Prochy38

okres Olomouc
Palič - Fe Produkt

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88
    • 6.1.2019  22:07

Humus. Art humus, který se během pár minutek vryl pod kůži a na slabé dvě hodiny hlodal, hlodal a nedal se prostě vyříznout. Kamera perfektní, režie bravurní, herecky neskutečně precizní a příběh? Fuj hnus paráda! Trochu mi to kazila hudba. Jasně, měla držet atmosféru, ale na mě zbytečně tlačila na pilu. Ono kdyby to bylo celé beze zvuku, možná i líp. N. Kidman stále krásná baba, C. Farrell je dnes už sázka na jistotu, ale tohle bych mezi ně nepočítal. Já ani nevím, jestli se mi to líbilo, ale filmařsky to bylo luxusní! Vlastně vím, nelíbilo se mi to! Ale filmařsky to bylo prostě luxusní. Brutalita!

• 6.1.2019  21:58

Chtěl jsem hrozně moc dát plný počet, ale nemůžu. Jako dokument to předává málo informací a jako příběh z přírody to nefunguje. Dost ale negativ. Dát dohromady s takovou hudbou tolik neskutečně profesionálně zpracovaných záběrům nemá obdoby. Nádherná práce a já jen žasl. Amatérsky se ptákům věnuji, četl jsem toho mraky, viděl taky spoustu, ale tohle ne. Tohle se jen tak nevidí. Krásná práce.

• 6.1.2019  21:39

Jak jsem slíbil u minulého dílu, nebo psal, bo co já vím. Já tento styl můžu a můžu ho hodně. Naprosto vypnu a užívám si dokonalé vizuální orgie. Ano, moc sympatických obličejů tam nehraje, zase parta fracků zachrání planetu, zase se z největších rivalů stanou nejlepší kámoši.... tolik klišé, že by to bylo na delší báseň ... ale přebila to prostě ta technická stránka. Za mě super. Akorát... no prostě... Transformers, Godzilla, tady ti roboti.... všichni strašně slaví, prožívají to u monitorů apod, ale v těch barácích zařvaly tisíce lidí.... nejméně... to jako čert vem?

• 4.1.2019  12:18
    Team Thor (2016)

Vtipná lehká záležitost. Proč ne. Naopak, víc! :)

• 2.1.2019  23:23

Všichni jsme tím tehdy žili a tento dokument to nádherně vrací zpět. Skvělé rozhovory především s těmi, co stáli na druhé straně barikády. Výborná práce a moc dobře natočený dokument! Díky moc za ten úvod!! Pro mě důležité historické milníky a srovnání si reálií především těch politických dohromady s hokejem. Fakt dobré!

• 2.1.2019  23:17
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Normálně bych napsal One Woman Show, ale lhal bych. Byť je A. Adams, na které to celé stojí, ve své roli božská, a to nepřeháním, má můj potlesk ve stoje!!, prostě mezi ostatními nevyčnívala až tak, jak jsem myslel, že bude. Seriál má dnes nijak zvlášť originální téma, zasažené do dnes nijak originálního prostředí. Ale tak luxusně vykreslené vztahy, to jsem už dlouho neviděl. A je to tím, co jsem nakousl na začátku svého komentáře. A. Adams exceluje, ale zde exceluje kde kdo... Neskutečná herecká opera. Fakt jsem si to užívala plnými doušky hltal každý díl. Hrozně moc spokojený. Malinký tlak tvůrců na diváka, kdy se vám snaží vecpat jednotlivé postavy jako hlavní podezřelé právě tak, abyste o to více byl v závěru šokováni. Ale co.. o tom to bylo. Za mě 100%, nemám co vytknout.

• 28.12.2018  02:25
    Čas čarodějnic (TV seriál) (2018)

Jojo, já vím, že se to píše i tady. Ale kdyby to bylo míň romantické a víc se to soustředilo na Dianiny schopnosti, udělalo by to líp, ale to by asi nepřitáhlo tolik divaček a my z toho chceme mít další Twilight. Škoda, ale jinak se na to dobře kouká. Tohle téma se teď dlouho nikde neukázalo a já po tomto kousku sáhl hned, jak se kolem mě mihl. Sympatičtí herci i postavy, příběh možná jednoduchý, ale zaplétá se kouzelně. Už teď víme, že budou dvě další série, tak si rád počkám. Víc bych se zaměřil na specifika jednotlivých druhů, nic moc o nikom nevíme, škoda!

• 28.12.2018  02:19

J. Lawrence v jedné z jejích nejlepších rolí. Je fakt, že je to tady celé o ní a na ní taky stojí to, jak film bude vypadat. Zvládla to skvěle. Téma nic moc nového, i když v takovém pojetí se na to fakt dobře kouká. Za mě moc fajné!

