Chris Masters

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 8.1.2019  10:55

Bruce Campbell!!!

• 19.10.2018  12:17
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Když nemáte co do pozadí, k vaření, seriál Hospoda je tou nejlepší volbou. Ale POZOR! Způsobuje po zhlédnutí velkou chuť na pivo :)

• 3.4.2016  13:16

Po recenzích a hodnoceních a zprávách typu, ten pocit když si uvědomíš že Daredevil byl lepší, jsem se na tento film ani netěšil, připadalo mi, že se práce odflákla a celou dobu se nebude nic dít. NAOPAK! Z kina jsem odešel mile překvapen, výkon Afflecka jako Batmana mě hřál u srdce. Myslel jsem že Gal Gadot filmu uškodí jako Wonder Woman, ne, líbila se mi i její postava. Lidé si nespíš mysleli a čekali že to celé bude o boji Supermana proti Batmanovi, tento film spíše sloužil jako první díl před Ligou spravedlivých. Scéna kdy se Superman utká s Batmanem tam opravdu je a ten boj je opravdu skvělý. Toť vše z mé strany k hodnocení tohoto snímku, doporučuji shlédnout v kině. "Maybe it's Gotham City and me, we just have a bad history with freaks dressed like clowns" máme se na co těšit.

• 8.2.2015  17:26

Tak tohle se mi ještě nestalo. Film, který jsem neviděl minimálně 5 let. S takovým nadšením jsem jakýkoliv jiný snímek už dlouho nesledoval. A i po tak dlouhé pauze, to byla prostě filmová paráda. :)

• 3.1.2015  22:17
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Nechť si každý říká co chce, mě kouzlo tohoto seriálu dostalo. Hlavní příběh, který se točí okolo Rudého Johna, to je to co mě dostalo. Pro mě je to proto, nejlepší detektivní seriál! Simon Baker je jako Patrick Jane naprosto skvělý. A nesmím zapomenout na krásnou Amandu Righetti :) Právě běží poslední série, tak uvidíme čeho se v ní dočkáme. A mimochodem: Tygře, tygře rudě žhnoucí....

• 3.1.2015  22:05
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Skvělý seriál, takovou dobu jsem si říkal že ho zkouknu a vždy jsem to odkládal, až doteď. Opravdu, ale co bych chtěl v tomto seriálu nejvíce vyzdvihnout jsou záporáci, nikdy jsem nebyl tolik naštvaný na záporné postavy jako v tomto seriálu. Klobouk dolů. A i když se seriál mění, z bitvy o přežití přes sci-fi až po drama, či místy "horor" , je to vážně skvělá podívaná. Skvělé herecké výkony, úžasné charaktery postav, prostě klasa, jen mě mrzí že seriál nechává spoustu nezodpovězených otázek, ale i to se dá překousnout :) 100%

• 3.9.2014  23:26

Jen ohlédnutí a shrnutí takto skvělého seriálu. 5*

• 3.9.2014  23:22

"O kapitáne můj kapitáne. Ví někdo co říkám?" Když mi tuhle větu teď někdo poví, hned budu vědět o co šlo. Šlo o další nezapomenutelný snímek s Robinem Williamsem.

• 9.7.2014  16:13

Ano Guy Pearce, jak já toho herce zbožňuju. A Russell Crowe je také skvělý herec, jenže nejvíc ze všech v tomhle filmu se mi líbil Kevin Spacey. Moc filmů jsem s ním neviděl (zatím bohužel), ale tohle nemělo chybu. Podání jeho postavy a jeho vizáž, prostě byl skvělý. Tenhle film, který se točí kolem detektivů a mafie je vážně skvostný a vůbec se nedivím takovému velkému hodnocení :)

• 6.7.2014  09:36

Tohle byl přesně akční film podle mého gusta. Střílení, krev a skvělé bojové scény. Je vidět, že jsem byl zaslepen Hollywoodem, protože by mě nikdy nenapadlo že v Indonésii může vzniknout takový unikát. A ještě menší poznámka....odteď se těším na Expendables 3 ještě méně a méně :))

• 13.5.2014  21:15
    Fur TV (TV seriál) (2008)

