PetrVabruscak

USA
Twin Peaks, The Great Northern Hotel, č.p.315

<< předchozí 1 2 3 4
    • 2.3.2019  15:04

Asi nejlepší vážný film o metale, který není dokumentem.

• 6.1.2019  20:48

Kdyby ten film trval asi tak o hodinu méně a scény s Marlene Dietrich, která tam byla asi jenom proto, aby o ten film byl zájem, byly vystřižené, šlo by o hodně povedený a silný film.

• 1.12.2018  20:50
    Sowon (2013)

Kdyby to bylo více detektivní a thriller, tak by to určitě bylo lepší. Takhle to hrálo jen na city a úplně mi ten film neuspokojil. Škoda.

• 22.10.2018  16:34
    Arizona (2018)

Nakonec pouze tři hvězdy, ikdyž to mělo dobře našlápnutý, tak ke konci už tomu docházel dech a napětí.

• 21.10.2018  13:30
    Deadpool 2 (2018)

Deadpool je prostě opět cool. Film se nebere vážně a dělá si legraci ze světa Marvel. Proto se mohu plně oddat eRkové zábavě a povedeným vtípkům. Se Strážci Galaxie jediná Marvelovka u které se necítím trapně.

• 18.10.2018  23:09
    Amadeus (1984)

Ještě dlouho mi bude v uších znít Mozartůch úchylný smích. I přes dlouhou stopáž je konfrontace Mozart vs. Salieri zábavná.

• 18.10.2018  23:05

Citová vydíračka na entou.

• 23.9.2018  19:12
    Sebevražedný oddíl (2016)

Joker Jared Leta se směje úplně stejně jako jeho postava starce ve filmu Mr.Nobody. Vždycky, když se zasmál, tak jsem si na to vzpomněl. Hnus!

• 7.5.2018  18:22
    Ponorka (1981)

Nebýt výborného soundtracku, tak by ten film nebyl ani zpoloviny tak dobrý.

• 17.2.2018  16:11

Zatímco předchozí 2 filmy nové trilogie byly celkem průser ze scénáristickýma dírama jak prase, tak třetímu filmu už nechybí osudovost a George "hračička" Lucas se konečně našel a je tam i kouzlo původní trologie.

• 25.2.2017  09:53
    Zločin (TV seriál) (2011)

Zatím čtyři hvězdy, ale teď už spíš 3 a půl, protože mi druhý případ nějak vůbec nebere a začínám se nudit, takže na konci čtvrté série dost možná půjdu s hodnocením níž.

• 25.2.2017  09:51
    Kruh (2002)

Trochu dost děravý příběh, který si pomáhá scénáristickýma berličkama. Nedivím se, že film byl parodován ve Scary Movie.

• 5.2.2017  19:01

Zas tu je ten americký patriotismus, ale co jiného od Mela čekat? Jen si neodpustím poznámku k herci v hlavní roli. Poprvé jsem si ho asi všiml ve Spidermanovi a už tam mi přišel odporný. Žvatlá jako mentál a když neví, jak něco zahrát, tak se usměje jako Průša z vedlejší vesnice. Sepišme petici, aby ukončil filmouvou kariéru, prosím!

• 25.9.2016  09:51

Stačí vidět úvod a závěr filmu a tak si říkám: "K čemu tam ta prázdná hodina a půl oxiduje?" Možná, že za nízké hodnocení může i můj odpor ke skalám, který jsem si vypěstoval v jedné české pohádce(Třetí princ), která byla opravdu strašná.

• 11.9.2016  11:34

Objektivně za 3, ale musím jednu přihodit, protože mi to vykousalo do mozku díru a něco ve mě zůstalo. Film by mohl být o hodinu kratší, aby mezi silnýma scénama nebyla uspávací dlouhá mezera. Nejsilnější článek filmu herecký výkon Laury Dern. Bohužel největším zklamáním samotný David Lynch. Občas tam byl záblesk geniality, ale s takovou látkou, co měl k dizpozici, mohl natočit režisér jeho formátu daleko lepší film. Škoda, mohl si alespoň napsat nějaký scénář.

• 5.9.2016  11:27
    Black Books (TV seriál) (2000)

Sitcom s typickým humorem Dylana Morana. V dlouhých chvílích zabaví. Mam za sebou 2 sezony a shlédnu i třetí. Nemůžu se ale ubránit dojmu, že v tom seriálu něco překáží. Jestli jsou to postavy... Bůh ví. Preferuju sólová Dylanovo vystoupení, kde na nás hodinu chrlí jednu perlu za druhou a jeho humor lépe vynikne.

