Keledaia

Keledaia

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 23.8.2017  12:06
    The Creature Below (2016)

Hrozně zbytečný film, a to jsem opravdu vydržela do konce a doufala, že se to zlepší. Pak závěrečné titulky a mě došlo, že lepší už to nebude. Hrůza.

• 21.8.2017  12:30
    The Wake (2017)

Opravdu zbytečný film. Strašně výkony, scénář 0, souhlasím, že je to spíš vtipné.

• 28.7.2017  00:36
    Darkness Rising (2017)

Nikdy jsem neviděla nudnější film. Totálně patetická břečka.

• 19.6.2017  13:46
    Vetřelec: Covenant (2017)

Jsem myslela, že horší než Prometheus už to být nemůže, a pak tohle. Giger se musí v hrobě obracet. Souhlas s těmi kdo navrhují, abyste si raději šli zahrát Alien Isolation. Lepší než Prometheus a tadle sračka dohromady.

• 4.5.2017  23:51

Překvapivě dobrá záležitost. Když jsem viděla úvod, přišlo mi to jako nějaký lepší ale přece tuctové béčko, ale je to kupodivu velmi dobrý film. Akorát teda toho psa ke konci, to si mohli odpustit, to mě hodně zklamalo.

• 23.2.2017  23:18

Kříženec Skyrimu, RE a Robina Hooda... velmi neatraktivní kombinace.

• 11.2.2017  12:57

Vizuálně koukatelné, ale rozhodně nejslabší článek série. Udělali by lépe, kdyby tohle vůbec neexistovalo. Nechci říct, že je to špatný film, ale hodně mi to připomíná Machete - supr obsazení, supr prostředí, supr tým, supr efekty, a nějakým pochybným zázrakem z toho vznikne kravina. Doufám, že to není poslední kapitola, protože RE by si měl napravit reputaci. Btw. můj přítel dvakrát během promítání usnul, (při akčních scénách) 4DX, a to RE miluje stejně jako já.

• 11.9.2015  17:59
    Firefly (TV seriál) (2002)

Brutálně špatná a podprůměrná věc.

• 8.7.2015  14:36

Asi trochu spoiler místy... Já fakt nevím. Některé scény dechberoucí (většinou ty kde byla parta raptorů, kterých nebylo moc), některé scény totálně na zvracení nebo na uspání (většina). Taky vůbec nevím kam to zařadit. Příběh pro něco s IQ slepice, tudíž bych to označila jako debilitu s dinosaury pro děti a rodiče, ale fakt je, že u scény s loukou a tunou povražděných zvířat, nebo když raptoři umírali jeden za druhým, brečela jsem jak malá i já. Tohle byla taková směska demence a dost dobrých efektů, že fakt nevím co s tím. Každopádně to byla totální kravina. Celej film jsem čekala na tu scénu z traileru - raptoři s absolutně sexy alfa samcem, bitka, a to opravdu bylo 10/10. Ale zbytek filmu totální sračka. Zase něco kde trailer ukázal to nejlepší (a to jediné dobré) a zbytek prostě strašně trapná omáčka kolem. A ta ženská, to byla postava na facku. Když se budu hodně snažit, hvězdička za raptory v akci a závěrečnou scénu křížence a T-Rexe, hvězdička za jejich nové pojetí - jsou masivnější, mnohém lépe udělaní, ve všech směrech, než v původním parku, a hvězdička za sexy alfa samce, to byla jediná postava která nemlela absolutní sračky a dobře se na něj koukalo. Maximálně mě taky dostala scéna, kde kříženej předstíral, že utekl, jen aby je dostal do výběhu, to byla první dobrá scéna a od tý doby to taky šlo totálně do kopru s příběhem. Znova už bych na to nešla. Možná když by někdo udělal sestřihy jen ze scén s dinosaurama, ten "lidskej" příbeh v tom, to byla totální zhovadilost.

• 19.6.2015  11:26
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Já pořád nechápu jak tohle může mít fanoušky....

• 19.6.2015  10:37

Tento "žánr" já nerada, přesto to bylo velmi vkusné a zábavné. Člověk na to asi musí mít náladu, kterou já teď o zkouškovém mám, takovou tu kdy si chce odpočinout, vypnout, na něco pěkného (vizuelně) se podívat, a v tomto směru se tu nedá nic vytknout. Určitě to stojí za pokus, ale jak říkám, člověk musí mít takovou oddechovou, pohodovou náladu, jinak to asi může nudit. Každopádně jak jsem psala, vizuelně moc pěkné, typický styl, hororové prvky, kouzla, humor..

• 19.6.2015  10:34

Pěkná kok"tina. Hodně lidí co jsem koukala na hodnocení nadchla spíš poslední třetina, ta to u mě osobně úplně zabila. Ze začátku prima scény, dobrej náběh, napětí, a pak ... čekala jsem víc. Od té pařby na pláži to byla brutální hovadina. A ta scéna kde slečně berou orgány.. ten monolog.. potěšpanbuh, to bylo strašně debilní. Fakt ztráta času, jediný plus bylo obsazení, na to se dobře dívalo.

