Kingjiri

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88
    • 20.6.2020  10:56
    L'immortale (2019)

Seriál jsem neviděl a mám velký pochybnosti, jestli si ho po tomhle celovečeráku vůbec někdy pustim. Dějová linka ze současnosti byla vcelku v pohodě, byť bych u ní uvítal víc akce a napětí. Mnohem horší už to bylo s dětskejma flashackama, který možná měly značný opodstatnění vzhledem k seriálu, ale mě v bijáku strašně nudily. Celkově bych uvítal víc thrillerový složky a nezaobíral bych se tolik hlavní postavou a její minulostí, dvě silnější hvězdy.

• 14.6.2020  13:20
    Chata (2019)

Tenhle biják jsem viděl před pár týdny a v hlavě mi z něho pořádně nezustalo vůbec nic. Teda kromě toho, že jsem se při jeho sledování dost nudil, do hororu měl hodně daleko a náboženskej podtext mě nebavil. Myslim, že tohle mluví samo za sebe a o mym nadšení z projekce vypovídá mnohý.

• 9.5.2020  07:56

Mám pocit, že tahle zápletka by byla slabá i na televizní epizodu. Napětí se objevuje pouze ve stopovym množství a do toho Mulder se Scullyovou řešej svoje vztahový problémy. Z plusů zbývá jen fajn filmařina a nostalgická atmosféra, dvě silnější hvězdy.

• 7.5.2020  18:00

Zvláštní a občas až divnej (nikoliv ve špatnym slova smyslu) biják, kterej je občas spíš směsící různejch scének než ucelenym filmem, ale přesto je hrozně fajn. Hodně dělá kromě sympatickýho castingu i audiovizuální provedení, kdy líbivou filmařinu nebo výpravu doprovází ještě lepší hudba. Lehce bláznivá originální romantika, ze který feel-good atmosféra jenom sálá. Tohle musí aspoň trochu zaujmout každýho diváku bez ohledu na jeho vkus, čtyři jistý hvězdy.

• 6.5.2020  18:07

Kvůli uspávacímu tempu vyprávění a dost divnejm postavám (kavárna byla slušná sbírka prapodivnejch kreatur) nepatřila projekce mezi zábavný zážitky. Herecky hodně zaujme skvělej Geoffrey Rush, jenže když někdo hraje výborně ve filmu, kterej vás vlastně pořádně nezajímá, je to prd platný. Chápu, že jde námětem o zajímavej pokus o originální romantiku, ale červený hodnocení, natož přes 80 %, mi moc hlava nebere, dvě silnější hvězdy.

• 3.5.2020  18:03

Chritopher Nolan je borec a dokáže nakroutit jakejkoliv žánr. Ačkoliv mám jeho bijáky radši v akčnější poloze i tentokrát jsem se u kouzelnickýho thrillerovýho dramatu pobavil. Příběh byl sice místama lehce překombinovanej, ale zároveň pěkně vystavěnej a obsahující několik dobrejch twistů. Herecky nelze vůbec nic namítat, naopak byla radost ten zástup hvězdnejch jmen sledovat. Menší vadou na kráse byla snad jenom o něco málo delší stopáž než by bylo potřeba a s tim související občasný pomalejší tempo vyprávění. Čtvrtá slabší hvězda za casting, mysteriózní atmosféru a námět.

• 3.5.2020  17:37

Je mi jasný, že v dnešní době zavřenejch kin vezme člověk zavděk každym obstojnym bijákem, ale upřímně nechápu, z čeho jsou všichni v tomhle případě vyndaný. Jo, akce je fajnově nakroucená, ale v těch dvou hodinách stopáže jí fakt moc neni a prostřední nepříliš akční část je dost uloudaná a příběh byl i na poměry žánru zoufale neoriginální. Do stylovýho akčního béčka taky chyběl pořádnej záporák nebo cool hlášky. Prostě tý zábavy bylo mnohem míň než jsem dle nadšenejch recenzí čekal, tři silnější hvězdy.

• 29.4.2020  14:09
    Darkland (2017)

Pořád jsem si řikal, co mi na bijáku nesedí a pak jsem na to díky jednomu zdejšímu komentáři přišel - snaha o civilnost a realističnost. To jsou vítaný snahy třeba u dramat, ale rozhodně ne u akčních thrillerů, který se zkrátka bez větší porce přehánění a nerealističnosti pořádně neobejdou. Možná i kvůli tomu bylo tempo vyprávění hodně rozvláčný a akčních scén nebo vyhrocenejch situací nebylo moc. Oceňuju snahu o originalitu ve formě (když už v obsahu nebyla téměř žádná), tentokrát však uplně nevyšla, dvě silnější hvězdy.

