Kingjiri

Kingjiri

Česko

6 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72
  • 24.3.2018  12:08
  Wheelman (2017)
  **

  Ačkoliv mi ze začátku přišel koncept kamery pouze v autě nudnej (výjimkou jsou asi dvě scény, kdy se přesedá z auta), nakonec byla kamera na celym snímku uplně nejlepší. Zápletka byla hodně jednoduchá bez větší invence a marně jsem čekal na nějakej moment překvapení, kterej by do příběhu vnes víc napětí i akce (finále hodně slabý). Celkově mi přišlo pojetí hodně komorní až lehce artový, což mi k thrillerovýmu žánru moc nesedí. Jako žánrovej experiment na volnej večer docela zajímavý, ale nic víc, dvě silnější hvězdy.

  • 24.3.2018  08:38
  Mom and Dad (2017)
  **

  Od režiséra Crank bych teda v zhledem k námětu čekal mnohem větší divočinu. Skutečně zábavný bylo samotný finále, který ještě oživil závěrečnej twist. Jenže k němu i přes střídmou stopáž vedla dost dlouhá cesta, kterou tvořily při nejlepšim průměrný scény prokládaný čistou nudou (flashbacky). Osobně mi scházel větší gore, svižnější tempo vyprávění a i napětí. Bohužel ani v rámci komediální nebo lehce satirický roviny se potenciál námětu nepodařilo ani zdaleka vyčerpat. Dvě silnější hvězdy, ale když už nic jinýho, tak si Nicholas Cage do svý filmografie nepřidává další biják pochybnejch kvalit.

  • 23.3.2018  18:28

  Najde se sice pár zásadnějších logickejch přešlapů a POV kameru bych určitě nepoužíval celou dobu (třeba jen na cesty do minulosti). Nicméně funkční napínavá atmosféra se nedá upřít, stejně jako solidní casting a slušný tempo. V příběhu mi ale přece jenom scházela nějaká větší gradace v podobě typickejch problémů cestování časem (např. "motýlí efekt"). Nakonec jsem se dočkal, až v samotnym závěru. Mimochodem právě "motýlý efekt" scénář úspěšně ignoruje, dokud všichni cestujou spolu (v tomhle případě by však z logiky věci naopak měly být následky mnohem horší) a setkání "sama se sebou" dopadne ve dvou případech naprosto rozdílně (proč?). Ale co, film pro teenagery o teenagerech cestujících časem a řešících svoje problémy moh dopadnout vážně mnohem hůř. Sympatická žánrová jednohubka, která ale měla na víc.

  • 19.3.2018  10:07

  Já teda nevim, ale kromě pár vteřinový závěrečný scény a slova Cloverfield v názvu nevidim s původnim bijákem žádnou souvislost (v tom je možná ten paradox). Možná bych byl ochotnej přihmouřit oči, kdybych se aspoň (víc) pobavil. Zmatený pobíhání po vesmírný lodi prokládaný scénama ze Země, na kterejch byl vidět skromnější rozpočet (výprava téměř nulová) nebo námětema, ze kterejch se i přes jejich potenciál nepodařilo vytěžit téměř nic (dilema Avy ohledně návratu "domu"), mě fakt nenadchlo. Jediný světlejší momenty měla první půlka (úmrtí postav nebo občas funkční hlášky Chrise O´Dowda). Tentokrát J.J. Abrams v roli producenta šlápnul fakt vedle, ani bych se nebál říct, že šlápnul rovnou do hovna. Za sympatickej casting (byť neměl co hrát) a první půlku, druhá hvězda.

  • 16.3.2018  09:32
  Bába z ledu (2017)
  **

  Jediný, co si budu delší dobu pamatovat, je (vzhledem k věku aktérů) odvážná erotická scéna dvou hlavních protagonistů, což neni dobrá zpráva už jenom proto, že bych to rád vytěsnil z paměti co nejdřív :D S výjimkou hereckejch výkonů jsem nenašel nic, co by mě v pozitivnim slova smyslu vyloženě zaujalo a i když neni česká konkurence nijak rozsáhlá, počet Českejch lvů, který Bába z ledu získala mě docela zaráži. Ale možná jenom ještě nejsem dostatečně starej, abych dokázal ocenit takovejhle příběh, dvě silný hvězdy.

