Chris Masters

Student

Twitter: DieselTom

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.7.2018  16:02

O hodně přehnanější než první díl, jeden boj o život skončí, hned začíná jiný, děj předvídatelný. Zážitek v kině byl ovšem skvělý, charismatičtí herci a záporáci ušli. Film pro milovníky blockbusterů a dinosaurů.

• 15.12.2018  19:22
    WWE Survivor Series (TV pořad) (2018)

Dvě hvězdičky za tři jakž takž povedené zápasy. Na tohle se už opravdu nedá koukat. Sbohem WWE!

• 3.4.2016  13:16

Po recenzích a hodnoceních a zprávách typu, ten pocit když si uvědomíš že Daredevil byl lepší, jsem se na tento film ani netěšil, připadalo mi, že se práce odflákla a celou dobu se nebude nic dít. NAOPAK! Z kina jsem odešel mile překvapen, výkon Afflecka jako Batmana mě hřál u srdce. Myslel jsem že Gal Gadot filmu uškodí jako Wonder Woman, ne, líbila se mi i její postava. Lidé si nespíš mysleli a čekali že to celé bude o boji Supermana proti Batmanovi, tento film spíše sloužil jako první díl před Ligou spravedlivých. Scéna kdy se Superman utká s Batmanem tam opravdu je a ten boj je opravdu skvělý. Toť vše z mé strany k hodnocení tohoto snímku, doporučuji shlédnout v kině. "Maybe it's Gotham City and me, we just have a bad history with freaks dressed like clowns" máme se na co těšit.

• 25.8.2015  18:21
    WWE SummerSlam (TV pořad) (2015)

Už mám dost, přidávat něčemu hodnocení, tenhle summerslam byl shit! Kdyby show začala Zigglerem a Sheamus proti Ortnovi se přemístil na kick off možná bych....Ne, hodnotil bych úplně stejně. Některý zápasy se povedly jiný ne. Ukončení zápasů byly katastrofální! ještě pár takovýhle shows a máme vystaráno ;)

• 11.8.2014  15:34

Tento film se mi vážně líbil. Ano, ale myslím že jsem se do Expendables tak zbláznil, že jsem se zaslepil samými herci. Ano, jo tento film byl plný nových akčních tváří Banderas, Gibson, Snipes, Ford atd. Skvělý reklamní tah. Co se týče filmu, možná to moc žeru, ale tohle mi už jako pocta akčním filmům z 80. let nepřipadá. Závěr filmu byl spíše parodií na The Raid, to se vám pánové vážně povedlo. Děti a fanouškové akčních žánrů, nebrečte, svět není jenom samý slunce a duha, je to jen o penězích, to nám dokázal i tento díl. A že nějaký upír ze stmívání a jeho "It´s just a job, uzemění akčních veteránů, s tím na mě vážně nechodte! Jestli tohle má být pocta akčním filmům, tak jste měli Die hard, Ramba, Predátora a další filmy také točit v PG-13.

• 11.1.2014  19:23
    Empire State (2013)

Tohle asi zapůsobilo i na mě. Geniální reklamní tahák, šoupněte Dwayna Johnsona do prostřed celého plakátu, když vlastně film není vůbec o něm a ještě navíc SPOILER!! hraje ve filmu pouhých 20 minut. Vážně dobrý! Jinak film sám o sobě chudý a slabý. 35%

• 5.5.2013  12:38
    Konečná (2013)

Zklamání. Od tohohle filmu jsem čekal víc, čekal jsem že to bude přehláškované, akce tam bude jak máku, ale ono nic a nebýt Arnolda a Petera Stormara dám jen 2*. Mylsel jsem že to bude comeback jak se patří, ale co bych mohl čekat od Guvernátora. Ale abych jen nekritizoval, Arnold svoji roli zvládl a závěrečný "fight" byl také skvělý, na stará kolena toho zvládl celkem dost. A na závěr bohužel musím dodat, že nikdo nemládne, všichni stárnou a vyvíjí se. Jak je vidět vyvíjí se i fanoušci filmových žánrů a těch co milovali akční 80 je velmi málo, stačí se podívat na tržby tohoto snímku. Chce se mi brečet, akční žánr je mrtvý, nechť žije stmívání!!! 75%