• 18.2.2015  22:04
    Moucha (1986)

Opravdu výborný film, ráda se na něj dívám i teď.

• 18.2.2015  22:01

Udržela jsem oči na obrazovce asi pět minut, což je o pět minut více než u předchozího filmu. Hurray.

• 18.2.2015  21:59
    Paranormal Activity 2 (2010)

Může mi PROSÍM někdo vysvětlit, proč tyhle sračky někdo vůbec natáčí? Nechápu jak někdo může vyhodit peníze a jít na tohle do kina. Spát můžu i doma na gauči u telky. Btw, že u těhle výblitků někdo v kině omdléval strachy?... potěšpánbuh.

• 13.2.2015  19:01
    Ouija (2014)

Tempo fajn, atmosféra místy velmi dobrá, herecké obsazení .. no, kdo by si nedal říct.. nic extra, ale špatné to není. Zabitej čas v tom nevidím, naopak jsem ráda, že jsem po dlouhé době viděla něco koukatelného.

• 13.2.2015  18:59

Až překvapivě slabé. Velká nuda.

• 13.2.2015  18:57

Zajímá mě, jestli jsem jedinej člověk na světě, kterej ten film fakt nepobral. Vizuálně prima (jakože fakt hodně prima), ale jinak pitomá směska čehosi. Obsazení za jedna.

• 9.7.2014  20:05
    Srbský film (2010)

Asi jsem divná. Při tom, když jsem se na to dívala, to se mnou ani nehnulo. Až potom mi to začalo nějak šrotovat. Každopádně jsem se musela ještě podívat několikrát, na vybrané scény. Ani tak mě neděsí lidé, co na snímku pracovali ani snímek samotný, jako spíš to, že mě to fakt zaujalo. Ehm. Každopádně nějakým hodně jetým způsobem prvotřídní film. No. Propomínalo mi to nějakou hodně perverzní kriminálku. Asi už se na to nikdy nepodívám, protože teď ani nemůžu vyjít z baráku a neříkat si "hm, co když můj soused.. vždyť ho vlastně ani vůbec neznám..." je to divný, ten pocit co zůstane ve vás. Je to hrozně syrové...

• 9.7.2014  20:00
    Mučedníci (2008)

Upřímně nikdy nepochopím co je na tomhle nechutného, děsivého nebo já nevím co všechno. Je to pitomá uspávačka hadů. Měla jsem problém to dokoukat. Kravina a naprostá ztráta času.

• 15.4.2013  14:47

Velmi, velmi nudné. A ty herci... to byli herci?

• 14.4.2013  14:38

No čekala jsem, že to bude horší, ale bylo to vcelku prima. Nevkusné, trapné, hloupé a krvavé. Jo, dobrá oddechovka. Bavila jsem se.

• 14.4.2013  12:08
    Pach krve 3 (2009)

Tak to je docela slušnej humáč.

• 14.3.2013  08:07

Po hodně dlouhé době jsem si v kině pofňukala, což se mi teda nestalo x let. Fakt strašně jsem se bála, že to zničí můj dojem z knihy, znáte to. Ale rozhodla jsem se to risknout, díky Bohu! Musím říct, že když jsem ve filmu viděla některé scény, odpovídalo to přesně tomu, co jsem si při čtení představovala. Nevím jestli se stal zázrak nebo co, ale prostě mě to dostalo na plný čáře. Hlavně je to asi tím, že jsem milovník koček, takže na to hned člověk kouká tak nějak jinak. Nejlepší, nejsmysluplnější 3D co jsem viděla. "Richarde Parkere, řekni mi, co vidíš."

• 12.3.2013  00:56
    Posedlá (2004)

Není to zas tak příšerný, ale fakt je, že je to slátanina kdes čeho a to ještě dost špatná. Ačkoliv mám hlavní protagonisty fakt ráda, tomuhle nemůžu dát víc bodů.

• 31.12.2012  01:30

Tohle nikdy nemělo bejt natočený.

• 31.12.2012  01:12

Svým způsobem to není vůbec špatný, dobrá, trochu zvrhlá komedie. Člověk si u toho náramně odpočine. Totální relax pro mozek, který k tomuhle filmu absolutně nepotřebujete. Dobře to napsal/a O*R*I*N

• 18.12.2012  16:28
    Grimm (TV seriál) (2011)

Buffy, Saw a kriminalka las Vegas dohromady.

• 14.11.2012  03:22
    Stopy krve (2006)

Docela mě děsí fakt, že kromě tohoto filmu toho dnes v noci moc nedávají. Asi raději naladím na TV Papriku nebo nějaký diskoverák. Nebo půjdu péct cukroví. No, prostě půjdu dělat cokoliv jiného, abych se na to nemusela znovu dívat.

• 10.11.2012  22:10
    Návrh (2009)

"Dám Ti za ten mobil toho psa! Co Ty na to? Vrať se! Vem si toho psa!"

<< předchozí 1 2 3 4 6 7