Chris Masters

Líná ryba skáče...

• 8.1.2019  10:55

Bruce Cambell!!!

• 15.12.2018  19:22
    WWE Survivor Series (TV pořad) (2018)

Dvě hvězdičky za tři jakž takž povedené zápasy. Na tohle se už opravdu nedá koukat. Sbohem WWE!

• 19.10.2018  12:17
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Když nemáte co do pozadí, k vaření, seriál Hospoda je tou nejlepší volbou. Ale POZOR! Způsobuje po zhlédnutí velkou chuť na pivo :)

• 9.7.2018  16:02

O hodně přehnanější než první díl, jeden boj o život skončí, hned začíná jiný, děj předvídatelný. Zážitek v kině byl ovšem skvělý, charismatičtí herci a záporáci ušli. Film pro milovníky blockbusterů a dinosaurů.

• 3.4.2016  13:16

Po recenzích a hodnoceních a zprávách typu, ten pocit když si uvědomíš že Daredevil byl lepší, jsem se na tento film ani netěšil, připadalo mi, že se práce odflákla a celou dobu se nebude nic dít. NAOPAK! Z kina jsem odešel mile překvapen, výkon Afflecka jako Batmana mě hřál u srdce. Myslel jsem že Gal Gadot filmu uškodí jako Wonder Woman, ne, líbila se mi i její postava. Lidé si nespíš mysleli a čekali že to celé bude o boji Supermana proti Batmanovi, tento film spíše sloužil jako první díl před Ligou spravedlivých. Scéna kdy se Superman utká s Batmanem tam opravdu je a ten boj je opravdu skvělý. Toť vše z mé strany k hodnocení tohoto snímku, doporučuji shlédnout v kině. "Maybe it's Gotham City and me, we just have a bad history with freaks dressed like clowns" máme se na co těšit.

• 25.8.2015  18:21
    WWE SummerSlam (TV pořad) (2015)

Už mám dost, přidávat něčemu hodnocení, tenhle summerslam byl shit! Kdyby show začala Zigglerem a Sheamus proti Ortnovi se přemístil na kick off možná bych....Ne, hodnotil bych úplně stejně. Některý zápasy se povedly jiný ne. Ukončení zápasů byly katastrofální! ještě pár takovýhle shows a máme vystaráno ;)

• 7.8.2015  22:13
    Kouzelníci (2013)

Ano, tohle hodnocení pár mých přátel uživatelů naštve, ale co. Pro vysvětlení, Steve Carell je můj oblíbenec a i když tenhle film není výslovná pecka, určitě to není ani žádný propadák. Zasmál jsem se a užil si tento snímek. Sedlo mi to. 4*

• 8.2.2015  17:26

Tak tohle se mi ještě nestalo. Film, který jsem neviděl minimálně 5 let. S takovým nadšením jsem jakýkoliv jiný snímek už dlouho nesledoval. A i po tak dlouhé pauze, to byla prostě filmová paráda. :)

• 3.1.2015  22:17
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Nechť si každý říká co chce, mě kouzlo tohoto seriálu dostalo. Hlavní příběh, který se točí okolo Rudého Johna, to je to co mě dostalo. Pro mě je to proto, nejlepší detektivní seriál! Simon Baker je jako Patrick Jane naprosto skvělý. A nesmím zapomenout na krásnou Amandu Righetti :) Právě běží poslední série, tak uvidíme čeho se v ní dočkáme. A mimochodem: Tygře, tygře rudě žhnoucí....

