HateBreeder

okres Praha-západ

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 13.11.2016  22:53
    Narcos (TV seriál) (2015)

S01 - 90%; S02 - 96%; S03 - 88%

• 13.11.2016  22:51
    Endeavour (TV seriál) (2012)

S01 - 85%; S02 - 92%, S03 - 87%

• 13.11.2016  22:50
    Most (TV seriál) (2011)

S01 - 90%; S02 - 86%; S03 - 90%

• 13.11.2016  22:48
    Gomora (TV seriál) (2014)

S01 - 80%; S02 - 95%

• 15.3.2015  22:46
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

S01 - 90%; S02 - 80%; S03 - 75%; S04 - 95%

• 1.2.2015  18:12

S01 - 65% - poslední dva díly zkurvily celou sérii | S02 - 75% - obdivuhodné, že i přes veškerý ten chaos a změť několika žánrů horroru se tvůrcům podařilo paradoxně uspět tam, kde v předchozí sérii dostali na prdel | S03 - 85% - úchylná píčovina, která si na rozdíl od ostatních na nic víc nehraje. Navíc atraktivní prostředí New Orleans a znovu excelující Džesika | S04 - 70% - I hate you, I hate you, I hate you, I hate you...

• 1.12.2013  23:15

Bezkonkurenční zakončení jedné velké legendy. Hercule Poirot prošel od samého začátku série vskutku dechberoucí transformací, ale přiznejme si, že notnou dávkou mu k tomu dopomohl nejen jeho představitel, David Suchet, ale také jednotliví filmaři, kteří vždy ke knižní předloze přidali také kousek své vlastní kreace, v menší či větší míře. Jak se celá série chýlila ke konci, na Poirotově čele přibývalo vrásek, lehký úsměv se vytrácel, aby jej nahradil smířlivější výraz. Nyní je před námi zcela jiný člověk, ve svém nitru pokornější s překvapivou oddaností jakési vyšší instanci, ve své mysli však zůstává zapřísáhlým ochráncem pravdy a neúnavným bojovníkem proti bezpráví. Je jasné, že tentokrát stane belgický detektiv před svým nejtěžším rozhodnutím. A jak zde již zaznělo, v tomto filmu se všechen zbytečný sentiment rozplynul, aby divák ani na samém konci série neztratil iluze o tom, jaký byl život Hercula Poirota - největšího detektiva ze všech.

• 30.12.2012  20:48
    Luther (TV seriál) (2010)

the A between the L and R.... Aim low... bezkonkurenční "newschool" krimi. Doporučuji těm, kteří hledají svůj ztracený pud sebezáchovy a to proto, aby viděli, že ještě před jeho opětovným získáním mohou ve svém životě zažít neskutečné věci.

• 1.11.2009  14:55
    Oz (TV seriál) (1997)