Dokonalý, i když má tenhle "perverzní" seriál jen 8 dílů, je to prostě dokonalý. Tlusťoch Ed, Lapeňo a Mervin mě pokaždé dostanou do kolen. Netuším, kdo dostal tak skvělej nápad obsadit maňásky do světa lidí, ale na mě to vážně zapůsobilo. A scénky jako pravidla metalu, nebo Edova super opravna jsou jen ukázky toho jak je tenhle seriál skvělej. Ale lidi, nesmíte ho brát vážně, je to jen pro zasmátí! :D

• 12.5.2014  10:29
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Okresní přebor považuji za nejlepší český seriál. A myslím si, že nejsem jediný, komu tento seriál připomíná mládí strávená na fotbalovém hřišti. A co se týče nezapomenutelných hlášek a situací, nemá to chybu. Zvláště se mi ve své roli líbí Ondřej Vetchý. Vždy když mohu, nebo mám čas, s chutí si tento seriál pustím. 100%

• 12.5.2014  10:26
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Tohle je přesně ten typ seriálu u kterého můžu vypnout svůj mozek, opustit všechny své myšlenky a jen se kochat a smát se Earlovo a Randyho vtipným situacím. Parádní seriál, při kterém se vždy rád zasměju.

• 13.4.2014  12:15

Znáte ten pocit, když se filmu celou dobu vyhýbáte a když přijde ta chvíle a vy jste u závěrečných titulků, říkáte si, proč jsem tenhle film pořád odkládal? Já to cítil u tohoto snímku. Ano vynikající, hlášky, herci, režie, scénář, vše bylo špičkové. U tohoto filmu jsem zjistil, že Paul Walker nebyl zdaleka jen Brian O'connor. Svět filmu přišel o skvělého herce a já to pořád nějak nemůžu rozdýchat... 5* a R.I.P.

• 22.3.2014  09:29
    Status: Nežádoucí (TV seriál) (2007)

Ano, právě jsem dokoukal poslední díl a musím říct že jsem uronil slzu. Tento seriá bych určitě nikdy nezačal sledovat, nebýt Bruce Campbella. Jednou jsem zjistil že tu hraje a hned jsem tenhle seriál musel začít sledovat a abych řekl pravdu, chybu jsem určitě neudělal. Vždycky, když se stane tahle věc a můj oblíbený seriál je u konce, řeknu si proč? Proč je konec, proč nemohou natočit další sérii, a nebo proč si neumím vymazat vzpomínky a dívat se na něj znovu od začátku :( Jeden z nejlepších a mých nejoblíbenějších seriálů! Status: Nežádoucí. A na závěr: "You know spies, bunch of bitchy little girls."

• 19.1.2014  00:01
    Rivalové (2013)

Tak jo, po Vlkovi z wall street tu máme další úžasný snímek. Abych to nějak zhodnotil, celý film jsem si užíval, bylo to fajn ta rivalita mezi dvěma závodníky se stupňovala, ale pak přišel poslední závod v Japonsku a na mě přišla síla okamžiku. Vážně tenhle film se mi moc líbil a jen je podle mě škoda, že nezískal ani jednu nominaci na oscara. 5*

• 18.1.2014  18:41

V podstatě je to to samé o čem je Riziko, nebo Wall street. Prachy, děvky, drogy, prachy, děvky, drogy a pořád do kola. Ale tenhle film je stokrát lepší než riziko i Wall street. Já se vážně bavil a trochu i strachoval. Vynikající snímek, Martin Scorsese je skvělý režisér a Dicaprio je skvělý herec no a když k nim přidáte skvělý scénář, nemůže z toho vzniknout nic špatného ;)

• 11.1.2014  19:28

Tohle byl třetí film, který jsem od Darrena Aronofskyho viděl a můžu říct, že to je opět za 5*. Jak jinak, skvělá režie, nádherné ženy, skvělé herecké výkony a mohl bych pokračovat do nekonečna. Tohle prostě nemá chybu.