• 3.1.2015  22:05
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Skvělý seriál, takovou dobu jsem si říkal že ho zkouknu a vždy jsem to odkládal, až doteď. Opravdu, ale co bych chtěl v tomto seriálu nejvíce vyzdvihnout jsou záporáci, nikdy jsem nebyl tolik naštvaný na záporné postavy jako v tomto seriálu. Klobouk dolů. A i když se seriál mění, z bitvy o přežití přes sci-fi až po drama, či místy "horor" , je to vážně skvělá podívaná. Skvělé herecké výkony, úžasné charaktery postav, prostě klasa, jen mě mrzí že seriál nechává spoustu nezodpovězených otázek, ale i to se dá překousnout :) 100%

• 9.11.2014  15:36

Tenhle film mě dostal. Když jsem ho viděl, byl jsem ze začátku natěšen, v půli filmu znuděn, na konci připraven film vypnout, dát dvě hvězdičky, nebo jednu a jít spát. Jenže jsem se o to začal zajímat, režisérův záměr, začal jsem hloubat proč se stalo co se stalo a hned jsem na film změnil názor. Ale pořád mi přijde že scény jsou moc pomalé a protáhlé. Možná při další projekci změním názor a přidám další hvězdičku. Uvidíme.

• 26.10.2014  16:21

Někdo to může považovat za akční jednohubku. Já v tom vidím to, že Rkové akčí filmy ještě neskončily. Olympus has fallen je tomu příkladem. Jediné co bych vytkl je vizuální stránka helikoptér a vzdušných soubojů. Jinak akční pecka ;)

• 3.9.2014  23:26

Jen ohlédnutí a shrnutí takto skvělého seriálu. 5*

• 3.9.2014  23:26
    Invaze (TV film) (2002)

Nesuďte mě za hodnocení. Hraje tu Bruce Campbell a příběh trochu kopíruje horor Věc (více než dost). Ale já se bavil a nemám problém dát tv filmu 4*.

• 3.9.2014  23:22

"O kapitáne můj kapitáne. Ví někdo co říkám?" Když mi tuhle větu teď někdo poví, hned budu vědět o co šlo. Šlo o další nezapomenutelný snímek s Robinem Williamsem.

• 3.9.2014  23:18

Zdravíčko jsem batman....dobrý no.

• 11.8.2014  15:34

Tento film se mi vážně líbil. Ano, ale myslím že jsem se do Expendables tak zbláznil, že jsem se zaslepil samými herci. Ano, jo tento film byl plný nových akčních tváří Banderas, Gibson, Snipes, Ford atd. Skvělý reklamní tah. Co se týče filmu, možná to moc žeru, ale tohle mi už jako pocta akčním filmům z 80. let nepřipadá. Závěr filmu byl spíše parodií na The Raid, to se vám pánové vážně povedlo. Děti a fanouškové akčních žánrů, nebrečte, svět není jenom samý slunce a duha, je to jen o penězích, to nám dokázal i tento díl. A že nějaký upír ze stmívání a jeho "It´s just a job, uzemění akčních veteránů, s tím na mě vážně nechodte! Jestli tohle má být pocta akčním filmům, tak jste měli Die hard, Ramba, Predátora a další filmy také točit v PG-13.

• 9.7.2014  16:13

Ano Guy Pearce, jak já toho herce zbožňuju. A Russell Crowe je také skvělý herec, jenže nejvíc ze všech v tomhle filmu se mi líbil Kevin Spacey. Moc filmů jsem s ním neviděl (zatím bohužel), ale tohle nemělo chybu. Podání jeho postavy a jeho vizáž, prostě byl skvělý. Tenhle film, který se točí kolem detektivů a mafie je vážně skvostný a vůbec se nedivím takovému velkému hodnocení :)

• 6.7.2014  09:36

Tohle byl přesně akční film podle mého gusta. Střílení, krev a skvělé bojové scény. Je vidět, že jsem byl zaslepen Hollywoodem, protože by mě nikdy nenapadlo že v Indonésii může vzniknout takový unikát. A ještě menší poznámka....odteď se těším na Expendables 3 ještě méně a méně :))

• 1.7.2014  18:25

Dvě hvězdy za Willise a nic víc k tomu nenapíši, musel bych užít velmi vulgárních výrazů! ;)

• 27.5.2014  20:46

Jako zabití času ve vlaku mi to pomohlo. A hvězdičku navíc přidávám za roboty, jinak Dolphe nejsi na takovouhle blbost trochu starý?