• 7.8.2015  22:13
    Kouzelníci (2013)

Ano, tohle hodnocení pár mých přátel uživatelů naštve, ale co. Pro vysvětlení, Steve Carell je můj oblíbenec a i když tenhle film není výslovná pecka, určitě to není ani žádný propadák. Zasmál jsem se a užil si tento snímek. Sedlo mi to. 4*

• 27.5.2014  20:46

Jako zabití času ve vlaku mi to pomohlo. A hvězdičku navíc přidávám za roboty, jinak Dolphe nejsi na takovouhle blbost trochu starý?

• 13.12.2013  22:05
    Parker (2013)

Nebylo to špatný, ale zase to nebylo tak přeborný. Zaujalo mě, že to má spojitost s odplatou, ale tyhle dva filmy nebudu srovnávat, protože by to určitě nemělo cenu. Je to taková jednochuťovka. 50%

• 26.10.2014  16:21

Někdo to může považovat za akční jednohubku. Já v tom vidím to, že Rkové akčí filmy ještě neskončily. Olympus has fallen je tomu příkladem. Jediné co bych vytkl je vizuální stránka helikoptér a vzdušných soubojů. Jinak akční pecka ;)

• 19.1.2014  00:01
    Rivalové (2013)

Tak jo, po Vlkovi z wall street tu máme další úžasný snímek. Abych to nějak zhodnotil, celý film jsem si užíval, bylo to fajn ta rivalita mezi dvěma závodníky se stupňovala, ale pak přišel poslední závod v Japonsku a na mě přišla síla okamžiku. Vážně tenhle film se mi moc líbil a jen je podle mě škoda, že nezískal ani jednu nominaci na oscara. 5*

• 4.1.2014  16:54

Líbilo se mi to. Líbil se mi děj, herecké obsazení, bavil jsem se, překvapil mě konec. Nevím proč bych neměl dávat 4*.

• 1.2.2014  12:57

V kině jsem dal za lístek 140 Kč. Dál už se mi ani nechce komentovat....

• 18.1.2014  18:41

V podstatě je to to samé o čem je Riziko, nebo Wall street. Prachy, děvky, drogy, prachy, děvky, drogy a pořád do kola. Ale tenhle film je stokrát lepší než riziko i Wall street. Já se vážně bavil a trochu i strachoval. Vynikající snímek, Martin Scorsese je skvělý režisér a Dicaprio je skvělý herec no a když k nim přidáte skvělý scénář, nemůže z toho vzniknout nic špatného ;)

• 14.4.2013  12:46
    WrestleMania XXIX (TV pořad) (2013)

Nejvýdělečnější a (zatím) nejhorší Wrestlemania. Víc se mi snad ani dodávat nechce!

• 3.9.2014  23:26

Jen ohlédnutí a shrnutí takto skvělého seriálu. 5*

• 22.4.2012  10:29
    Hunger Games (2012)

Bohužel se stalo, že jsem si na tento film vyšel do kina.Trailer mně možná trochu upoutal, ale film sám o sobě je pro mně blbost.Jediná jiskra tohoto filmu je skvělý (nasávající) Woody Harrelson a pěkná Jennifer Lawrence.Děj se točí okolo teenagerovského zabíjení.Ve směs je to gladiátor pro děti, který nadchne snad jen pouze čtenáře knižní předlohy.Mé hodnocení 3*.

• 22.1.2013  14:15
    Total Recall (2012)

Co jen, k tomuto filmu říci.....Pokus byl dobrý, výsledek už ale nic moc. Colin Farrell je dobrý herec a moje oblíbená Jessica Biel, jak jinak než skvělá. Také nesmím zapomínat na výkon Kate Beckinsale. Ale jelikož jsem fanouškem předchozího dílu , neudělal na mě tenhle film moc dobrý dojem. Je to taková horší jednohubka. Ze začátku jsem se výborně bavil, ke konci jsem se příšerně nudil. Takových 50 na 50. Holt remaky jsou remaky :/

• 19.2.2013  17:27

Pipe Bomb! CM Punk za svou kariéru udělal dost práce a za to si u mně vysloužil oblíbenost. Tohoto muže respektuji jako nikoho v historii wrestlingu. Přišli za ním dali mu mikrofon a on řekl co měl na srdci, od té doby se vyšvihl na vrchol společnosti WWE. A dostal se i na první místo v mém žebříčku oblíbenosti. Dokument hodnotím 5*.