• 26.4.2020  08:30
    Pod vodou (2020)

Na poměry hororovýho žánru podivaná s hodně slušnou výpravou, kulisama a trikama (tady byl vcelku velkej rozpočet dost vidět). Bohužel, co se týče příběhu, ten nenabídne z dramaturgickýho hlediska nic zajímavýho. S akcí se dost šetří (pořádně přijde na řadu až ve finále) a příšery moc prostoru před kamerou taky nedostanou. Škoda, že se zajmavym castingem a solidnim rozpočtem vznikla jenom nuda zabalená do pěknýho kabátku. Určitě měl tenhle biják na víc, dvě hodně silný hvězdy.

• 23.4.2020  16:43

Přiklánim se k názoru, že střídání žánrů (komedie, drama) tentokrát Waititimu příliš nevyšlo. Komediální část byla hodně dobrá, zejména na začátku, kde se pro hodně nekorektní humor a drsnou satiru nechodilo vůbec daleko. Až jsem si občas řikal, jak něco takovýho mohlo projít přes americkou koprodukci. Dramatická dějová linka neměla moc co nabídnout, teda kromě toho, že vždycky zbytečně "rozbila" komediální dějovou polohu. Hodně nevyvážená podivaná, což je vzhledem k hereckýmu obsazení, výpravě nebo humoru docela škoda a taky zamrzí, že výsledkem je díky tomu jenom průměrná podivaná.

• 23.4.2020  09:54
    Nebe (2002)

Tohle šlo uplně mimo mě. Očekával jsem zajímavou kombinaci thrilleru s romantikou a výsledkem je z mýho pohledu rozvláčný romantický drama, který je mnohdy artově natočený (statický, dlouhý pomalý záběry nebo málo dialogů). Herci super, evropská výprava fajn námět měl taky něco do sebe, ale takhle pojatý zpracování mě zkrátka vůbec nezaujalo a vlastně i zklamalo. Víc jak dvě silnější hvězdy nemůžu s čistym svědomim dát.

• 19.4.2020  15:38

Solidní paranoidní thriller, kterej však pointou příliš nepřekvapí (aspoň z velký části), protože jedna zasádní věc je nakonec tak, jak se po chvilce projekce bude "znalejším divákům" zdát. Každopádně dobře vymyšlený chování jednotlivejch postav se občas sympaticky snaží diváka přece jenom zvyklat. Výprava do zapadlý nemocnice se společně s jejim "divnym" personálem postarala o skvělou paranoidní a mysteriózní atmosféru. Na čtyři hvězdy fakt moc nechybělo. Škoda, že si s pointou tvůrci víc nevyhráli, tři hodně silný hvězdy.

• 15.4.2020  10:42

Bez ohledu na stopáž mám pocit, že jsem z hlediska příběhu viděl jeden díl ze seriálu. Osobně bych od celovečeráku, byť se jedná o "derivát" seriálu, očekával něco víc. Ale možná jsem jenom trochu otrávanej z toho, že se ze slibně rozjetýho akčního scifi thrilleru stalo ukecaný konspirační thrillerový drama. A já prostě nemám konspirace rád ať už v reálnym životě nebo ve filmech. Jakoby i celovečerák kopíroval vývoj seriálu, kdy v době vzniku filmu (1998) začal celej seriál značně upadat až se dostal do stavu nic neřikající konspirační podivaný bez větší porce napětí a mysteriózní atmosféry, jak jsem byl ze začátku zvyklej. No dobře, film je přece jenom lepší než několik posledních sérií, ale jde o případ "Mezi slepými jednooký králem". Jinak akce byla fajn, jen je škoda, že jí zase tolik nebylo a na vizuálu nebo výpravě bylo vidět, že se na rozpočtu moc neškudlilo, tři silnější hvězdy.