Takže, po šesti absolvovaných sériích prohlašuji, že jsem měl tu čest vidět ten nejrealističtější a nejsilnější seriál ve svém životě.........Je až neskutečné, jakým způsobem zde byl prezentován život za vězeňskými zdmi. Tady to nebylo o vyumělkovanosti, samoúčelovosti, či efektnosti. Tohle byla realita. Té uvěřitelnosti a tvrdé realitě přispíval zejména "sničímsenepachtící" způsob natáčení. Když je zapotřebí svléknout herce donaha kvůli silnější rezonaci pocitů, tak se prostě svlékne. A kamera neuhne ani o milimetr, zabere všechno i s detaily. To samé se dá říct o násilnických či znásilňovacích scénách. Tady se nehraje "jen jako", divák si nemusí nic domýšlet, tady se to prostě stane přímo před jeho zrakem. Takový způsob provedení je unikátní a i když s sebou nese jistě spousty odříkání a rovněž spousty problémů a regulací, tak každý, kdo dokáže ocenit dobrou filmařinu, teď snáší květiny díků na tvůrcovský oltář, protože tohle se prostě nedá vyjádřit pouhým slovem. To se musí vidět a zažít. Jako markantní pozitivum filmu hodnotím také tak trochu artová intermezza jednoho z hlavních herců - Harolda Perrineau, který nás tímto neotřelým způsobem provází jednotlivými epizodami, kdy každá přínáší nějaké poučení či ukazuje jak doslova vše souvisí se vším a život mukla se v mnohém neliší od života nás - svobodných občanů. Perfektní mix humoru, thrilleru, dramatu, romantiky (ano, věřte nebo ne, i té se dočkáte) a v neposlední řadě (vlastně až v té poslední :) si tvůrci pohrávají i s horrorovým žánrem. Vše do sebe zapadá, nikdy se nebudete nudit a vždy si budete jistí, že s každou přístí minutou vás dění pohltí víc a víc. Samostatnou kapitolou jsou jednotlivé charaktery. A předesílám, že postavy vytvořené v tomto seriálu patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co byla kdy televize schopna nabídnout. Těžce se mi vybírá můj osobní favorit, protože tady panuje taková kvalitativní vyváženost jednotlivých postav, že si na to moc netroufám. Každopádně mezi mé nejoblíbenější patří jistě úžasný Ade Aji-Agbaje coby africký psychopat Simon Adebisi, před jehož ďábelským pohledem klopí zrak i ti nejodvážnější a jehož hrůzostrašná dikce hlasu se zavrtává hluboko až do srdce. Také postava odsouzeného právníka Tobiase Beechera (Lee Tergesen) zde projde takovým vývojem, že mě osobně se ani nechtělo věřit, že šlo pořád o jednoho a toho samého herce. Takových výjimečných postav tu je spousta. Každý si zde najde to svoje, každého osloví originální pojetí jednotlivých herců a nakonec budete fandit jedné z několika frakcí, které věznice OZ nabízí. Ať už árijskému bratrstvu holých lebek libujících si ve znásilňování, nebo nestabilním hispáncům, kde nemůžete věřit ani nejlepšímu "příteli" a jakmile ze stolku zmizí břitva, čeká vás pár bezesných nocí, taliánům, kteří dodržují staré tradice a jejichž síla spočívá v organizovanosti a hierarchii, ale jen je zkuste nasrat...zkusíte jen jednou, to vám zaručuji. Můžete se přidat na stranu afro-američanů, jejichž jediným zájmem zdá se být nalezení té nejrychlejší cesty jak se nečím spráskat, ale zdání někdy klame, že? Nebo můžete zvolit cestu zdánlivě poklidného prožití pobytu v modlitbách a oslovit muslimy. A pro nevyhraněné osobnosti zdejší nápravné středisko nabzí možnost stát se sólistou a můžete se tak přidat k těm, kteří se rozhodli sami prodírat se touto nebezpečnou džunglí s lidskými bestiemi. To jiskření mezi jednolivými herci si nezadá s předními filmy a mnohdy je i předčí. Každý zde má svůj příběh, svá tajemství, své hříchy, své závislosti, své koníčky, každý má důvod zemřít a stejně tak každý má svůj důvod přežít. Na těch pár týdnů jsem se i já stal členem Oswaldské věznice s nejvyšší ostrahou a pohlcen tím vším, čeho jsem byl svědkem, objevila se u mě celá řada podnětů a důvodu k hlubšímu zamyslení se, ale o tom se tady rozepisovat nebudu. Důležitý je fakt, že seriál působí jako dokonalý očistec, divák sedící ve svém pokoji si rázem uvědomí jak křehký je lidský život a jak málo stačí k tomu, aby člověk zalhal, zradil, podvedl či zabil. Chcete vidět, jak se z nevinného člověka stane lidský odpad a kde k takovýmto přeměnám dochází každným dnem? Chcete poznat místo, kde naděje umírá před vstupními dveřmi a strach, jenž sedí na trůně si vybírá své otroky? Chcete zjistit, jak povznášející dokaže být byť jen malá špetka lidskosti jako je přátelství či láska na místě, kde se s lidskými životy obchoduje jako na masném trhu? Chcete vidět zničující touhu po lásce, pro niž je člověk (dá li se tak o něm ještě smýšlet) schopen udělat cokoliv, včetně obětování sebe a svých nejdražších? Chcete okusit peklo, ze kterého je to jen pár schodů k nebeské bráně? WELCOME TO OZ !