• 25.8.2016  16:44

Nový Den nezávislosti nás krásně připraví na prezidentování Hillary Clintonové a jejího manžela Billa vytáhne z odpočinku. K jeho smůle nebude tentokrát dělat skvrny na šatech Moniky Lewinské, ale bude trpět na telepatické schopnosti a stane se z něj válečný hrdina. Ostatní šulini v hlavních rolích vydávají zvuky jak z laciného porna: "Wow! Nice! God!" To je tak, když zachraňování světa je vašim koníčkem.

• 24.8.2016  15:59
    Sexy párty (2002)

Až pes s přeplněnýma koulema mi připomněl, že jsem toto veledílo kdysi viděl a úspěšně zapomněl.

• 17.8.2016  05:56

Už několikátý film o záměně. Na tento se dá koukat zejména kvůli Samaire Armstrong, která je těžká sympaťanda.

• 14.7.2016  14:21

Nefunguje jako komedie a ani jako horor. Nebýt hláškujícího Raye Wieho, tak by člověk ani nevěděl, že to je komedie a film by byl jasný odpad.

• 5.3.2016  19:50
    Most (TV seriál) (2011)

Seriál chladný jako hlavní hrdinka. Každá sezona nabaluje příběh na příběh a postavu na postavu, aby na konci bylo velké finále (u mě vede to ze druhé série). Dal bych si klidně ještě dvě sezony. Saga Norénová a Dale Cooper (Twin Peaks) jsou pravděpodobně nejlíp napsané seriálové postavy.

• 29.2.2016  17:32

Viděl jsem 3 a půl hodinovou verzi a stejně jsem měl pocit, že tam něco chybí. Musim si sehnat režisérskou verzi.

• 20.2.2016  23:21
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Minimálně o třídu lepší než původní filmy. Větší napětí, vtip a triky (to se dalo předpokládat). Sam Raimi nechal všechno, co se ve filmovém průmyslu naučil, ve svém znovuzrozeném kultu. Fanoušci si při sledování mohou přivodit orgasmus, ale já zatim nechávam na čtyřech hvězdách. Bylo tu pár zbytečných a suchých míst. Těšim se na druhou řadu a nebudu se bát zvednout na plný počet.

• 20.2.2016  06:04
    Lesní duch (1981)

Kultovní sérii Evil Dead jsem začal sledovat jen kvůli tomu, že se chystam na seriál Ash vs. Evil Dead. Mírně zklamán triky, na kterých se zub času podepsal strašně moc. Tudíš jsem film přestal brát vážně a nepřišel mi dobrý už ani jako komedie. Narozdíl od svých pokračováních, ale měl ještě nějakou atmosféru a člověk pociťoval i hrůzu. Druhý film je víc komedie a třetí díl mi asi v polovině přestal úplně zajímat.

• 8.2.2016  15:49
    Třída - Život poté (TV seriál) (2010)

Prvním 3 epizodám o Josefovo rodině, třídní učitelce atd. se nedá nic vytknout. Pak to začalo být spíše otravné. Vše završila závěrečná epizoda, která dopadla nepravděpodobným rozsudkem a ještě víc nepravděpodobným milostným vztahem.

• 31.1.2016  21:52
    Regresión (2015)

Od Amenábara jsem čekal poutavější thriller, ale i mistr tesař se občas utne. Přitom se dala, s jeho talentem a áčkovým obsazením, více rozvést metoda regrese a hlavnímu hrdinovi mohlo víc hrabat. Film neurazil ani nenadchl.

• 31.1.2016  21:45

Tarantino a Iňárritu vědí, že jsme si letos zimy moc neužili a tak natočili své filmy (Tarantino - Osm hrozných), z kterých leze zima za nehty. V Osmi hrozných se mluvilo až moc a tady se projistotu nemluvilo skoro vůbec. Oba filmy mají minimálně 30 minut zbytečný vaty, ale The Revenant u mě těsně vítězí, protože je přece jenom napínavější a Emmanuel Lubezki je génius.

• 2.1.2016  17:19
    Peklo v řetězech II (1993)

Tak nějak jsem nikdy nechápal, proč vznikal tento druh filmů. Po pár minutách mi přestalo zajímat, co se děje na obrazovce. To znamená, že ani erotika za moc nestála. Jediný světlý moment byla automobilová honička, jak z jiného filmu.

• 27.12.2015  13:40
    Tři bratři (2014)

Vlk má místo čenichu zobák. Nebyl to náhodou mravenečník? Kdybych neměl po štedrovečerní večeři, určitě by mi zaskočila kost.

• 7.12.2015  16:12

Neskutečná síla! Když ve zdraví přežijete a navyknete na úvodní drogu, tak se potom od toho nedají už odtrhnout oči. Životní pouť a ještě porno, tak to jsem ještě neviděl. Skvělá kamera za života (mrkání atd.) a po smrti, když se vznášíme nad centrem dění, aby sme se vrátili úplně na začátek. Na neonový vizuál jen tak nezapomenete.

<< předchozí 1 2 3 4