• 14.4.2020  14:34
    Kill Bill 2 (2004)

Druhá část mě bavila o něco míň než předchozí. Akce výrazně ubylo (šlo vlastně jenom o souboje s Pai Meiem nebo Elle) a ačkoliv tentokrát Tarantino přines mnohem víc zábavnejch dialogů nebo hlášek, bylo toho kecání na muj vkus až příliš. Moc nenadchlo ani pomalý tempo vyprávění v kombinaci s dvou hodinovou stopáží, nějaký scény se fakt táhly jak smrad. Dost mě ještě zklamalo finále, kdy bylo s Billem, co se akce týče, zúčtováno tak rychle, že jsem to skoro ani nepostřeh. Budu se trochu opakovat. Kdyby Tarantino nerozděloval Killl Billa na dvě části, ale nakroutil jeden, dejme tomu tří hodinovej biják, určitě by se mi výsledkem zavděčil víc. Jenže já holt nejsem a ani nikdy nebudu jeho fanoušek. Určitě je fajn režisér a kde komu může jeho styl imponovat, ale občas si řikám, jestli on neni z nějaký neznámýho důvodu tak trochu přeceňovanej, tři slabší hvězdy.

• 13.4.2020  17:11

Škoda, že se nevynechala zápletka s Buckem ve službách pošťáka a příběh se nepojal předevšim jako vyprávění o soužití samotářskýho Johna s Buckem (mimo jiné) v divočině, který naruší konflikt s chamtivym zlatokopem. V těhlech momentech měl totiž film hodně co nabídnout každýmu divákovi a děti by si to jistě užily i tak, přičemž ty nejmenší samotnej příběh stejně neřešej. Nevyužitej potenciál mě dost zamrzel, protože takhle vznikla příliš pohádková až infantilní podivaná s nepřirozeně digitalizovanym psem. Mimochodem, už je to teda docela velká zoufalost, dělat digitálně psa, když se dá to samý nakroutit s živym psem. Druhá hodně silná hvězda za fajn výpravu (některý scenérie z divočiny byly fakt suprový), poslední třetinu, Harrisona Forda a nečekanej osud jeho postavy. Za pohodlnost tvůrců použít nevzhlednýho digi psa tu třetí hvězdu prostě nepřihodim, ačkoliv by čistě objektivně možná byla na místě.

• 13.4.2020  12:18

POZOR SPOILERY Docela se mi líbil nápad, kdy po eliminaci jasnejch záporáků převzal jejich místo původně dobráckej hrdina a nakonec se stal ještě mnohem horší než oni. A že si Gerard Butler tuhle roli pomstychtivýho psychopata dost užíval. Jenže jeho plány byly tak dokonalý, že jim prostě nešlo věřit a to ani za předpokladu, že moh občas na tajňačku opouštět vězení a zařizovat si věci "venku". On teda ten jeho tunel, co vykopal bez povšimnutí k věznici, byl neuvěřitelnej výkon sám o sobě. Postavy v nejdůležitějších chvílích byly vždycky tam, kde a kdy potřeboval, prostě s výjimkou finále žádnej zádrhel. A už vůbec neřešim, že si nikdo nevšimnul, že zrovna neni v cele, byl schopnej všechno nejen geniálně vymyslet, ale i zrelizovat po technický stránce líp než McGayver apod. Chápu, že v thrillerovym žánru je potřeba občas přehánět (ono taky kdyby všechno (ne)vycházelo a vypadalo jako v reálu, nebyl by to moc divácky vděčnej žánr), ale je potřeba to zase zbytečně nepřehánět. Ze začátku bylo nakročeno k hodně zajímavý podivaný. S přibývající stopáží odkrývající stále míň uvěřitelnej Clydův plán a odfláknutym finále nakonec se nakonec končilo u solidní žánrový jednohubky. Tenhle biják měl zkrátka na víc, protože námět, filmařina a občas i atmosféra byly fajn.

• 12.4.2020  21:38

Zatimco dvojce se dařilo bodovat změnou lokace (školní výlet), což přineslo dost zábavnejch situací, trojka už nepřichází s žádnym zajímavym nápadem. Zeki už nemá po návratu za katedru moc co nabídnout a hlavní zápletka v podobě maturity byly poměrně chabá. Chování postav a situace, do jakejch se dostávaly a jaký se řešily mi přišly občas tak neuvěřitelný, že by nepomohlo ani to, kdybych biják bral jako crazy komedii. Dobrejch vtípků se objevilo jen pár (spíš hlášky) a dost často jsem koukal na hodinky a přemýšlel o tom, že je ten biják nějakej dlouhej. Dvě hodinky stopáže byly v tomhle případě fakt moc. Průšvih se nekoná, ale je trochu smutný, že doposud slušná série končí takhle nezajímavě, dvě silnější hvězdy.