• 13.5.2014  21:15
    Fur TV (TV seriál) (2008)

Dokonalý, i když má tenhle "perverzní" seriál jen 8 dílů, je to prostě dokonalý. Tlusťoch Ed, Lapeňo a Mervin mě pokaždé dostanou do kolen. Netuším, kdo dostal tak skvělej nápad obsadit maňásky do světa lidí, ale na mě to vážně zapůsobilo. A scénky jako pravidla metalu, nebo Edova super opravna jsou jen ukázky toho jak je tenhle seriál skvělej. Ale lidi, nesmíte ho brát vážně, je to jen pro zasmátí! :D

• 12.5.2014  10:29
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Okresní přebor považuji za nejlepší český seriál. A myslím si, že nejsem jediný, komu tento seriál připomíná mládí strávená na fotbalovém hřišti. A co se týče nezapomenutelných hlášek a situací, nemá to chybu. Zvláště se mi ve své roli líbí Ondřej Vetchý. Vždy když mohu, nebo mám čas, s chutí si tento seriál pustím. 100%

• 12.5.2014  10:26
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Tohle je přesně ten typ seriálu u kterého můžu vypnout svůj mozek, opustit všechny své myšlenky a jen se kochat a smát se Earlovo a Randyho vtipným situacím. Parádní seriál, při kterém se vždy rád zasměju.

• 13.4.2014  12:15

Znáte ten pocit, když se filmu celou dobu vyhýbáte a když přijde ta chvíle a vy jste u závěrečných titulků, říkáte si, proč jsem tenhle film pořád odkládal? Já to cítil u tohoto snímku. Ano vynikající, hlášky, herci, režie, scénář, vše bylo špičkové. U tohoto filmu jsem zjistil, že Paul Walker nebyl zdaleka jen Brian O'connor. Svět filmu přišel o skvělého herce a já to pořád nějak nemůžu rozdýchat... 5* a R.I.P.

• 22.3.2014  09:29
    Status: Nežádoucí (TV seriál) (2007)

Ano, právě jsem dokoukal poslední díl a musím říct že jsem uronil slzu. Tento seriá bych určitě nikdy nezačal sledovat, nebýt Bruce Campbella. Jednou jsem zjistil že tu hraje a hned jsem tenhle seriál musel začít sledovat a abych řekl pravdu, chybu jsem určitě neudělal. Vždycky, když se stane tahle věc a můj oblíbený seriál je u konce, řeknu si proč? Proč je konec, proč nemohou natočit další sérii, a nebo proč si neumím vymazat vzpomínky a dívat se na něj znovu od začátku :( Jeden z nejlepších a mých nejoblíbenějších seriálů! Status: Nežádoucí. A na závěr: "You know spies, bunch of bitchy little girls."

• 1.2.2014  12:57

V kině jsem dal za lístek 140 Kč. Dál už se mi ani nechce komentovat....

• 19.1.2014  00:01
    Rivalové (2013)

Tak jo, po Vlkovi z wall street tu máme další úžasný snímek. Abych to nějak zhodnotil, celý film jsem si užíval, bylo to fajn ta rivalita mezi dvěma závodníky se stupňovala, ale pak přišel poslední závod v Japonsku a na mě přišla síla okamžiku. Vážně tenhle film se mi moc líbil a jen je podle mě škoda, že nezískal ani jednu nominaci na oscara. 5*

• 18.1.2014  18:41

V podstatě je to to samé o čem je Riziko, nebo Wall street. Prachy, děvky, drogy, prachy, děvky, drogy a pořád do kola. Ale tenhle film je stokrát lepší než riziko i Wall street. Já se vážně bavil a trochu i strachoval. Vynikající snímek, Martin Scorsese je skvělý režisér a Dicaprio je skvělý herec no a když k nim přidáte skvělý scénář, nemůže z toho vzniknout nic špatného ;)

<< předchozí 1 2 3 4 5