Bod obnovy (2023)

Solidni ceske scifi, kde je uzasny vizual a atmosfera, ale srazi to slabsi scenar. Hlavne dialogy. Prekvapive z hercu mi prisel rusivy Vaclav Neuzil, ktereho mam jinak rad, ale tady jsem mu to moc neveril. Kdyby to zahral trosku temneji, tak by se mi to libilo vic. Za podivani to urcite stoji.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Zabavny, dobra akce, humor se dal zkousnout a hlavne asi prvni film, kde me nestvala Michelle Rodriguez. Par odkazu na svet D&D, ktere znam teda hlavne z PC her. (Neverwinter Nights, Icewin Dale a Baldurs Gate)

Já jsem Zlatan (2022)

Pokud jsem cetli Zlatanovu biografii, tak se nedozvite nic noveho. Je to vlastne zfilmovana cast az do jeho prestupu do Juventusu. Nicmene bylo hezke to videt na platne.

Pistol (2022) (seriál)

Krasne natocene a bez servitek. Pekne je tam vykreslena doba a priciny vzniku te nasranosti a odporu vuci vladnouci strukture. Johnny Rotten je celkem dost presnej, nekdy mozna trosku moc karikovanej, ale hodi se to tam. Sid a Nancy tu nemaji zas tolik prostoru, ale ten kterej dostali je vyuzitej skvele. Dalsi plus - prsa Maisie Williams ;)

Charmed - Pilot (2018) (epizoda) odpad!

Zatim to vypada jako priserna SJW woke kravina. Dam tomu 3 dily a uvidime.

Zaklínač (2019) (seriál)

Jsem takovej zmatenej. Ma to super feeling jako v knihach, ale presto me to nebere, tak jako knihy. Kdyz se snazej o humor, tak mi prijde, ze to tam nesedi. Jo Geralt tam ma par super hlasek, ale to je tak vse. Knih se celkem drzej, coz je mozna i chyba. V dnesni dobe takhle pomale vypraveni asi hodne lidi neda. A celkem lituju ty, co neznaj predlohu. Z tech casovejch linek budou celkem zmateny a i postav je tam hodne.

Ďábel od vedle (2019) (seriál)

Urcite zajimavej dokument, kterej jsem sjel prakticky na jeden zatah, ale neco jako by mi tam schazelo. Ale nevim co.

Joker (2019)

Super podivana.

Slunovrat (2019)

Co jsem to sakra videl?!