• 12.4.2020  15:38

Bitky jsou stále fajn, ale docela se s nima šetří a stejně jako minule se mezi nima vyskytuje ničim nezajímavá vata. Náhody s jakejma se osudy hlavních postav setkávaj patřej do kategorie neuvěřitelnejch a některý náměty (rasistický američani vs. utlačovaný číňani) spadaj rovnou do trapný škatulky. Těšil jsem se na Scotta Adkinse, kterej jako bitkař nezklamal, ale jeho postava za moc nestála, což bylo způsobený jeho přehrávánim v kombinaci s blbym scénářem. Škoda, že se příběh víc nesoustředil na silný dramatický motivy jako byly Ip Manovy pokusy vyrovnat se s onkologickou diagnózou a jeho komplikovanej vztah s dospívajícim synem. Viděl jsem potenciál na epickej závěr celý série, o to víc mě tenhle přiblblej díl zklamal, tři hodně slabý hvězdy.

• 11.4.2020  23:08
    1917 (2019)

Ukázkový vítězství formy nad obsahem, který rozhodně neni čas od času na škodu. Kamera je famózní, takže Oscar v týhle kategorii putoval do správnejch rukou. Ze začátku jsem měl kvůli kameře menší obavy, jak budou fungovat dialogy nebo akční scény, ale rád jsem nakonec zjistil, že byly moje obavy zbytečný. Příběh je dost jednoduchej, ale slušně funguje i po emoční stránce. Jen si nemůžu odpustit poznámku, že měli hlavní hrdinové zdolat tušim 14 km cestu a zvládli jí pěšky (s pár minutovym pojezdem náklaďákem) asi za hoďku a půl. Trochu jsem se taky podivil nad bezchynou orientací bez kompasu a mapy až se občas zdálo, že ať se děje cokoliv, hlavní hrdina se dostane, kam potřebuje. Při pohledu na herecký obsazení pak může leckoho zarazit, že se nejhvězdnější jména objevěj jenom v malejch vedlejších roličkách. I přesto jsem se však bavil, a to fakt nejsem příznivce válečnejch bijáků. Za což ještě za skvělou kameru, výpravu a hudbu čtvrtá slabší hvězda.

• 11.4.2020  16:36

Sin City mě nijak zvlášť nevzalo, ale díky němu jsem si dokázal nastavit poměrně realistický očekávání ohledně druhýho dílu, kterej jsem zkouknul spíš z povinnosti. Všechno dopadlo jak jsem čekal, takže jsem nebyl zklamanej ani potěšenej. Stejně jako minule funguje stylová filmařina, gore nebo casting (polonahá Eva Green byla velice příjemný zpestření). Pravděpodobně kvůli absenci Quentina Tarantina však tentokrát chyběly dobrý hlášky nebo dialogy. Příběh mi ale přišel nepatrně zábavnější a kompaktnější než minule, protože jednotlivejch povídek a postav nebylo tolik. Stále ale zustanu u dvou hodně silnejch hvězd, na průměr scházelo víc zábavy a aspoň nějakej důvod, proč si dvojku pustit někdy ve vzdálený budoucnosti znova.

• 11.4.2020  09:12
    Kill Bill (2003)

Ačkoliv z Kill Billa nejsem uplně unešenej, chápu jeho kultovní status a nebudu ho nikomu rozporovat. Tarantinovy filmařský hrátky, který mnozí vítaj, mně spíš vadily (zpomalovačky a animovaná nebo černobílá pasáž). Akce ale byla fajn a o stylovej gore opravdu nouze nebyla, jen bych občas ubral na záměrný brakovosti (umělá stříkající krev). Nadšenej jsem taky nebyl z pomalejšího tempa vyprávění. Za ty skoro dvě hodiny se toho z pohledu příběhu zase tolik nestalo a nedošlo tak k nějakýmu vyloženě zásadnímu dějovýmu posunu. Což na mě působí dojmem, že Tarantino původně napsal Kill Billa jako jeden delší film (dejme tomu tři hodinky), ale pak se ho rozhod rozdělit na dva díly, jak to ve skutečnosti bylo však netušim. Třetí hodně silná hvězda za herecký obsazení, hlášky, akci, gore a dneska už naprosto legendární soundtrack.

