Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný
  • Akční

Koupili jsme ZOO (2011)

Nádherný atmosferický film, čo sa príbehu a hudby týka. Máte zlú náladu? Tak jednoznačne play.

Los ojos de Julia (2010)

Odteraz stupňujem takto: 1. Napínavý, 2. Napínavejší, 3. Najnapínavejší, 4. Ojos de Julia, Los

Trade (2007)

Násilie plodí násilie... ani len netušíme čo sa vo svete deje.. a práve teraz!

Cizinec (2010)

Čakala som, čakala.. a nedočkala som sa ničoho. Bublina sa postupne zmenšovala až kým úplne nesfúkla a ja som ostala pozerať s nechápavým pohľadom na záverečné titulky. Bohužiaľ, boli jediné pozitívum a to je už čo povedať! U mňa hviezdička za Benátky - no verím v to, že mužské pokolenie pridá za Angelinu :-)

Květ pouště (2009)

Film je len slabé vzplanutie v porovnaní s autobiografiou samotnej hrdinky, o to viac s realitou ktorá bola / a je, určite drsnejšia. Samozrejme, kvôli tématike na ktorú film upozorňuje, stojí za vzhliadnutie.

Volání o pomoc (2007)

Jedinečný príbeh dvoch ľudí a ich úprimného priateľstva, ktoré nevymiera v ťažkých chvíľach, práve naopak -umocňuje sa ešte viac. Spočiatku som si nevedela predstaviť Adama Sandlera v tak vážnej úlohe, no musím uznať že bol skvelý a všetko som mu uverila! Pre mňa najsilnejšia emočná výpoveď, čo sa týka témy 11. septembra vo filmovom spracovaní. Aj napriek tomu si myslím, že film by nestratil na svojej kvalite, aj keby sa práve táto tragédia nespomínala. Scéna v pozadí s piesňou Drive All Night, bola pre mňa kúzelná a zimomriavková!

Oni (2008)

Na tento film som sa tešila a o to viac ma sklamal. Sľubný začiatok a atmosféra ktorá ma prinútila báť sa, hustla každou minútou. Žiaľ, ten nepremyslený záver bez pointy a akéhokoľvek vysvetlenia celého deja, film posúva na maximálne dvoj - hviezdičkovú záležitosť. Samozrejme, skvelá Liv na ktorú sa zaručene dá pozerať. Na čo sa teda pozerať nedalo, boli "Oni" -v druhej polovici začínali skôr nudiť a otravovať ako ľakať. Ponaučenie? Na žiadosť o manželstvo je potrebné zaručene odpovedať áno :-)

Ovládací panel