• 25.10.2009  20:13
    Moon (2009)

"We're Not Programs, Gerty, .... We're People" ....(25.10.2009) Milé překvapení na poli science-fiction se dostalo i ke mně. Film si nehraje na novodobou Vesmírnou Odysseu, nemá zapotřebí psát nové kapitoly filmové historie, chce jen zajímavou a netradiční formou převyprávět na první pohled banální story jedné opuštěné "rafinérie" na Helium. A v tomto ohledu film slaví úspěch. O perfektním výkonu Sama "Bella" Rockwella se asi nemá cenu rozepisovat, prostě dostal prostor a .. využil jej do poslední vteřinky. Absolutně fenomenální byl Gerty :) toho jsem si zamiloval na první pohled, kam se hrabe Wall-E, robot se srdcem nejsrdcovatějším dominuje právě zde. Postav je málo, prostoru hodně a to nemluvím o hyperprostoru nachazejícím se všude kolem. Při této minimalistické podívané musí pookřát srdce snad každého fanouška sci-fi a to také zásluhou precizního hudebního doprovodu pana Mansella. Jak už zde někdo poznamenal, pokud má být toto cesta, po které se vydají tvůrci "neo" sci-fi filmů, budu tomu jen rád. Koneckoncu vesmírného megalomanství jsme si v minulosti již užili dostatek. Ne vždy je totiž žádoucí, aby Váš křik v hlubokém vesmíru devět nikdo neslyšel, zrovna když probíhají hvězdné války .)

• 10.10.2009  18:09

Co si o tomhle snímku myslet, to vážně nevím. Od začátku jsem tušil, že se bude jednat o nafouknuté nic, které možná, dá-li bůh, přeroste v nafouknuté něco a aspoň závěrem film divákovi o sobě cosi napoví. Zajímavé, že to bylo přesně naopak. První část, ač zdlouhavá a nicneříkající, mě docela zaujala. Mělo to svým způsobem atmosféru, člověk mohl každým okamžikem čekat nějaký zvrat, jenž mohl přijít odkudkoliv a v jakékoliv podobě. Ke konci začala atmosféra upadat, film sklouzl k účelovosti a vše vygradovalo se závěrečnou scénou. Bože ta byla tak neskutečně pitomá, že sem to neviděl ani v C-čkových horrorech. No a epilog mluví sám za sebe. Nechci však tvůrci upírat právo na ocenění aspoň za tu první část, kterou mě dokázal zaujmout.

• 4.10.2009  20:08

Neuvěřitelné !! Japka jsou mistři splatterové komedie, tímto snímkem mě o tomto faktu 100% přesvědčili. Snad nikdo jiný nedokáže natočit sled nechutných a smysl nedávajících záběrů tak, aby nejen že smysl dávaly, ale navíc, aby se u nich člověk zeblil smíchy. Nishimura děj dotlačil (s patřičnou dávkoku násilí) k té nejvyšší možné absurditě, kdy nic není tak, jak by mělo být. Gravitační zákony nefungují, anatomie lidského těla neplatí, smrtelnost lidí je relativní, Ďábel miluje nebe, Bůh se klaní peklu. Nebyl jsem vědomě schopen vstřebat všechnu tu nehoráznost, kterou mi tenhle japonský usurpátor hodil do xichtu. Dopřeju si celé tohle krvavé divadlo smíchu a tělesných odřezků znova... a pak ještě.. a ještě (a kurva chci ten barevnej skalpel pro šetrnější a ekologičtější sebepoškozování)

• 4.10.2009  00:06

Nejedná se sice o žádné převratné dílo, film bude každému evokovat své známější předlohy, přesto musím napsat, že jsem byl nadmíru spokojen. Mrazivá atmosféra, minimalismus, neklid, vyvolaný obdobným stylem dialogů jako u slavnější ale také mnohem "dospělejší" The Thing, na kterou odkazuje i poster filmu. Mile mě překvapili herci, kteří nepřehrávali a chovali se tak docela přirozeně. Hlavní myšlenka představuje těžké klišé, které filmu rozhodně nepřidává a tak jí mohl být ušetřen. Jestli to celé mělo být součástí jakési ekologické kampaně o temné alternativě budoucnosti lidstva, stačilo změnit žánr. 70%

• 29.9.2009  22:40

Opakování matka moudrosti? V tomto případě spiše podnět k neskutečné blbosti...

