JoeSO

Skype: joeso88888

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 10.12.2018  13:54

Oproti prvnímu dílu obrovské zklamání. První díl nám přišel originální, s nápadem. Tento díl naprostá zbytečnost. Takový balast na vyplnění a hodně dlouhá upoutávka na díl třetí, který snad přinese něco nového. Dá se říct, že místy se mi v kině chtělo spát, což se mi nestává, to se musím opravdu nudit.

• 4.3.2018  19:16

Krátký dokumentík o malých zázracích psího světa. Pro milovníky psů povinnost. Pro rozplývající se lidi při vidině malého štěňátka nutnost. Přístupné na Netflixu.

• 15.1.2018  14:51

Pilot. Klasika seriálů, která buďto zklame, nebo Vás nadchne pro další díly. Pilot mne natolik zaujal, že mám v plánu další díly. Obzvláště Churchill v podání Johna Lithgowa byl excelentní. Dále je pěkné vidět méně známé tváře v hlavních rolích.

• 14.11.2017  18:06

První věc, která snad každého napadne: Kde je David Suchet? Chvíli mi trvalo, než jsem si zvyknul na to, že tam prostě není. Film je vcelku zajímavým úkazem, protože tento Herkules Poirot dokonce běhá a bije se za pravdu a spravedlnost. Nakonec ale sám pochopí, že není spravedlnost, jako spravedlnost. Určitě by mě zajímal další případný díl s hlavním hrdinou v podaní K. Branagha. Pokud ale divák na film bude nahlížet s čistým štítem, tj. nebude porovnávat s předchozími díly, tak je to vcelku pěkně strávený čas v kině.

• 6.10.2017  18:08

Ach. Po pravdě totální vykradení Hledá se Nemo a podobných animáků. Hlavní aktér od začátku do konce protivný, měli jsme chuť ho zabít a sníst, to se fakt nedalo vydržet. Jinak ale 3* za animaci, vedlejší postavy (hlavně kreveta Alice) a části příběhu. Pro fanoušky animáků je tento film možností dalšího zářezu. Pro nefanoušky nedoporučuji.

• 28.6.2017  09:39
    Rapl (TV seriál) (2016)

"Více až po pitvě"... Musím říct, že po dlouhé době jsem byl překvapen, že byl v našich končinách natočen tak dobrý kriminální seriál. Atmosféru výborně doplňuje ponurá atmosféra a stejně ponurá hudba.

• 4.5.2017  13:13

Tohle už je bohužel slabý odvar prvního dílu. Jak už to bohužel u pokračování, která se točí desetiletí po prvních dílech. Trošku vykrádačka, málo nového. Jenom několik momentů pro zasmátí. Snad nebude trojka. A pokud jo, tak to aby se Bolek pořádně snažil něco kloudného a zajímavého vymyslet.

• 26.9.2016  09:52

Povedený restart. Ale film je přílišná "kopie" předchozích dílů. Chtělo to alespoň něco trošku více originálního a nebát se. Snad bude další díl povedenější.

• 23.8.2016  20:15

Ano, film je naprostá hovadina. Ale po dlouhé době jsem se alespoň pořádně nasmál. Takže přízemní humor a pro někoho nuda, ale pro mně celkem v pohodě film.

• 19.7.2016  20:53

Přes z mého pohledu pomalý a zdlouhavý začátek se série rozjela zajímavým směrem. Přibylo akce, napětí, počet vystřelených kulek a mrtvých.

• 12.7.2016  13:05

Konečně nějaká dobrá epizoda z 2. série. :)

• 11.7.2016  19:14
    Jízlivě tvůj (TV seriál) (2013)

Výborná přehlídka hereckých výkonů, zajímavých zápletek. Dokonalá souhra. Je škoda, že seriál má jenom 2 série.

• 23.5.2016  08:15

Komedie pro relax. Ničím výjimečná, ničím nezklamala. Bohužel hlavní hrdinka místy až protivná a totálně naivní, což mne úplně vytáčelo. Úroveň filmu držela Rebel Wilson, která to aspoň dokázala rozjet.

• 21.5.2016  18:47
    Philomena (2013)

No. Film byl velmi dobrý ale ten konec nás teda pěkně naštval. A ta zarytost hlavní postavy nás pak začala až skoro otravovat.

• 27.9.2015  18:25

Dovedu si představit daleko lépe strávené 2 hodiny než při tomhle filmu. Na mě to bylo už moc zamotané. Do "šťastného konce" to bylo celkem koukatelné (ale průměrné), ale potom to byl doslova pohřeb filmu do hlubin temného lesa, kam nikdo nepřijde.

• 7.9.2015  09:33

Další z řady povedených animáků, který má ale daleko k dokonalosti. To ale nezmanená, že bych se nudil. Naopak. Celý film táhne Jim Parsons jak hlavní hrdina a musím říct, že výborně. Má pro hlavního hrdinu úplně ideální hlas.

• 3.8.2015  12:20

Kvalitní film, ale zbytečně dlouhý. Některé scény byly skoro zbytečné. A těch Oscarů dostal moc. Některé nezasloužené. Ale co bych se divil, to je Emérika, že...

• 13.7.2015  15:04

Jde vidět, že Kevinovi to v těch sportovních filmech jde. Budu se těšit na další film s ním a podobnou tématikou.

• 13.7.2015  14:59

Místy to bohužel trošku skřípalo, ale jinak příjemný čas. Dost jsme se nasmáli, to je přesně to, co jsme od tohohle čekali.

• 13.7.2015  14:58
    Škatuláci (2014)

Vtipné. Originální. Poutavé. Na rozdíl od většiny hodnotících se mi animák velmi líbil. Krásné zpracování, a velmi příjemní padouchové alias škatuláci.

• 10.7.2015  10:23

Svižná komedie. Člověk se zasměje, ale není to žádná sláva.

• 3.7.2015  09:15

Výborný film. Vždy, když jsem ho viděl, dostal jsem nepřekonatelnou chuť na párky. Nevím proč, že by podprahové záběry?

• 26.6.2015  19:01
    Birdman (2014)

Kteří magoři tomuhle hnusu dali Oscara? Je to jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl a doslova jsem trpěl každou minutu. Dvě hodiny doslova o ničem a nedokážu pochopit, komu se tohle líbí. Asi nejsem ten typ, který v tom lehce najde skrytá svědectví či pointy.

• 26.6.2015  16:38

Povedený, i když velmi neobvyklý animák. Podle mne výborné téma. Místy smutné, místy radostné. Ale příjemně strávená hodinky a půl.

• 1.6.2015  15:45

Solidní hovadina, která fanoušky sci-fi a vesmírné akce potěší.

• 1.6.2015  13:25

Hezká, svižná, milá akce. Celkem originální nápad. Líbilo se mi to asi více, než většině, a čas strávený v kině celkem rychle uběhl.

• 22.5.2015  10:07
    Konzultant (2013)

Tak tohle by pořádný úlet. Prostě hovadina. Ale alespoň 2* to dostane. Jsou i horší filmy.

• 22.5.2015  10:05
    Prometheus (2012)

Jako celek mi to nepřišlo ničím výjimečné. Normální průměrný film. Možná, že měl pár světlých momentů, ale filmy Ridleyho Scotta jdou kvalitou dolů. Snad to někdy v blízké době zlomí.

• 22.5.2015  09:59

Velmi pěkný animák s orignálním tématem a hezkým příběhem.

• 17.5.2015  17:50

Ztráta času. Knihy jsem nečetl a ani neočekával nějaký významný filmový zážitek, ale tohle byl prostě děs.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6