drzej, coz je mozna i chyba. V dnesni dobe takhle pomale vypraveni asi hodne lidi neda. A celkem lituju ty, co neznaj predlohu. Z tech casovejch linek budou celkem zmateny a i postav je tam hodne.

plakát

Ďábel od vedle (2019) (TV seriál)

Urcite zajimavej dokument, kterej jsem sjel prakticky na jeden zatah, ale neco jako by mi tam schazelo. Ale nevim co.

Joker (2019)

Super podivana.

Slunovrat (2019)

Co jsem to sakra videl?!

Zlatý podraz (2018)

Skoda tak zajimaveho pribehu. Hezka kamera, ale vic me nenadchlo. Chybelo tomu budovani nejakeho napeti. Ani vlastne nebylo poznat, ze se film blizi ke konci.

Yesterday (2019)

Letni oddychovka se zajimavym napadem, ktera ovsem nevyuzila svuj potencial.

Skleněný (2019)

Vyvoleny i Rozpolceny se mi libili vic. Tady musim nejvic vytknout jednu dejovou linku, ktera se rozkreje na konci a prijde mi uplne zbytecna. Leda by nasledoval dalsi film, ale to bych asi nerad. Pak mi vadil rozvleklej zacatek, kdy se skakalo z jedne postavy na druhou. Premyslel jsem mezi 2-3* a nakonec davam 3* a to hlavne kvuli McAvoyovi a nekolika super scenam.

Zrodila se hvězda (2018)

Vubec bych si netipnul, ze Bradley Cooper dokaze takhle rezirovat. A i herecky byl skvelej. Lady Gaga byla vyborna na to, ze to neni herecka. Az na jednu scenu se postavy chovaly smysluplne, coz cenim. Cejtim tady Oscara.

Ovládací panel
4 body