• 28.9.2009  20:11

Oldschoolem prolezlá horrorová záležitost jež nezklame snad žádného milovníka tohoto žánru. Tímo filmem Raimi spláchl veškeré pochybnosti, které kolem jeho návratu mezi horrorovou elitu mohly panovat. Po nepodařeném pokračování Spider-mana, si tak aspoň zpravil chuť a myslím, že nebudu jediný kdo si přeje, aby u horroru ještě chvíli setrval. Co se týče samotného filmu, nemám prakticky nic co bych mohl vytknout. Vše funguje tak, jak má. Nepříjemný a tajemný začátek (automobilovou scénu asi nemá smysl vyzdvihovat), který naznačuje, že nás čeká seriózní horror je vzápětí pohlcen typickým Raimiho stylem, který bravůrně spojuje napětí a strach s prvotřídní "gore" zábavou. Na 5* to sice není, přeci jen pár much se nad tímto hnijícím skvostem vznáší (scéna vymítání s oslem byla moc vtipná i na mě .) ale i tak se jedná o jeden z nejlepších horrorů poslední dekády.

• 19.9.2009  15:19

Roztomilá duchařina snažící se navázat na oldschoolovou americkou tradici žánru. Jak už zde bylo několikrát vytesáno v kámen, nestaneme se zde svědky ničeho byť jen vzdáleně připomínající originální filmový počin. Vše je od začátku předvídatelné a je tak hned jasné na čem filmaři staví především. Herecký ansábl ušel, jen mi moc neseděl představitel hlavní role... totiž, že ostatní ho hravě přehrávali a to včetně těch dvou děcek. Škoda, že tam nebylo více Amandy Crew, to by bylo velice příjemné zpestření. Prostě lepší než drátem do oka, řekl bych .)

• 12.9.2009  18:42
    District 9 (2009)

Asi bych musel hodně dlouho rozmýšlet jaký koment vepsat do profilu tohoto filmu a nebo naopak, prostě spustit bezmyšlenkovitou literární lavinu obsahující mé bezprostřední dojmy po zhlédnutí. Tak či onak, nejspíš by to nebylo dostatečné uznání práce filmařů. Nebudu se zabývat zjevným "skrytým" poselstvím, jelikož musí dojít snad každému. V tomhle rozhodně netkví síla tohoto snímku. Opakovat tady orgastické ódy na umění autorů dostat za málo peněz hodně muziky, by bylo taktéž nošením dříví do lesa. Herecké výkony byly slušné, nicméně žádný vyčnívající talent jsem nepostřehl a na jednotlivé herce rychle zapomenu. Vizuální efekty byly s přihlédnutím k již zmíněnému finančnímu mantinelu naprosto "awesome" ale myslím, že to nebylo nic převratného co by bralo dech (v tomto ohledu si budeme muset počkat na Kemronův Avatar .) Tak sakra čím na mě ten film tak moc zapůsobil ?! Že by to byl samotný příběh o mezigalaktickém přátelství rodinky emzáků se zástupcem lidského druhu, který byl toho dne poněkud neklidný? Ne... tak moc sentimentální nejsem. Nebo snad hudba, která mě okouzlila natolik, že jsem napnutý vydržel sledovat tento fenomén až do samotného konce..? Negativní...hudba mě zpravidla dostane až po několikanásobném zhlédnutí, (čestná výjimka: Once Upon A Time In The West) No vypadá to, že jsem sebe sama zahnal do kouta, ze kterého není cesta úniku a já nenajdu žádný pádný důvod pro své absolutní hodnocení. Nezáviděníhodná situace, dokonce i pro člověka mého formátu :) A co když napíšu, že film byl tak skvostně namíchaný koktejl všeho, o čem jsem se tu vypisoval... nikdy se nesnížil k přehnané prvoplánovitosti, vyhnul se cílenému ždímání divákových emocí, neobjevil se v něm díky bohu žádný druh z nepřeberného množství "amerického" arzenálu patosu a trapností a v neposlední řadě, film se nevnucoval, nepodbízel... děj prostě přirozeně plynul a nabízel možnost stát se jeho součástí, šanci nahlédnout do jedné z mnoha alternativních budoucností, kterou já osobně považuji za tu méně hrůznou či destruktivní. Možná jenom ten konec nemusel být až tak doslovný, ale to jsem filmu ochoten odpustit. Můj nejpříjemnější filmový zážitek roku 2009.

• 9.9.2009  21:52
    Odsouzené (TV seriál) (2009)

Zatim po dvou dilech mile prekvapeni. Jasne, nemuzeme cekat zazraky, nicmene.... vsak vime. ) ty slovenske herecky ani neznam. Podzamska je sexy, rad bych k ni do cely nekdy... Dzuríková je vtipna a ma me sympatie, Mauréry vypada jako charakterni herecka... /doporucuju ji odstehovat se z techto zemi pryc .) jinak o svuj talent prijde. Na tohle se da aspon koukat... tedy neco, co u predchazejici rady ceskych serialu nebylo mozne.

• 7.9.2009  23:07
    Botched (2007)

Och, jsem na rozpacích jak ohodnotit tento poněkud nestandardní film. Největším kladem je Jaime Murray.. moc hezky se na ni kouká :-) to ostatní už není tak potěšující, nicméně ... jsem člověk s nadhledem a tak jsem ochoten sežrat tenhle "ruskej sendvič naplněnej krysím masem" a na důkaz mé dobré vůle si hlasitě odříhnout. Tím myslím vyjádřím přesně onen druh sympatíí, které chovám k tomuto kousku. A své osobní přání: "Vobtáhnout Jaime Murray" si zapisuju do svého deníčku těsně pod: "Založit šťastnou rodinu" ... pže toť neskutečně sexy kus masa...

• 24.8.2009  00:11
    Soudný den (2008)

Ech jo. A tak krásně to začalo. Pokud bych měl hodnotit pouze začátek, šel bych hodně vysoko. Krásná pre-apo atmosféra, chaos všude okolo, prostě paráda. Tak to byla pozitiva filmu. Film má sice stopáž něco málo pod dvě hodiny, ale tady by nebylo od věci menší natažení a poté lepší využití prostoru, kterého snímek nabízel dost. Celý děj je ve spěchu... jakmile je komando vysláno k plnění mise, tak se prakticky děj nepozastaví, žádné chutné dialogy, nebo aspoň nějaké zapamatovatelné scény.. nic. Pořád jen běh, křik, ratatatata, pár slov, běh, křik ratatatabooom, vtipná hláška (?), běh, křik, pokus o filosoficky podbarvenou rekapitulaci situace, křik, běh, a jízda autem ve stylu mad-maxe ovšem bez kouzla a jiskry mad-maxe. Ale jakobych už nebyl zvyklý na podobné prznění zbytku filmu. PS: A Mitra nemusela tak vysvalovatět... :(

• 23.8.2009  00:28

Depressive Disorder....

• 21.8.2009  11:28
    Orphan (2009)

Vydařená pohádka na dobrou noc pro zlobivé děti .) víme přeci moc dobře, jak děti těžko snáší, je-li pozornost rodičů směřována někam jinam, než k nim a proto rezolutně odmítají každý nový přídavek do rodiny, ať už pochází přímo od maminky či z budov sirotčince nebo psychiatrické léčebny. No a pokud je to malý terrorista a manipulátor, tím hůř pro ně. Ten film byl dobrý, i přes některé nelogičnosti mě dokázal strhnout a to zejména díky originální pointě (teda originální v americe, nás v ČR nic takového z míry vyvést ani snad už nemůže). Z hereckých výkonů jednoznačně vyčnívají ty jimiž nás uchvacují Vera Farmiga a poté představitelka malého demona. Byl to prostě jejich herecký koncert a ti ostatní přicmrndávači (sorry Petere .) mně místy lezli na nervy. Rozhodně lepší z řady mrazivých thrillerů na rodinné téma.

• 9.8.2009  22:40
    Bruno (2009)

Pár dobrých scén ve filmu bylo, ale celkově to působí dost neohrabaně, bez sexappealu a zdlouhavě. Jen jednou jsem se od srdce zasmál, zbytek můžu označit jen jako samovolně povyjetí koutků úst a to zřídka kdy. Sacha by měl vážně přijít s něčím novým, tohle byla recyklace Borata a člověk spíš žasne nad tím kam až je komik ochoten zajít.

