Chris Masters

Student

Twitter: DieselTom

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.11.2014  15:36

Tenhle film mě dostal. Když jsem ho viděl, byl jsem ze začátku natěšen, v půli filmu znuděn, na konci připraven film vypnout, dát dvě hvězdičky, nebo jednu a jít spát. Jenže jsem se o to začal zajímat, režisérův záměr, začal jsem hloubat proč se stalo co se stalo a hned jsem na film změnil názor. Ale pořád mi přijde že scény jsou moc pomalé a protáhlé. Možná při další projekci změním názor a přidám další hvězdičku. Uvidíme.

• 12.2.2012  22:41
    23 (2007)

Vynikající film s Jimem Carreym.Mohl by mít více takovýchto mysteriózních dramatů.Vážně číslo 23 je opravdu skvělý kousek.

• 22.4.2012  10:31
    Appaloosa (2008)

Westerny mám rád a appaloosa je takový průměrný western.Ed Harris jako úřadující velitel a Viggo Mortensen, jako jeho poskok.Hvězdné obsazení tento snímek má, děj má kupodivu taky, ale něco tomu chybí a je toho víc co by se dalo změnit.Řekl bych tak 50%.

• 1.7.2014  18:25

Dvě hvězdy za Willise a nic víc k tomu nenapíši, musel bych užít velmi vulgárních výrazů! ;)

• 18.11.2012  08:55
    Batman (1989)

Ano, jedna z dalších fimových klasik. Podle mého názoru je Michael Keaton jeden z nejlepších batmanů vůbec. A Jack Nicholson předvedl v Burtonově podobě Jokera, tak jak se patří. I když dnes trošku starší, ale pořád vydařené.

• 3.9.2014  23:18

Zdravíčko jsem batman....dobrý no.

• 3.4.2016  13:16

Po recenzích a hodnoceních a zprávách typu, ten pocit když si uvědomíš že Daredevil byl lepší, jsem se na tento film ani netěšil, připadalo mi, že se práce odflákla a celou dobu se nebude nic dít. NAOPAK! Z kina jsem odešel mile překvapen, výkon Afflecka jako Batmana mě hřál u srdce. Myslel jsem že Gal Gadot filmu uškodí jako Wonder Woman, ne, líbila se mi i její postava. Lidé si nespíš mysleli a čekali že to celé bude o boji Supermana proti Batmanovi, tento film spíše sloužil jako první díl před Ligou spravedlivých. Scéna kdy se Superman utká s Batmanem tam opravdu je a ten boj je opravdu skvělý. Toť vše z mé strany k hodnocení tohoto snímku, doporučuji shlédnout v kině. "Maybe it's Gotham City and me, we just have a bad history with freaks dressed like clowns" máme se na co těšit.

• 23.6.2012  23:22
    Bez soucitu (2010)

Skvělý film s Johnem Travoltou, který si tenhle film vysloveně užívá.Co slovo, to kultovní hláška a ovládání zbraní, pche, klasika, paráda, bombička.Tenhle film mi v paměti utkví hodně dlouho.A také nesmím zapomenout na narážku vynikajicího Pulp-fiction.Travolta je můj oblíbenec a tenhle film je skvělý, proto také 5*.

• 18.11.2012  09:28

Jo tohle je něco jiného. Když jsem psal komentář k Norbitovi, byl jsem rozhořčen, musel jsem si spravit náladu.Bláznivá škola je komedie, při které se vždy rád zasměji. Ano, zde je Murphyho komický talent na svém místě!

• 20.11.2012  16:23
    Cellular (2004)

Celkem jsem si pošmákl na tomto filmu. Chris Evans je pro mně sympatický a nadějný herec, ale Jason Statham? Ten chlap je skvělej a role záporáka? V tomto případě ušitá na míru. Než jsem si tento film pustil říkal jsem si: "Jason Statham záporák, to snad ne?" A nakonec jsem se dočkal skvělého filmu. 4* a 80%.