  • 11.3.2018  19:55

  V rámci marvelovek nejsem z Black Panthera uplně odvázanej. Uvítal bych o něco víc akce, hlášek i zábavy (což moh zčásti zařídit Serkisův záporák Klaue, kdyby jeho postava "nezmizela" v nějaký půlce stopáže). Na druhou stranu jsem ale vlastně paradoxně rád, že se šlo na věc zase trochu jinak a komornější dramatický pojetí je napříč marvelovskym univerzem příjemnym zpestřenim. Technicky jako vždycky vypiplaná záležitost (vizuál, kostýmy nebo výprava), casting zajímavej (zaujal jak Bosemanův Black Panther, tak Jordanův záporák) a stylovej soundtrack taktéž. Zatím vůbec nejlepší "černošskej" film, co jsem viděl, už jenom proto, že černochy neutlačujou zlý běloši, ale řešej problémy sami mezi sebou. Čtvrtá slabá hvězda hlavně za odvahu přijít s takhle atypickym blockbusterem (při nejmenšim na poměry Marvelu).

  • 10.3.2018  10:35

  Mark Wahlberg a Will Ferrell už se (logicky) téměř vůbec nešpičkujou, jenže ani nově příchozí postavy žádný zábavný "střety" nebo situace nevyvolávaj. Nejvíc mě to mrzelo kvůli Melu Gibsonovi, na kterýho jsem se hodně těšil, přičemž právě jeho postava vybízela k posíílení komediální složky, ale jeho potenciál se ve scénáři nepodařilo vytěžit. Nakonec o něco slabší než jednička, dvě silnější hvězdy.

  • 3.3.2018  10:19

  Úvod a seznamovačka s novejma postava (resp. skládání týmu) byly vcelku fajn. Jenže od oživení Supermana měla zábavnost i tempo vyprávění značně klesající tendenci. Snyder to s CGI a barvičkama přehnal (finále), takže vizuál vypadal často dost nerealisticky až nedokonale. Ale ani výprava nebo kompars (zánik světa naznačenej ničenim ruský vidlácký vesnice - WTF?) rozhodně neodpovídaly danýmu rozpočtu. Nějaký dialogy byly poměrně trapný (chvílema jsem měl pocit, že se Bruce Wayne zabouchnul do Clarka Kenta), k dobru aspoň budiž pár hlášek. Timhle způsobem DC Marvel fakt nikdy nedožene, tři slabší hvězdy.

  • 2.3.2018  18:11

  Hodně se mi líbilo, jak scénář úspěšně přiblížoval divákům z řad cizinců konotace, který turnaj v ČR vzhledem k totalitě měl. Technická stránka supr a filmařina sympaticky hravá (předěly s "páskama", práce s hudbou nebo filtrama). Jestli se něco v českym filmovym rybníčku daří, tak produkovat solidní dokumenty. The Nagano Tapes pak patří k tomu nejlepšímu v rámci žánru a bude bavit každýho bez ohledu na to, jestli ho hokej zajímá nebo ne.

  • 1.3.2018  10:01
  The Ritual (2017)
  ****

  Dokud skupinka stále bloudí po lese, funguje The Ritual naprosto ukázkově. Atmosféra je skvělá (výprava nebo kamera dělaj svoje) a o napětí i přes místama pomalejší tempo vyprávění neni nouze. Prostě důkaz, že někdy je méně více. V závěrečný třetině jsem měl pocit, jakoby tvůrci chtěli vybalancovat předchozí komornější pojetí klišoidní vyvražďovačkou. Rozřešení záhady mě nijak nenadchlo (vzhled "nepřítele" byl navíc ujetej) a nějaký motivy vzbuzovaly víc otázek než odpovědí ("reálný" flashbacky nebo "živý" mrtvoly v patře chatrče). Přes počáteční nadšení nakonec kvůli závěru menší zklamání, ale stále biják znatelně převyšující žánrovou konkurenci. Za filmařinu, výpravu, casting a atmosféru čtvrtá hodně slabá hvězda.

