• Krátkometrážní

The Balgonie Birdman (1991)

Půvabná klasická loutková animace a hezky úsměvný kanadský příběh. :)

High Steel (1966)

Vyprávění jednoho člověka z indiánského kmene Mohawků o stavbě mrakodrapů na Manhattanu i vzpomínání na dětství a město, kde vyrůstal.

Varley (1953)

Portrét malíře Fredericka Varleyho, člena Sedmy (Group of Seven) – skupiny kanadských malířů tvořících přibližně v letech 1920 až 1960. Varley se zde vrací do svého studia v Torontu a kamera sleduje několik jeho pláten, načež zabírá samotného umělce, jak začíná s novým obrazem.

Developing (1994)

První herecká role Natalie Portman - a není to tím, že jsem jejím fanouškem, ale musím říct, že už tady hraje výborně. Jedná se o křehké téma rakoviny prsu a vztahu mezi touto nemocí postiženou matkou a její dcerou, která se dostává do puberty a je zájmem matčina objektivu. Ta totiž chystá fotografickou výstavu, která se celá točí právě kolem portrétů dcery. Obě pak hledají vzájemné porozumění...

Pirates and Emperors (or Size Does Matter) (2004)

Politický školní hudební animák o poměrech mezi piráty a císaři - ale vše je rázem přeneseno do ne tak vzdálené minulosti až současnosti.

Jádro (2003)

The Core je vlastně Armageddon, ale opačným směrem a bez Baye. Nemůžu říct, že bych se nudil, ale je to neskutečná kravina. :)

Elefante (2011)

Docela zajímavá idea, ale přišlo mi to trochu přehnané... Jasně, nevadí mi takový prvek, ale mě se to zkrátka nedotklo.