• 6.7.2012  00:09

Tak tohle byla teda show.Wow.Všechny hvězdy jako Mike Tyson, Steve-O, William Shatner a další předvedly skvělou zábavu, když uráželi jednu z nejproblematičtějších a nejslavnějších ikon filmů Charlieho Sheena.Celou tu dobu to bylo "dobré".Ale poté co si stoupl za mikrofon Charlie Sheen mi spadla huba do klína!Jak on jim to všem dokázal vrátit, vážně jsem byl v šoku.Jedinou věc, kterou bych vytkl byl nevhodný vtip Amy Schumer, ve kterém zmínila zesnulého Ryana Dunna, kterého si všichni pamatujeme z kultovního Jackassu.Ale jinak jsem se hrozně moc bavil, doporučuji všem!

• 17.11.2012  18:38
    Con Air (1997)

Vynikajicí... Nicolas Cage jako drsný, i když nevinný, trestanec, John Malkovich jako vypatlanej plešoun a Steve Buscemi, který snad poprvé ve filmu přežil.A také je to jeden z lepších snímků Simona Westa.

• 4.11.2013  12:31

Tenhle film je skvělý, patří k jednomu z mých nejoblíbenějších filmů asi tak do top 50, ale já mu prostě nemůžu dát 5*. Nebudu prozrazovat komu jsem fandil, nebo nefandil, ale konec filmu je podle mě slabota, čekal jsem lepší vyvrcholení a i když jsem se v nedávné době díval znovu na tento snímek, nemohu hodnotit jinak než čtyřmi *!

• 18.11.2012  10:36

Jedna z nejlepších, ale opravdu pro mně nejlepších českých pohádek. Skvěle zahrané, výborný scénař, prostě všechno je tip ťop. Neznám dítě, které by si na této pohádce nepochutnalo, vážně bezva.

• 17.11.2012  18:15
    Desperado (1995)

Skvělý film. Vážně kultovní snímek a skvělý počin od Roberta Rodrigueze.Soundtrack, Banderas s pouzdrem od kytary plným bouchaček, Danny (vrhač nožů) Trejo, skvělý ( i když moc nevyužitý) Steve Buscemi a jako tečka za tím vším skvělý záporák Bucho v podání Joaquima de Almeida. Vážně záporák bucho se mi hodně líbil. 95%

• 3.9.2014  23:26

Jen ohlédnutí a shrnutí takto skvělého seriálu. 5*

• 18.11.2012  10:38
    Drž hubu! (2003)

Když se sešli tihle dva ve filmu nevěděl jsem co čekat. Ale jakmile jsem viděl úvodní scénku z Gérardem, nemohl jsem se přestat smát. Tohle duo v tomhle filmu mně doopravdy dostalo. Skvělá komedie. 95%

• 8.2.2012  16:28
    Duch (1990)

Skvělý film se Skvělým Patrickem Swayzím v hlavní roli.Patrick je vážně vynikajicí herec, když předvedl tenhle výkon.Celý film mi připadá velmi fascinujicí.Tenhle film bych doporučoval všem.Jednoznačně *****.

• 27.10.2011  17:07

Bohužel originál je originál, neříkám že by se mi tento film nelíbil, ale ve starším podání se mi líbil víc.I pár dialogů navíc mi přišlo zbytečných.Krásná práce, ale originál je jen jeden.

• 14.10.2011  01:59

Většinou po zhlédnutí filmu si dám tak den pauzu abych se rozmyslel jak ohodnotit, ale v tomto případě se rozmýšlet nemusím.Vynikajicí film se skvělým scénářem a hvězdami jako Henry Fonda a Jiří Voskovec.Myslel jsem si, že staré a černobílé filmy nestojí za nic, ale opak je pravdou.Jednoznačných *****.

• 16.11.2011  17:48

Jakmile mi někdo řekne jména Chad a Alex, hned vím o co jde.Dvojitý zásah, můj nejoblíbenější film s Jean-Claudem.