  • 27.2.2018  12:32

  Knížní předlohu ani jiný kinematografický zpracování neznám, takže pro mě šlo o uplně "novou" záležitost. Chválit tak vedle hereckýho obsazení (byť měl Johnny Depp k mýmu zklamání jen jedno větší cameo) a hudebního doprovodu můžu i námět nebo pointu. Naopak mě moc nenadchlo pomalejší tempo vyprávění, spoustu konverzačních scén nebo zasazení příběhu do dob dávno minulejch (vzhledem k předloze však samozřejmě irelevantní námitka). Výsledkem je slavnej detektivní příběh zabalenej do slušivýho kabátku, kterýmu ale z mýho pohledu chyběl větší spád, napětí a víc zajímavejch scén (nudil jsem se až příliš často). Detektivky holt asi nikdy nebudou mym oblíbenm žánrem, tři hodně slabý hvězdy.

  • 20.2.2018  12:00

  Mimo vody průměrnejch teen hororů se úspěšně daří vyplout hlavně díky námětu a pořádný porci nadhledu. Za inspiraci Na hromnice o den více se biják vůbec nestydí (viz závěr), nebere se zbytečně vážně (naopak si dokonce umí udělat srandu) a příběh dokáže udržet v napětí i několika povedenejma twistama. Casting předvádí na poměry žánru kvalitní výkony stejně jako pan režisér. V oblasti explicitnosti se ale režie drží zbytečně zpátky, což je za mě (společně s neochotou aspoň naznačit, proč se den stále opakoval) jedna z mála výtek. Takhle zábavnej, hravej a místama napínavej horor jsem ani dle solidních hodnocení fakt nečekal, čtyři slabší hvězdy.

  • 18.2.2018  11:31
  Dívka za zrcadlem (TV film) (2018)
  ***

  Vztahový drámo s na TV film velmi slušnou řemeslnou kvalitou nebo nabouchanym hereckym obsazenim (Vilhelmová s Kaiserem byly sympatickej pár). Scénář moh být o něco svižnější, ale naštěstí se moh spolehnout na dobrej příběh "ze života" a nápad (film ve filmu dotvářející příběh). Ačkoliv nejsem většinou fanoušek otevřenejch konců, tentokrát jsem ho docela přivítal. Nic světobornýho, ale určitě kvalitní příspěvek do českýho televizního žánru.

  • 5.2.2018  09:12
  Sněhulák (2017)
  **

  Filmařina slušná, ale režie s dramaturgií slušnej průšvih. Překombinovaný, místama nepřehledný a pro zbytečný scény nebo postavy (Arve Stop nebo Rafto) se nechodí vůbec daleko. Finále v podobě odhalení vraha zklamalo - jeho motivaci jsem marně hledal a charisma měl nulový. Opatrně lze chválit Rkovej rating zužitkovanej při pohledech na výsledky vrahova "snažení" (byť se přijde vždycky k hotovýmu, aniž by bylo blíž z pohledu oběti nebo vraha naznačeno, jak k činu došlo). Občas došlo na úspěšný pokusy o tvorbu atmosféry (hodně udělala výprava po Skandinávii v časech drsný severský zimy) a malym plusem je i casting, kterej však nemá co hrát. Po slibnejch trailerech velký zklamání, přičemž jsem po recenzích fakt moc nečekal.

  • 3.2.2018  11:24
  1922 (2017)
  **

  Nadpřirozený scény mi do příběhu moc nesedly a určitě by bylo lepší 1922 pojmout čistě jako ponurý a drsný drama. To se občas dařilo, ale skákání vypravěče do děje nebo zdlouhavý čekání až se něco zásadního uděje stopáž subjektivně hodně prodloužilo. V podstatě se cyklicky jelo v režimu "nuda - fajn / super scéna". Atmosféru nebo napětí se tak sice sem tam dařilo úspěšně budovat, ale to je vlastně vše, co se dá ještě společně s castingem fakt vyloženě pochválit. Od Kingový adaptace bych očekával mnohem víc, dvě hodně silný hvězdy.

  • 2.2.2018  17:57

  Velkym plusem je Ethan Hawke a solidně nakroucená akce v dostatečnym rozsahu (jen bych do honiček a přestřelek přidal ještě nějaký kontaktní souboje). Vizuál je občas skromnější, rozjezd pomalejší a chování postav těžko pochopitelný (rychlost a lehkost, s jakou se vztah mezi Travisem a šikmoočkou změní nebo Jimovo jednání v závěru). Kdyby se od začátku do konce jelo ještě víc přímočaře (jak se na poměry akčních béček sluší a patří) a zároveň se pořádně zapracovalo na hláškách (byť snaha byla) nebo tempu vyprávění (úvod), mohli jsme dostat poctivej žánrovej biják vzdávající hold 80./90. létům. Ale výsledek v podobě sympatický žánrový jednohubky taky neni vůbec špatnej. Třetí hvězda za poctivou filmařinu a Rkovou akci.