• 10.4.2020  15:27

Ach jo, z počátečního nadšení z nápaditýho námětu a návratu Wes Cravena, kterej dokonce hraje sám sebe se poměrně rychle vyklubala hodně nudná podivaná. Scén s Freddym je jako šafránu, pořádně se ukáže vlastně jenom ve finále, kde se objeví jedinej zajímavej nápad (jazyk). Navíc mi upgrade vzhledu Freddyho obličeje vůbec nesed, působil hodně uměle a dřívější maska byla mnohem lepší. Závěrečná pointa, ale i celej příběh byly dost průhledný a z pozitivních věcí ve výsledku zustala jenom místama zajímavá atmosféra a Cravenova filmařina. Rád bych někde našel aspoň slabou průměrnou třetí hvězdu. Jenže vzhledem k dlouhý stopaži způsobující velkou nudu prostupující značnou část bijáku a nenaplněnejm očekáváním od návratu Wese Cravena fakt nemůžu dát víc než dvě hodně silný hvězdy.

• 8.4.2020  09:44

Tohle mě fakt nijak zvlášť emočně nezasáhlo. Asi budu znít jako cynik, ale čekal jsem větší drama a víc vyhrocenejch situací / dialogů. Jenže ono ještě nakonec v podstatě všechno dobře dopadlo a největší dusno dělali právníci. Řek bych, že tohle byl hodně poklidnej rozvod a realita mnohdy bývá nesrovnatelně horší. Chápu, že se pan režisér a scénárista v jednom snažil co nejvíc přiblížit realitě, ale ona ta realita občas příliš divácky vděčná neni a žádá si jistou dramatizaci. Když už nic jinýho, tak potěšily aspoň skvělý herecký výkony, kvůli kterejm projekce nelituju. Jinak hodně dlouhá podivaná bez hudebního doprovodu (proč?), která zase tolik zajímavejch momentů nemá, přičemž překvapivě byly víc zajímavý právnický scény než ty rodinný. Kdybych měl zkušenost s dlouholetym manželstvim a nedej bože přímo s rozvodem, nemůžu vyloučit, že bych na celej biják možná pohlížel jinak. Na druhou projekci to však ani s odstupem mnoha let (a nově nabytýma zkušenostma) stejně nevidim, dvě hodně silný hvězdy.

• 6.4.2020  13:58
    The Informer (2019)

Fajnový béčko, kterýmu se daří obehranou zápletku o informátorovi mezi (drogovou) mafií vcelku úspěšně prodávat. Zejména se mi líbil nápad, kdy proti sobě s pořádnou nevražovistí jdou policejní detektiv a agenti FBI, přičemž vůbec nejde o to, že by byl někdo podplacenej a stál na straně mafiánů, jak to často bývá. Ale záporák se "na straně zákona" z určitejch důvodů nakonec přece jenom najde. Taky jsem uvítal netradiční poláky v roli drogovejch překupníků nebo sympatickej casting. Škoda, že část z vězení nebyla delší, resp. bych se vůbec nezlobil, kdyby scény "venku" tvořily jen krátkej vysvětlovací úvod a film byl zejména o snaze Koslowa přežít ve vězení a ze všeho elegantně vybruslit. První polovina byla totiž občas trochu nudná a chybělo jí víc akce nebo napětí. Za těhlech podmínek bych nejspíš přihodil čtvrtou hvězdu. V týhle podobě tři silnější hvězdy.

• 5.4.2020  09:25

Od Scorseseho jsem viděl několik filmů a jen opravdu pár mě jich nějak zaujalo. Ani tahle zkušenost mě neodradila a po parádně udělanym traileru k Prokletému ostrovu jsem se těšil na slušnou dávku akce a napětí s jistou dávkou mysteriózna. Záhadna bylo vcelku dost, akce nebo napětí nakonec tolik ne. Většinu času, sledujíc vyšinutýho a zmatenýho DiCapria, jsem se spíš nudil. Když už příliš nepotěšil příběh, moh jsem se aspoň kochat povedenou vizuální stránkou filmu a fajn výpravou na opuštěnej ostrov. Celkově teda zklamání, ale když tak koukám na Scorsesovu filmografii, pravděpodobně jsem očekával něco ve stylu, v jakym on vlastně vůbec netočí. Scorseseho fanoušci pochopitelně chrochtaj blahem, já jsem ani po druhý projekci v Prokletym ostrově skvělej biják nenašel. Nakonec se ale slituju a za filmařinu a funkční mysteriózní atmosféru společně s fajn pointou přihodim oproti původnímu hodnocení třetí hodně slabou hvězdu.