• 7.2.2012  16:16

Tento film jsem měl v hledáčku jen díky tomu, že jsem chtěl vidět poprvé proti sobě stát Stathama a Owena.Toho jsem se dočkal, ale jinak celý film stál za nic.Dominic Purcell vousy jako nějakej bezdomovec a De Nirovi už pomalu docházeli síly.Celý film se motá kolem šejka a jeho pomsty.Vážné zklamání!

• 11.1.2014  19:23
    Empire State (2013)

Tohle asi zapůsobilo i na mě. Geniální reklamní tahák, šoupněte Dwayna Johnsona do prostřed celého plakátu, když vlastně film není vůbec o něm a ještě navíc SPOILER!! hraje ve filmu pouhých 20 minut. Vážně dobrý! Jinak film sám o sobě chudý a slabý. 35%

• 25.6.2011  12:35

Vzít herce akčních filmů 80. a 90. let a nacpat je do jednoho filmu.To je to čemu já říkám klasa akční film.Řekl bych že nejen mě, ale i spoustě jiným divákům se rozzářili oči, když viděli Slye, Arnieho a Willise v jednom filmu pohromadě.Na takový film jsem dlouho čekal, a když už konečně přišel, nezklamal mě.

• 11.8.2014  15:34

Tento film se mi vážně líbil. Ano, ale myslím že jsem se do Expendables tak zbláznil, že jsem se zaslepil samými herci. Ano, jo tento film byl plný nových akčních tváří Banderas, Gibson, Snipes, Ford atd. Skvělý reklamní tah. Co se týče filmu, možná to moc žeru, ale tohle mi už jako pocta akčním filmům z 80. let nepřipadá. Závěr filmu byl spíše parodií na The Raid, to se vám pánové vážně povedlo. Děti a fanouškové akčních žánrů, nebrečte, svět není jenom samý slunce a duha, je to jen o penězích, to nám dokázal i tento díl. A že nějaký upír ze stmívání a jeho "It´s just a job, uzemění akčních veteránů, s tím na mě vážně nechodte! Jestli tohle má být pocta akčním filmům, tak jste měli Die hard, Ramba, Predátora a další filmy také točit v PG-13.

• 12.6.2011  11:40
    Fenomén (1996)

Nejdřív jsem tomu filmu nevěřil.Začátek záře, pak bum a najednou má schopnosti.Ale nakonec se všechno vysvětlilo a já nelitoval.Byla to skvělá myšlenka a také skvělý film.

• 13.5.2014  21:15
    Fur TV (TV seriál) (2008)

Dokonalý, i když má tenhle "perverzní" seriál jen 8 dílů, je to prostě dokonalý. Tlusťoch Ed, Lapeňo a Mervin mě pokaždé dostanou do kolen. Netuším, kdo dostal tak skvělej nápad obsadit maňásky do světa lidí, ale na mě to vážně zapůsobilo. A scénky jako pravidla metalu, nebo Edova super opravna jsou jen ukázky toho jak je tenhle seriál skvělej. Ale lidi, nesmíte ho brát vážně, je to jen pro zasmátí! :D

• 4.6.2011  13:47
    Gran Torino (2008)

Jednoznačně, pět hvězdiček mluví za vše, tento film nepotřebuje ani komentář.Nechápete?Podívejte se na něj a pochopíte!

• 12.4.2012  18:51

Tohle byl pěkně zvrácený snímek, celý film se točí okolo nechápavého děje s virusem který napadne každého.Abych tenhle šílený počin okomentoval jedním slovem to vážně nemohu.Použil bych slova jako nechápavost, krev, střelba, Willis, Tarantino a Rose McGowan.Nejprve jsem chtěl dát tři, ale tento snímek mně tak uchvátil, že za bláznivého velitele Bruce Willise a krásnou Rose McGowan dám jednu hvězdičku navrch.

• 5.6.2011  10:08

Kdybych to měl srovnat s prvním dílem, tak je jasné, že jednička vede.Ale přesto si myslím, že když je to videofilm,patří k lepším hororům,ta atmosféra a Pinhead.Nenudil jsem se.

<< předchozí 1 2 3 4 5