  • 2.2.2018  10:35

  Forrest Gump z Tuchlovic. Momentálně zaostalej instalatér proplouvá životem, aniž by pořádně věděl jak, má víc štěstí než rozumu a mimoděk pomáhá lidem ve svym okolí. Příběhem nijak obdivuhodný dílo. Ale svym poselstvim, že i "jednodušší" lidi maj svý místo na světě a můžou ho (nevědomky) zlepšit (pokud jsou dobráci od kosti jako Luboš), vlastně feel-good podivaná. Jen škoda, že nebylo víc humoru nebo většího prostoru pro překonávání životních nesnází (smrt blízký osoby). Takhle totiž zustal potenciál dost nevyčerpanej a občas chyběl potřebnej tah na branku. Za herecký obsazení (jinak spíš vlezlej Kohák tentokrát trefa do černýho, Petr Čtvrtníček hlásící jako vždy) třetí hvězda.

  • 28.1.2018  19:57
  Bright (2017)
  ***

  Bright působí spíš jak lepší pilotní díl novýho seriálu, než čistokrevnej celovečerák (asi se tentokrát víc projevila Netflixová produkce). Vizuál obstojnej, výprava skromná, jednim z mála větších plusů se stala Rkovější akce a herecký obsazení. Jenže casting nemá moc co nabídnout, protože scénář je čistě béčkovej. Některý jeho postavy jsou zbytečný (týpci z oddělení FBI pro boj s magií) nebo směšný (hispánskej gangsta kápo gangu na vozejku) a nějaký dějový zápletky zase dost klišoidní (Jakobyho získanej respekt u Orků). Občas až moc ukecaný a fantasy prvky (magie, hůlka apod.) mě nijak v tomhle mišmaši nenadchly. Možná by bylo lepší pojmout příběh jako boj resp. neúspěšnou snahu o soužití lidí s Orkama popř. Elfama, tři hodně slabý hvězdy.

  • 26.1.2018  16:39

  Nasypat do katastrofickýho dramaturgicky béčkovýho bijáku 120 mega, tomu řikám odvaha. Výsledkem neni uplná katastrofa, ale scénář, ve kterym dialogy šustěj papírem, postavy se stanou parťaci na život a na smrt po pár společně strávenejch hodinách, samozřejmě nechybí ani prezident USA a hollywoodskej závěr (přičemž to chvílema už vypadalo, že se dočkáme nějakýho překvapení), fakt zaujmout nedokáže. K dobru budiž pokus o thrillerovější část, kdy se pátrá po sabotérech, přičemž jima nakonec nejsou rusáci, jak je v Hollywoodu dobrym zvykem. Casting je slušnej a taky na vizuálu je velkej rozpočet vidět, jenže těch destrukčních scén nakonec nebylo tolik, kolik bych si představoval. Hlavní hudební motiv byl solidní vykradačkou Transformerů, na který jsem si vzpomněl i v samotnym závěru (proslov při vzhlížení na nebe). Být rozpočet poloviční, dal bych tři hvězdy a nálepku obstrojný žánrový jednohubky. V rámci těhlech finančních parametrů fakt spokojenej být nemůžu, poměr cena / výkon vychází velice nepříznivě, dvě silný hvězdy.

  • 23.1.2018  10:22

  Po hollywoodsky vyhlížejícim traileru a nápaditejch úvodních titulcích převažuje zklamání. Řemeslná kvalita, která čouhala z traileru zustala zachovaná, ale příběh je mnohem míň vyhrocenej, svižnej nebo akční než bylo slibováno a jak by si zasloužil. Občas se sice daří zaujmout dobovou i ponurou atmosférou (inspirace severskou kinematografií byla evidentní) nebo schopnym castingem, ale scénářem je Rudý kapitán v podstatě jen standardní detektivkou, ve který se nejvíc kecá a jen občas skutečně pátrá nebo rozjíždí nějaká akce. Pořád marně hledám důvod, proč přihodit aspoň třetí hvězdu na žánrovej průměr, což mě v kombinaci s nenaplněnýma očekáváníma přesvědčilo, že zustanu u dvou hodně silnejch hvězd.