• 4.4.2020  17:04

Sympatická akční pohádka pro celou rodinu. Opičí král byl na muj vkus až příliš infantilní postava, ale naštěstí se moc neobjevoval a společně s pár divnejma scénama (nefunkční mix humoru nebo hudby) bych to připisoval úlitbě pro čínský publikum v rámci čínský koprodukce. Příběh je je přesně takovej, jakej bude znalej divák očekávat. Sice vůbec ničim nepřekvapí, na druhou stranu ani nic nezkazí. Jedinym a milym překvapenim byla akce, se kterou se moc nešetřilo a mnohdy se na ní pěkně koukalo. Takže se duo ostřílenejch kung-fu borců Jet Li / Jackie Chan pořádně zužitkovalo a jejich souboj byl docela mocnej. Rutinní avšak (hlavně díky akci) solidní žánrová jednobuka.

• 4.4.2020  12:23

Jakmile se objevila zápletka s Freddyho potomkem, čichal jsem průser. Výsledek nakonec tak hroznej neni, nejsem si však jistej, jestli zrovna tohle lze brát jako pochvalu. Freddy občas hodí nějakou hlášku, nahlídnutí do jeho dětství a života "před proměnou! mělo něco do sebe, ale zajímavej výstup předvede Freddy všeho všudy jenom jednou (naslouchátko). Finále celý legendární série si prostě představuju mnohem víc rozjetý, nápaditější a nezapomenutelnější, dvě silnější hvězdy.

• 4.4.2020  12:13
    Gentlemani (2019)

Gangsterky fakt nevyhledávám, ale zrovna Guy Ritchie je umí nakroutit tak stylově, že zaujmou snad každýho. Trochu mi vadilo přílišný skákání do příběhu ze strany "vypravěče", častý odbočky od hlavního příběhu (jakkoliv chápu, že pro účely pointy bylo lepší jistý informace říct až s odstupem času) nebo množství důležitejch postav, kvůli čemu občas nebylo uplně jednoduchý se v příběhu rychle orientovat. Menší prekombinovanost je sice zásadní výhradou ale zároveň jedinou. Jinak jsem byl totiž hodně spokojenej a to dokonce víc než jsem vůbec čekal. Taky se povedlo pěkně prolínat vážnější scény těma odlehčenějšíma, takže občasný střídání žánrů nepůsobilo vůbec rušivě. Čtvrtá hvězda za hlášky, stylovou filmařinu, herecký obsazení (btw. Hugh Grant si pořádně vychutnal svojí výraznější roli, kterou dostal po delší době) a soundtrack.

• 3.4.2020  10:48

Na začátku byl super napád, kterej se však daří prodávat pouze do chvíle, než se rozjede standardní romantická komedie. Prvních třicet minut by po menších úpravách bylo jako epizoda nějakýho (britskýho) sitcomu téměř geniální záležitost. Zbylý dvě třetiny bohužel zamířily do toho nejnudnějšího žánrovýho průměru a snaha o originalitu (náboženství) se naprosto minula účinkem, naopak bylo tohle téma spíš otravný. Zrovna od Ricky Gervaise bych fakt čekal víc kreativity a míň mainstreamovou podivanou. Prostě mnohem větší odvaz a nekorektnost, jak bývá pro britskou komediální produkci zvykem. Třetí hvězda za skvělej úvod, nápad a herecký obsazení, kde hodně potěšilo obsazení vedlejších rolí známýma obličejema (Jonah Hill, Jason Bateman nebo Philip Seymour Hoffman).

• 2.4.2020  09:46

Moje dojmy téměř do puntíku vystih J*A*S*M, takže to vemu stručně. Úvod byl docela dlouhej a uvítal bych v něm větší porci akce nebo napětí, ale díky dialogům nebo výpravě nuda nehrozí. Finále má správný grády, jen pochopitelná ale delší vysvětlovačka ho trochu naruší. Hlavní twist se fakt poved a byl dostatečně překvapivej i originální, jen tak někdo ho podle mě neprokoukne. Hlavně se do tý doby dobře pracuje se střihem, postavama a dialogama, takže zpětně minimálně po dramaturgický stránce nelze najít žádný zásadní logický nesrovnalosti. Za fajn nápad, jeho funkční převedení na plátno, hlášky a finále čtvrtá slabá hvězda.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88