• 28.12.2018  02:15

Dost hledím na zdejší nízké hodnocení. Ano, natočeno v dost blbou dobu. Sotva dva roky po té disneyho, která měla fakt sílu. Ale.... za mě? Za mě dosud nejlepší zpracování jedné z nejčastěji zpracovávané knihy. Efekty perfektní. Mowgli skvělej. Fakt byl R. Chand výbornej! Hezký zas zahlédnout F. Pinto. Dabing zvířat bezkonkurenční. Za mě marně hledám chyby. Příběh zase malinko ale jen malinko pozměněn, aby se divák aspoň trochu napnul a těšil. Sedla mi syrovost, tvrdost, brutalita. Přesně taková, jako bych od džungle čekal. Jediná slabina za mě bylo zpracování vlků. Proč nevypadali jako vlci? Jinak A. Serkis jako režisér u mě rozhodně nepropadl a na jeho prvotinu hodně dobré!

• 28.12.2018  02:09

Za tento počin tleskám C. Eastwoodovi ve stoje. Chce to trochu koule, rvát se jako Američan do japonské historie konfliktu právě proti USA. Viděl jsem nedávno i Vlajky našich otců a filmy se mi líbily oba. Tento možná malinko méně, ale oba jsou velmi kvalitní válečné reportáže. Eastwood umí. Skvělé herecké výkony, na Asiaty obecně určitě. K. Watanabe vynikající.

• 28.12.2018  02:02

Tarantina v tom musí každý už trochu ostřílený divák cítit. A to si myslím je základ úspěchu. A když k tomu přidáte geniální režii T. Scotta a perfektní herecké výkony, máte tady True Romance. Super zážitek.

• 28.12.2018  01:56
    Pán šelem - Braxovo oko (TV film) (1996)

No, muselo k tomu dojít. Odpad! jak vyšitý. * snad asi jen za Sandru Hess, která herecky neperlí, ale je to prostě víc než hezká holka. Ale jinak? Příběh, pokles kvality zvířat, M. Singer, záporáci, "efekty" na 96. ročník ??!!, a hlavně teda jakákoliv logika nebo aspoň pudovost... ne... sranec už....

• 28.12.2018  01:52

Tomuto dílu bych vytkl na začátek 3 zásadní chyby! Kruci, proč už není Ruh černý!? Když mám v herecké sestavě K. Wuhrer a točím středověkou fantasy, patří tahle kočka do hodně sporého upnutého amazonského oděvu a ne do šusťákovky!!! No a narvat většinu fantasy filmu hned druhým dílem z té větší části do současnosti?? To byla doslova sázka na nejistotu. Tvůrci se chtěli lišit a myslím, že se to i povedlo, i když to fakt nemám rád. Ale i tak, už to jde prudce dolů. Příběhově, souboji i logikou všech postav. Asi jako hlavní záporák (P. Soukup - potlesk ve stoje za dabing!!), který si pro závěrečnou bitvu proti Pánu šelem vybere ZOO.....

• 28.12.2018  01:48
    Pán šelem (1982)

Herecky ani režijně to není žádná pecka, ale ať si kdo chce co chce říká, tohle byl tehdy prostě kult. Dodnes nepochopím, která vychovatelka nám to pustila ve družině, když mi bylo tak 8.... každopádně od té doby mě fantasy táhne. A možná byly lepší filmy i v té době, ale já znal tenhle, jenom tenhle. M. Singer pro mě není žádný sympaťák a jeho herecké neschopnosti z Dara dělají celkem nešiku a nehrdinu, který má před sebou dlouho cestu k tomu, aby se hrdinou stal. (trvalo mu to asi díl a půl). Dost pomáhá nádherná T. Roberts a zvířecí parta v čele s naprosto unikátním černým tygrem Ruhem. Toho jsem žral nejvíc ze všech! Filmařina podprůměrná, nostalgie ale tady bere vše!

• 24.12.2018  12:04

I když vidím, že svým hodnocením celkem trčím z řady, nemůžu jinak. Herecky skvělé. B. Cooper, S. Miller, hlavně ale D. Brühl nebo třeba E. Thompson! Ale příběh? No sorry?! Když je vám hrdina odporný od prvních minut a váš odpor stoupá v průběhu celého filmu? Jako ne no. Proč bych mu měl přát úspěch, lásku S. Miller a vše okolo? Proč? Nepřál jsme mu to do konce. A ani pak. Lidi se ze dne na den nezmění. Nikdy. Takže za mě film o životní nespravedlnosti - chovej se jako kokot, ale stačí ti být nejlepší v tom, co děláš a máš vše, co možná ani nechceš, ale ostatní, kteří by si to zasloužili holt tak honosně špinit talíře neumí.

• 24.12.2018  11:57
    War Machine (2017)

Herecký koncert B. Pitta, ale jinak celkem slabá záležitost. Místy jsem nevěděl, jestli je to komedie nebo drama. Nevěděl, jestli se smát nebo hledět... Asi takové pocity ...

• 24.12.2018  11:54

Tak nějak to vypadá, když banda Pražáků zkouší mluvit jako banda moravských vidláků. Ne, jsem Moravák a když slyším jak mluví na západě, tohle mi přijde trochu extrém... Jinak si ale film na nic nehraje, a to jsem na něm bral nejvíc. Herecké výkony parádní.