  • 21.1.2018  10:51
  Prázdniny (2006)
  **

  Plusem je sympatickej casting a režijní vedení zkušený Nancy Meyers. Překvapivě nezaujala hudba od Hanse Zimmera a nepřekvapivě nezaujal příběh. Ten je řádně přeslazenym ztělesněnim žánrovejch klišé. Prostě film hlavně pro ženský, kdy hlavní hrdinnky předváděj typický názorový veletoče (utikám před chlapem někam, kde chlapi nejsou, abych se hned do prvního chlapa zabouchla). Druhá silná hvězda za filmařinu a cameo Dustina Hoffmana.

  • 19.1.2018  18:18
  To (2017)
  ****

  Horor se slušnym castingem a vizuálem je poměrně vzácnej úkaz. Pravda, Stephen King je zárukou kvality, ale ne vždycky se podaří jeho námět pořádně převést na stříbrný plátno. Úspěch je ještě větší, když vezmu v úvahu, co všechno se dalo za skromnejch 35 mega nakroutit. Atmosféra je skvělá a o napětí neni nouze (jen na lekačkách a strašení celkově bych přidal). Malý herci všechno zvládaj s bravurou a Bill Skarsgard si svojí roli až uchylně užívá. Jedinou vadou na kráse zustává delší stopáž a velká míra náhod s jakou se postavy občas setkávaj, čtyři jistý hvězdy.

  • 14.1.2018  16:11

  Scénář je v lepších případech standardní teen podivanou, jenže ani dětinský pasáže mu nejsou cizí. Občas se zdá, že nebude děj tak předvídatelnej, ale nakonec je příběh jedno velký klišé. Obsazení Elizabeth Banks a Bryana Cranstona mi vzhledem k jejich postavám (záporačka byla hodně tragická) přišlo uplně zbytečný. Akce mohlo být víc a zejména finále trpí unylou režií, takže nemá žádnou gradaci ani zajímavý pasáže a vůbec se nedá označit za vrchol filmu (ten uplně chybí). Kdyby nebyl rozpočet 100 mega, dalo by se s přihmouřenejma očima mluvit o neškodný žánrový jednohubce. S takovymhle rozpočtem jsem ale čekal mnohem víc, než jen horko těžko průměrný akční scífko se skromnější porcí akce a jen několika povedenejma vtípkama / momentama.

  • 14.1.2018  09:43

  Nedotknutelní zahalený do kabátku červený knihovny. Vztah mezi ústřední dvojicí se na muj vkus vytvořil dost rychle a zaráželo mě nepřirozený chování Louise. Zejména její změna názoru v závěru nebo schopnost zvládnout situace s nadhledem a úsměvem. Jenže ono bylo pro její postavu typický, že když už nevěděla kudykam, vždycky se objevil někdo, kdo jí poradil a ona se najednou bez větších úvah pro navrhovaný řešení nadchla a realizovala ho (tohle asi holt racionální chlap nepochopí:)). Nakonec však vcelku neškodná romantika, která se dá bez větších útrap zkouknout. Třetí slabá hvězda za hodně překvapivej závěr v rámci romcom žánru.

  • 12.1.2018  16:06
  Špína (2017)
  ***

  Surový drámo o "#MeToo" zážitku v pravym slova smyslu - jestli něco mělo být smyslem kampaně, tak tohle a ne průpovídky ženskejch o nadrženejch chlapskejch pohledech nebo trapnnejch vtípcích od chlapů. Čekal jsem však ještě něco víc. Jakkoliv to může znít cynicky, občas jsem se nudil, hlavně u scén ze cvokhausu a nechopil jsem, proč bylo nutný do příběhu tahat postiženýho bráchu. Ale na celovečerní debut v rámci československý kinematografie hodně slušná práce. Třetí hvězda za herecký výkony (Zeleníková v hlavní roli si to pořádně dávala) a atmosféru.