• 6.7.2012  00:09

Tak tohle byla teda show.Wow.Všechny hvězdy jako Mike Tyson, Steve-O, William Shatner a další předvedly skvělou zábavu, když uráželi jednu z nejproblematičtějších a nejslavnějších ikon filmů Charlieho Sheena.Celou tu dobu to bylo "dobré".Ale poté co si stoupl za mikrofon Charlie Sheen mi spadla huba do klína!Jak on jim to všem dokázal vrátit, vážně jsem byl v šoku.Jedinou věc, kterou bych vytkl byl nevhodný vtip Amy Schumer, ve kterém zmínila zesnulého Ryana Dunna, kterého si všichni pamatujeme z kultovního Jackassu.Ale jinak jsem se hrozně moc bavil, doporučuji všem!

• 7.2.2012  16:16

Tento film jsem měl v hledáčku jen díky tomu, že jsem chtěl vidět poprvé proti sobě stát Stathama a Owena.Toho jsem se dočkal, ale jinak celý film stál za nic.Dominic Purcell vousy jako nějakej bezdomovec a De Nirovi už pomalu docházeli síly.Celý film se motá kolem šejka a jeho pomsty.Vážné zklamání!

• 13.6.2011  19:08
    Kazatel (2011)

Nevím jak ostatním,alě tento snímek nepřišel špatný.Myšlenka filmu je dobrá a herecké výkony jsou průměrné.Přirovnal bych to k Resident evilu 3.Jediné co bych filmu vytkl, byla závěrečná scéna s motorkou jedoucí proti vlaku.Ale i přes to si myslím že se tento film povedl.

• 17.11.2012  18:05
    Kličko (2011)

Jakože dokumenty nemusím, ale tenhle jsem si s chutí pustil a nelituji toho. Strhující dokument o bratrech Kličkových, o jejich kariérách a spojených životech.Perfektní, můžu jen doporučit 100%.

• 22.4.2012  10:33

Jean Claude Van Damme a Scott Adkins, když se tyto dvě hvězdy ve filmu spojí, doufám, že z toho nevzejde nic špatného.Zase jeden z těch lepších béček.U mně 98%.

• 17.11.2012  21:49

Skvělý film, možná člověk musí mít trochu dětinské pudy aby se na tento film podíval, ale mně se líbil a nevím proč mu nedat s plnou parádou 5*.

• 8.3.2019  15:21
    Vendeta (2011)

Líná ryba skáče...

• 24.3.2013  10:30
    Vendeta (2011)

Dle mého názoru šlo o jeden z lepších českých filmů. Akorát když vidím že na plakátě je Kaiser vs Vetchý, nenapadlo by mě že tam Kaiser bude pouhých patnáct minut filmu. Ondřej Vetchý svoji roli zahrál dobře a mile mě překvapil i Igor Chmela, připomínal mi nějakého "drsného" amerického padoucha. Vendeta je dobrý film a proto hodnotím kladně 4*.

• 17.12.2011  02:45
    Warrior (2011)

Je to sice teprve minuta, co jsem zhlédl tento film, ale i to mi stačí abych hned věděl jak tento film ohodnotit a okomentovat.Brilantní film v podání Toma Hardyho, Joela Edgertona a smaozřejmě Nicka Noltieho (který podle mě by za tuto roli měl tutově dostat oscara).Všichni, kteří jste neviděli, děláte chybu!

• 6.7.2014  09:36

Tohle byl přesně akční film podle mého gusta. Střílení, krev a skvělé bojové scény. Je vidět, že jsem byl zaslepen Hollywoodem, protože by mě nikdy nenapadlo že v Indonésii může vzniknout takový unikát. A ještě menší poznámka....odteď se těším na Expendables 3 ještě méně a méně :))

<< předchozí 1 2 3 4 5