• 24.12.2018  11:51
    Kolonie (2015)

Páni. O tomhle jsem nikdy neslyšel. Prostě jsem dostal chuť na E. Watson a hle, co jsem dostal za pecku. Ema teda jinak skvělá, stejně jako D. Brühl. Ale prim hraje M. Nyqvist, slizoun. Fakt dost silná záležitost, zvlášť když vezmete v potaz, že to tak nějak bylo. Fuj. Filmově ale těžkej nadprůměr. Možná víc práce s tím útěkem by nevadilo, ale zase co... o tom to taky nemělo asi jneom být.. .

• 24.12.2018  01:05

Nejvíc jsem se těšil na J. Goldbluma, bohužel nedostal moc prostoru. Ale to je asi jediné významné negativum. Když pominu vycvičeného plaza ... Ch. Pratt i B. D. Howard fungují suprově. Efekty každým dílem lepší a lepší. Hned několik odkazů na původní filmy. Dost akční a zase trošku jinak koukáme na honění se za dinosaury a následné utíkání před nimi. Snad se to dalšími díly moc nezvrhne, protože zakončení tohoto nabízí dost zajímavé pokračování.

• 24.12.2018  00:33

A už jsem chtěl dát 5*, protože se mi to líbilo ještě malinko víc, než Rogue one. Ale asi by to nebylo správné. Star Wars to není. Teď myslím stěžejní sérii. Ani Ep.07 to nesáhlo k pasu. Ale jinak peckovní záležitost. Vtipné, akční, E. Clarke, Chewy, .... I ten A. Ehrenreich byl sympaťák. Akce skvělá, efekty topové. Já si nemám na co stěžovat.

• 24.12.2018  00:30

Pecka! Víc takových, prosím. Děkuji

• 23.12.2018  22:26

Moc povedená sestava nad velmi silným scénářem a ještě silnějším tématem. A to bych řekl, že to tehdy ještě nebylo až tak zlý, jako dnes. M. Kňažko vynikající, ale všichni tady excelují ve svých rolích. Docela mě akorát mrzí nevyužití V. Menšíka. Ten když se dostal na scénu, hned šel film ještě kousek výš, ale měl tam málo času. Jinak naprostá spokojenost.

• 23.12.2018  22:23

Hm, tak mně filmek pořádně sedl. Hodně dobré herecké obsazení. Každý si tam jel to svoje a nemělo to chybu. Silné téma a výborný D. Švehlík. Bavilo ale hlavně zasáhlo. Pěkná práce.

• 23.12.2018  22:11

Za mě moc pěkná práce. Je to zase trochu jiný úhel pohledu. Bojové scény byly natočeny perfektně a to svinstvo okolo fotky myslím taky moc dobře zpracované. Ono kolem války je všechno svinstvo. Zvlášť když jde o prachy a propagandu. C. Eastwood výborně a herecky obsazené obě linie taky moc dobře. Nenašel jsem moc slabých míst. Možná to není velkofilm, nebo pecka či efektní orgie, ale má to neskutečnou hloubku podepřenou skvělými hereckými výkony.

• 18.12.2018  23:26

Není to jeden z těch kvant zombie filmů, se kterými se v posledních 10 letech roztrhl pytel. Tento je trošku jiný. Už ta úvodní scéna jasně naznačuje, jakým směrem film půjde a že to nebude ani Zombieland ani Skautův průvodce.... C. Murphy a N. Harris skvělí, celkově herecky těžký nadprůměr. Post-apo luxusní a atmosféra bezchybná. Za mě hooodně dobrý. K dokonalosti bych ale mouchy našel. Ti vojáci... Nevím, trochu moc ne?

• 17.12.2018  19:22
    Úkryt v zoo (2017)

Asi jediné mínus... že se prostě mluvilo anglicky. Což se britsko-americkému filmu těžko zazlívá. Ale jinak? Skvělé výkony herců. Od našich komparzistů po ty nejhlavnější obličeje v čele s výbornou J. Chastain. Brutální doba, nechutné zážitky. Klobouk před lidmi, kteří tohle přežili a zachovali si zdravý rozum. Film parádní!

• 17.12.2018  19:19

Nemá cenu nic moc psát. Tento film z hloubky srdce miluji.

• 17.12.2018  19:17
    Záměna (2010)

Stačilo malinko, aby se to u mě vyšvihlo do vyšších %. A to třeba hlubší smysl toho, proč se stalo to, o čem vlastně film je. Ale jinak jak J. Aniston tak J. Bateman výborní. Zábava dobrá, žádné trapné srajdy. J. Goldblum vynikající! Zasmál jsem se. Český dabing chci pochválit. P. Trávníček na to pořád má.... Spokojen, nenadchnut.

• 17.12.2018  19:13

Ježíš to byla pičovina. Ale do karet jí hraje to, že si to nehrálo na nic jiného. Sympatické obličeje, solidní hlášky a docela solidní zábava. Nemrzí, ale stačilo :)

• 17.12.2018  19:04
    Malý princ (2015)

Kouzelná pohádka o pohádce.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88