  • 8.1.2018  14:45

  Na režijní debut a hlavně český poměry jsem byl technickou stránkou filmu příjemně konsternovanej (zejména úvod k nerozeznání od hollywoodskýho bijáku nebo automobilová honička). Realizace jinak slušnýho námětu však bohužel působila dojmem, že sami tvůrci nevědi, jestli točit něco vážnějšího nebo odlehčenějšího (v podstatě se jelo v módu "vtip - vztahovej problém - řešení průseru"). Osobně bych byl spíš pro komediálnější pojetí. Při cestě Petra s "kleptomanskym" Přeučilem jsem si řikal, že bylo supr natočit roadmovie s touhle dvojkou, přičemž některý údálosti nebo problémy se i tak mohly odehrát / řešit. Dál byla škoda občasnýho nepochopitelnýho chování postav (jaká normální ženská půjde na "první" rande s chlapem na svatbu jeho "kámošky", přičemž s nim bude trpělivě řešit vztah s jeho "kamarádkou"?) a toho, že měl výtečnej Lábus jen pár krátkejch scén. Třetí hvězda za hudbu a skvěle zvládnutou filmařinu.

  • 8.1.2018  14:21

  POZOR SPOILERY. Jede se dál ve stylu sedmý epizody. Vedle pozitivních prvků (akce, vizuál nebo filmařina) se bohužel stále objevujou i nepříliš radostný momenty v podobě neuvěřitelnejch náhod (zásadní pro děj bylo nalezení "lamače kódů" - náhodou někdo Finna s Rose zabásne a ještě větší náhodou se ocitnou na stejný cele s týpkem, kterýho hledaj, WTF?) a pokračování v pitvání příbuzenskejch vztahů. Mile překvapila nečekaná úmrtnost některejch postav, ale rychlý zúčtování se Snokem bez většího fightu mě naštvalo. Tim spíš, že nebyl Snoke vůbec špatnej záporák a zasloužil by mnohem víc prostoru. Údržbářka Rose pak byla krystalicky čistou ukázkou zbytečný postavy. I přes všechny výhrady však musim říct, že jsem se nakonec mnohem víc bavil než nudil nebo kroutil hlavou. Čtvrtá hodně slabá hvězda za vtípkujícího Luka Skywalkera a řemeslo.

  • 7.1.2018  10:51

  Po technický stránce skvělá práce od vizuálu přes výpravu až po kostýmy. Po dramaturgický stránce asi nelze klasickou pohádku s černobílejma postavama a boji dobra se zlem včetně předem danýho konce uplně hodnotit. Snad jenom typický Disneyovský pozpěvovačky mi vyloženě vadily. Muj šálek kávy pohádky fakt nejsou, ale projekci jsem vzhledem k umístění v TOP 10 nejvýdělečnějších filmů všech dob bral jako povinnost. Nakonec se z toho stala spíš příjemná než útrpná povinnost, tři slabší hvězdy.

  • 7.1.2018  10:31

  Ani by mě nenapadlo, že se s jednou mrtvolou a dvěma patologama dá natočit takhle napínavej "živej" biják. Pointa je sice z velký části jasná už po začátku pitvy, ale patologové jsou holt vědci a tak si jí z racionálního hlediska nejdřív ani nepřipouštěj. Velký plus je kvalitní řemeslo a práce s kamerou, světlem nebo zvukem, díky čemuž se celou dobu daří budovat skvělou atmosféru. Lekačky fungujou a nějaký scény jsou napínavý jak kšandy (zakouřená chodba, blížící se cinkání). Stopáž je hodně střídmá, takže nuda vůbec nehrozí. Za casting, atmosféru a závěr čtvrtá hvězda.

  • 6.1.2018  11:58

  Hodně pohodová a zábavná podivaná. Ale řikám si, že skutečnost takhle lehkovážná a bezstarostná určitě nebyla. Když jste člověk, kterej neni ani psychopat, sociopat, násilník nebo vrah, určitě nebudete mít klidný spaní, když děláte pro CIA a zároveň pašujete zbraně nebo drogy. Normální člověk by prostě celou dobu žil v obavách, kdy si na něj jedna nebo druhá strana došlápne. Dramatičtější a vypjatější scény mi hodně chyběly a nakonec jsem měl pocit, že život Barryho Seala byla jedna velká párty, aŕ už v oblacích nebo na zemi. Nicméně zábavnost se tomuhle zpracování "dle skutečný události" upřít rozhodně nedá (životopisný filmy moc nevyhledávám) a Tom Cruise si roli pořádně užíval, za což letí třetí silná hvězda.

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace