maja.ce

maja.ce

3 body

• 13.3.2015  20:59

Film pro děti s celkem dobrým nápadem....

• 27.2.2013  13:50
    Hrůza v lese (2011)

.....tohle je odpad na druhou.....

• 21.12.2012  21:01
    Nenechte se rušit! (TV film) (1980)

Herecký koncert Kemra, Nárožného a Hlaváčové, která je skvělá, zvlášť když se krásně zastydí poté, co vztekle podá Pekárkovi vodu i na ráno.....Výborná.... " Vy máte ale moc milou paní......."

• 27.9.2011  21:52

Každý španělský film zaujme rozdílností naturelu a mírnou zvrhlostí. Tento není vyjímkou.

• 6.2.2011  12:30
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Podle computeru pět *

• 8.11.2010  14:27
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Z jednoho necelého dílu jsem si odnesla jeden jediný pocit.A to byl pocit lítosti nad tím,že herci jako Štepánek nebo Adamovská účinkují v takové srágoře po boku těch všech antiherců.

• 8.11.2010  11:47

Drsný a velmi reálný příběh se na konci obratem změnil v těžko uvěřitelnou pohádku, ze které zůstal jenom kabát na zemi.

• 5.6.2010  11:23

Mě film celkem zaujal, ovšem jen do chvíle, kdy jsem si přestala být jistá, kam patří Kanyza. Zda mezi policajty nebo drogové padouchy. A ejhle on byl dva. Úplně stejnej Kanyza i s vousama. Byl tam i tam. Tak to mě dostalo.

• 5.6.2010  11:07
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Zrcadlo nastavené české domácnosti, potažmo české povaze.Nejlepší jsou výroky typu " bylo to všechno moc dobré, ale pro mě to nebylo a proto dávám čtyři body".

• 4.6.2010  11:37

V prvních minutách filmu jsem měla pocit, že jde o dokument mise U.S. ARMY. Možná díky kameře, ale vůbec to nebylo na závadu, autentická ukázka války v její plné podobě. Sledujeme zneškodňování náloží, které mohou, co minutu explodovat. Nový pyrotechnik, odvážný a riskující chlap, který se vyrovnává s právě prožitými traumaty v ústraní a po svém. Člověk, pro kterého je válka drogou.Oskara si film zaslouží.

• 4.6.2010  11:05

A´t si kdo chce, co chce, ale tihle staří matadoři nevstali z žádného popela, oni totiž popelem ještě nelehli. Jsou stále dobří.Mě se film líbil.