• 6.1.2014  16:05

Nic tě neprobudí tak, jako uříznutí ksichtu! Ano, John Travolta vs Nicolas Cage, to vážně nemělo chybu. V poslední době jsem si tento film pouštěl pořád a pořád do kola, až jsem si ho musel dát mezi své oblíbené filmy. John Woo je skvělý akční režisér, dokázal mi to i Operací zlomený šíp a Živým terčem.Tenhle film je legendární!!! U mě 100%

• 24.3.2013  10:16
    xXx (2002)

Jak jsem jen mohl celou dobu hodnocení nechat pouze na čtyřech hvězdách?? Jeden z mích nejoblíbenějších filmů s mým nejoblíbenějším hercem. Vin Diesel v podání Xandera Cage je brilantní, poté nádherná Asia Argento a šéf Samuel L. Jackson. Skvělý film a nezapomenutelná scéna s kavárnou, kterou znám nazpaměť, vždycky si tento film rád pustím i když jsem ho viděl snad tisíckrát! 100%!

• 19.2.2013  17:27

Pipe Bomb! CM Punk za svou kariéru udělal dost práce a za to si u mně vysloužil oblíbenost. Tohoto muže respektuji jako nikoho v historii wrestlingu. Přišli za ním dali mu mikrofon a on řekl co měl na srdci, od té doby se vyšvihl na vrchol společnosti WWE. A dostal se i na první místo v mém žebříčku oblíbenosti. Dokument hodnotím 5*.

• 22.1.2013  18:14

Vynikající snímek. Skvělý Mel Gibson filmu dodává komedii a Helen Hunt mu dodává krásu. A beru v potaz že myšlenka filmu nemá chybu, pánové kdo by nechtěl mít takovou schopnost jako měl Nick Marshall?? 100%

• 18.11.2012  12:40
    Já, legenda (2007)

Skvělý snímek a skvělý výkon v podání Willa Smithe. Vážně unikátní nápad. Akorát mám takové nutkání, zajímalo by mně jak by v tomto filmu vypadal Arnold Schwarzenegger a jak by tento snímek vypadal, kdyby se natočil hned někdy v 90. letech. No to bude jedna z věcí, kterou se nikdy nedozvím. A ještě bych chtěl podotknout, že alternativní konec dává filmu více logičnosti a je prostě lepší.

• 18.11.2012  12:27
    Yes Man (2008)

Další bláznivá komedie s Jimem Carreyem. Líbí se mi takovéhle filmy, kde se odváže a ukáže svou bláznivou stránku, jako u Ace Ventury, nebo v Masce. Stejně tomu je i tady. Ano, říkejte na vše ano a změníte si život. Mohlo by být do budoucna více filmů jako je tento.

• 18.11.2012  12:25

Můj (zatím) nejoblíbenější film s Adamem Sandlerem, spolu s Trestnou lavicí. Miluju tuhle komedii, všechny postavy v tomhle filmu jsou skvělé, nápad je skvělý, scénář i režie, prostě vynikajicí. Moje oblíbená scéna je, když Sandler pauzne svého šéfa a profackuje ho, myslím si že v zaměstnání by se hodil více lidem takový ovladač. Skvělá práce. 100%

• 18.11.2012  10:46

,, Jmenuji se Igor Hnízdo," Skvělý český film. Jan Tříska ve své životní roli. A nezapomenutelná scénka se zábradlím v zimě.

• 18.11.2012  10:44

Tomuto filmu hovím již od malička. Jedna z mých srdcovek. Denis Quaid je dobrý herec a role Willise E. Davidge mu padla přesně na míru.

• 18.11.2012  10:43
    Santa Claus (1994)

Tenhle film je moje srdcovka. Tim Allen s pupkem, bílými vousy a v červeném oblečku vás nenechá bez úsměvu na tváři. Vážně, vždy když se blíží Vánoce tak hned ladím kanály, abych zjistil kde se tento snímek právě vysílá. :)

• 18.11.2012  10:38
    Drž hubu! (2003)

Když se sešli tihle dva ve filmu nevěděl jsem co čekat. Ale jakmile jsem viděl úvodní scénku z Gérardem, nemohl jsem se přestat smát. Tohle duo v tomhle filmu mně doopravdy dostalo. Skvělá komedie. 95%

• 18.11.2012  10:36

Jedna z nejlepších, ale opravdu pro mně nejlepších českých pohádek. Skvěle zahrané, výborný scénař, prostě všechno je tip ťop. Neznám dítě, které by si na této pohádce nepochutnalo, vážně bezva.

<< předchozí 1 2 3 4 5