Romi (2023)

Kdyby clovek nevidel Tau tak by to asi uslo, ale vzhledem k standartu kterej Tau nasadil je tohle ptakovina. Herci sympaticky, ale scenar je blbost.

You'll Never Find Me (2023)

Jsem jen pul hodiny in, ale nechci zapomenout ohodnotit, pac to neni vubec spatne. Neni to vylozene dobre, ale nudne take ne, jako docela fajn na zabiti jedne hodiny. V dnesni dobe je tezke najit neco solidniho co cloveka neunudi k smrti, a tohle je schudny.

Wintertide (2023) odpad!

Uprimne me fakt zajima jak to dopadlo, pac interesting topic, ale nedalo se na to divat. Postavy neunosne nudne, story nudny, nevim co se tam delo, pac to bylo k nevydrzeni.

We Need to Do Something (2021) odpad!

Malokdy se sem prihlasim, jen kdyz je neco jo strasny nebo jo dobry, a tohle je brutalni kundovina.

Synchronic (2019)

Dala bych 4 hvezdy, ale smrt psa = 3. Nemam rada kdyz tohle filmy zbytecne delaj. Nebylo to tam podstatny, nemusel chcipnout, takze hnus a minus hvezda. Nektery filmy by si fakt meli vzit priklad z Aliens, blba kocka jedina prezila uplne vsechno a furt je Alien top.

Temné patro (2008)

Refreshing. Jako blbost, urcite, ale v kalamite kravin na ktery se neda ani koukat tohle docela ujde.

Dark Parasite (2023) odpad!

No, je to horror sledovat, asi tak.

Nesvatý (2010) odpad!

Nechapu jak tohle muze mit tolik ok hodnoceni.