Setanta

2 body

1 2 3 4 následující >>
    • 21.11.2015  12:53
    Zari (2015)

Tady je něco velice špatně - a podle mě je to režisér. Kamera, herci atd. funguje, jenže na plátně se tak nějak nic neděje. Nejsem natolik artově založený člověk, abych potřeboval 5 minut zírat na blikající kontrolku, jak si sebe sama prohlíží v zrcadle.

• 21.5.2015  22:46

To-byla-pičovina! Po předešlých dvou dílech, které sice nejsou žádný skvost, ale mají úroveň, je tohle bezmála urážka, která nehraje na nic než na efekt (rozuměj, skvělá animace), rádoby drsné hlášky a elektronickou hudbu. Ale ten příběh - jednoduchá blbost, nelogičnost, dialogy nedávající smysl, laciná citová vykrádačka... ten film mě prostě nasral.

• 16.10.2012  00:04

A tak vidličky zachránily národ. Na nic jsem se tolik netěšil s nadějí, že to bude guilty pleasure kokotina. Inu, tak je to jenom kokotina. Žádné charaktery, žádná logika, žádný příběh, jenom série více či méně nelogických, klišoidních a násilně kulervoucích obrazů poslepovaných dohromady, ale nic z toho by nevadilo, kdyby to mělo to, co dosud všechny Timurovy filmy: nadhled. Toho tu je ale asi tolik, jako v norském psychodramatu, ačkoliv místy se zdá, že by tam měl být, že to snad jen producenti ho všechen zametly pod koberec. Ale upřímně si myslím, že to Timur prostě zkopal. Jestli i ta knížka byla takhle debilní, tak nechápu, jak někoho napadlo udělat z ní film.

• 22.10.2012  00:52
    Seikon no Qwaser (TV seriál) (2010)

Epické odhalování koz. Tak to jsem ještě neviděl. Tímhle dílkem se pro mě japonská úchylnost posouvá na novou úroveň. Nejstupidnější a nejotravnější holky ever, exhibicující jeptiška a ultra-cool cápek s jizvou, roztomile malý, brutálně silný, extrémně tajemný a bla,bla,bla, hlavně že dokáže mačkat ženský ňadro a tvářit se, jako by zachraňoval svět. Nehodnotím, protože jsem ze své podstaty neviděl ani celý díl, jen jsem ho zběžně proklikal, a nemůžu Vás nevarovat. Pokud máte rádi hentai, cool akci a nevadí Vám klišé, tohle dílko je pro Vás.

1 2 3 4 následující >>