• 26.7.2009  15:59
    Tou qi (2009)

Čistý asijský průměr. Zprvu má film náběh na typickou duchařinu, ale po chvíli se ustálí v žánru někde mezi temnější detektivkou a thrillerem. Film vypráví nepříliš originální příběh podaný celkem snesitelnou cestou, hlavně vzpomínkové pasáže z restaurace jsou dobré (ta druhá je lepší, hlavně díky té herečce ..mlask :). Bohužel se ale nejedná o film, který utkví v paměti a dřív či později si na něj divák ani nevzpomene.

• 18.7.2009  22:12
    Ztracené město (TV film) (2008)

Už už jsem si říkal, že bych tomu mohl dát průměrné hodnocení, že i přes poněkud naivní zpracování, nedotáhnutý scénář, úsměvné výkony hlavních hrdinů to bylo docela koukatelné ... jenže pak přišel závěr a autor vše spláchl do hajzlu (jak roztomile symbolické, nemyslíte? :)

• 18.7.2009  00:46
    Zázračná planeta (TV seriál) (2006)

Závidím těm, kteří měli tu čest a odvahu spatřit tato nepopsatelně nádherná místa na vlastní oči....

• 15.7.2009  00:42
    Sauna (2008)

Tak v první řadě, Sauna má jeden z vůbec nejoriginálnějších námětů, jaký kdy kdo v horroru použil za hodně dlouhou dobu. Ze začátku působí sice rozvlekle až staticky, ale nedivil bych se, kdyby to bylo záměrem autorů a součástí jejich budování atmosféry. Asi bych měl také zmínit, že ještě po dobrých dvaceti minutách jsem kontroloval žánr filmu, který sleduji .) Temná a pochmurná atmosféra se pomalu transformovala v depresivní až bezútěšnou. Ke konci se u mě dostavil pocit, jaký tu nebyl už dlouho - strach. Žádné zhnusení nebo šoky z lekaček... ale opravdový strach. Na konci mě film pohltil... a bylo to také zásluhou uvěřitelných a nepřehrávajících herců a na horror nadstandardně kvalitní hudbou. Musím si to celé aspoň jednou zopakovat... možná, že poté půjdu na plný počet. Každopádně doporučuji !

• 11.7.2009  00:01
    Izolace (2006)

Musím připustit, že mě Severance trochu zklamala. Už jen podle toho geniálního plakátu a obsahu jsem očekával víc. Námět špatný není, tady bych chybu nehledal. V rámci daného horrorového subžánru by se mělo jednat o originalitu. Teambuilding, který se změní na boj o přežití... no, no... řekněme, že je to již osvedčená předloha pouze v novém, atraktivnějším kabátě. Ale fungovalo to, začátek byl skvělý - jízda autobusem, cesta do neznáma, stará chata - do toho jeden zdrogovanej kolega, zub v koláči, tajemné historky... to vše sice působí jako klišé, ale v daném kontextu s kolegiálním stmelováním se jedná o osvěžující prvky filmu. Jenže jakmile se objeví "zabiják", začne filmu docházet dech. S tímto si tvůrci poradit nedokázali. Konec byl vysloveně nudný a otravný. Kladně hodnotím herecký ansábl v čele se správně ujetým a pseudopochcaným Danny Dryerem, pseudoasertivním a správně posraným Timem McInnernym a docela slušnou Laurou Harris. Škoda, že můj oblíbenec Andy Nyman přišel o svůj prostor... ale on si to vynahradil v komedii Death at a funeral či zombie mini-sérii Dead Set .)

• 9.7.2009  22:33

Pro mě zajímavější nez jednička i dvojka. Dinosaury žeru .)

• 8.7.2009  06:16

Fascinace.... francouzi nastartovali sérku svych krvavých horrorových dobrodružství výtečně. Krvavé, atmosférické, temné a přitom tak skutečné. Film mi evokoval Texas Chainsaw Massacre.. defacto Hixploitation žánr jako takový... a ta atmosféra na odlehlé farmě byla .. neskutečná. Gore scénky, procházející filmem jako špíz flákotou hovězího, byly patřičně surové a jistě jsou z toho nejlepšího, co můžeme v žánru nalézt. Dokonalost, chtěl bych napsat, ale bohužel, výsledný dojem mi trochu zkazilo ono závěrečné rozuzlení příběhu, které na někoho sice může působit jako bodnutí rozžhaveným pohrabáčem pod žebro, nikoliv tak na mě Poslední sousto jsem prostě nestrávil bez problémů a proto 4*.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11