Chris Masters

okres Pardubice
Student

Twitter: DieselTom

• 18.11.2012  10:02

Mrkev? Dobrá na zrak. Clive Owen a jeho umění zabíjet mrkví. Při tomhle filmu, pokud nejste fanoušek akčních filmů a komedií, byste také měli vypnout mozek a nevnímat ho, protože jinak neohodnotíte více jak dvěma *. U mně to naštěstí neplatí a proto dávám 4*.

• 18.11.2012  09:59
    Zombieland (2009)

Nejlepší komedie se zombíky, jakou jsem kdy viděl. A skvělý a velmi talentovaný herec Woody Harrelson, si to rozdává s krvelačnými zrůdami a když zrovna nedělá tyhle zvrhlosti, hledá svojí dobrůtku která se jmenuje Twinkies!!

• 18.11.2012  09:46

Podle mně se jedná o jeden z nejlepších filmů, kde je v hlavní roli Rob Schneider. je to komedie, která má šmrnc, děj a nějaký ten spád. Jediná věc, která vás může na tomto filmu odradit jsou homosexuální vězňové. Ale i to se dá překousnout . A v roli mistra skvělý David Carradine, jehož všichni známe jako Kaena z kung-fu.

• 18.11.2012  09:28

Jo tohle je něco jiného. Když jsem psal komentář k Norbitovi, byl jsem rozhořčen, musel jsem si spravit náladu.Bláznivá škola je komedie, při které se vždy rád zasměji. Ano, zde je Murphyho komický talent na svém místě!

• 18.11.2012  09:23
    Norbit (2007)

Od tohohle filmu jsem si teda sliboval víc. Vždycky jsem měl Eddieho Murphyho za výborného komika a myslím si že nemá zapotřebí se převlékat za tlustou ženskou, jejíž jméno je Razputia. Bohužel nic moc.

• 18.11.2012  09:08

,,Někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí." Ano skvělý snímek, který vždy mile rád pustím.

• 18.11.2012  09:02
    Timecop (1994)

Nejprve jsem dal tři hvězdy, ale když jsem si tento film pustil znovu a znovu, musel sem změnit názor. Pro mně, jako fanouška Van Damma je tohle zlatý klenot, policista, který se vrací v čase. I tržby tohoto snímku hovoří za své. Čti- mezi řádky...

• 18.11.2012  08:59
    Peklo (2003)

Jeden ze skvělých fillmů Jean-Clauda. Zde se mi zdá, že poprvé na plátně vyjádřil city a dodal filmu trochu dramatu. Vězeňské bitky jsou na úrovni a příběh je skvělý. I postava Lawrence Taylora mně mile překvapila. Kdyby měl JC více takovýchto filmů a fanoušci by měli zájem na ně chodit, byl bych hned šťastnější...

• 18.11.2012  08:55
    Batman (1989)

Ano, jedna z dalších fimových klasik. Podle mého názoru je Michael Keaton jeden z nejlepších batmanů vůbec. A Jack Nicholson předvedl v Burtonově podobě Jokera, tak jak se patří. I když dnes trošku starší, ale pořád vydařené.

• 18.11.2012  08:52
    Věc (1982)

Tento film je již dnes klasika. Podle mně je to jeden z nejlepších hororů vůbec. A moc se mi líbí ta idea věci. Asimilace na člověka, takže po celou dobu filmu si říkáte, a v duchu také potají hádáte kdo je člověk a kdo ona věc. Jedna z nejlépe zahraných rolí Kurta Russella.Výborný horor.

• 18.11.2012  00:37
    Suprhrdina (2008)

Tenhle film se mi hodně líbí. Je to něco na způsob scary movie a ještě když v tom máte Leslieho Nielsena, tak to už musí znamenat zaručenou kvalitu. Akorát to nesmíte brát zas tak vážně. Kdo si chce tento snímek pustit, ať si sedne, vypne mozek a užívá si srandu.

• 18.11.2012  00:33

Nejlepší western ze všech. Sice tento film znám už od malička, ale pořád budu mít chuť se na tuto kovbojku dívat. Herci = špička a hudba to samé.Vážně skvělý počin.U mého hodnocení jednoznačně 5* a navrch 100%!!!

• 18.11.2012  00:29

Jako malý jsem byl na tomto filmu závislý. Tento snímek se povedl, pobaví malé děti a řekl bych, že i celou rodinu. Podle mně nejlepší Hoganův film.

• 17.11.2012  21:51

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z dětství. Pokaždé, když jsem se díval na tento film musel jsem si pořád do kola přehrávat scénku jak John Travolta vychází zpoza kopce, kouří cigaretu a doprovází ho k tomu hudba od skvělého Hanse Zimmera. Také Christian Slater se mi zde velice líbí.Mohlo by být více takovýchto filmů...

• 17.11.2012  21:49

Skvělý film, možná člověk musí mít trochu dětinské pudy aby se na tento film podíval, ale mně se líbil a nevím proč mu nedat s plnou parádou 5*.

• 17.11.2012  18:55

Spolu s Resident Evilem a Rec je to nejlepší horor se zombíkama, jaký jsem kdy viděl.Vážně adrenalin, přestřelky, akce, akorát jedna věc která se mi nelíbila je původ nákazy, který neznáme. Ale jinak opravdu skvělý počin.

• 17.11.2012  18:52
    Invaze (1996)

Taková oddychovka s Charlie Sheenem. Pro mně jako fanouška byl tento film ušitý na míru.Dobré, ale i průměrné sci-fi.

• 17.11.2012  18:50

Ano, leželo mi to na stole hodně dlouho než jsem našel ve svém nitru impuls k puštění tohoto blafu. Ale člověk když už se na tento snímek dívá tak ho musí brát s rezervou. Někdy radši s více rezervama. :D Hvězdičku dávám za sympatickou roli šerifa. Jinak vážně, kdo si chce pochutnat a rozmýšlí se nad Cameronovým Terminátorem a tímto, nerozmýšlejte se a pusťe si Camerona. 15%

• 17.11.2012  18:46

Pro mně nejlepší prcičky, i když mně štve že zde nejhraje Ozy. Ale místo něj dostal Stifler větší prostor a to se mi líbilo. Vážně nejlepší díl prciček.

• 17.11.2012  18:45

Dnes již legendární díl prciček. nezapomenutelná scénka se stiflerem a robertkem, potom také když se Jim přilepí ke kazetě a vůbec celý snímek je jak jsem psal legendární. 99:%

• 17.11.2012  18:42
    Wyatt Earp (1994)

To víte, Wyatt Earp je skvělý snímek v podání Kevina Costnera, ale jelikož jsem viděl první film o Wayttu Earpovi Tombstone tak tento snímek ho nepřekonal.Tento film spíše líčí život Wyatta Earpa a Tombstone zase líčí jeho válku s kovboji.jediné v čem se tyto filmy rovnají je herecké obsazení.

• 17.11.2012  18:38
    Con Air (1997)

Vynikajicí... Nicolas Cage jako drsný, i když nevinný, trestanec, John Malkovich jako vypatlanej plešoun a Steve Buscemi, který snad poprvé ve filmu přežil.A také je to jeden z lepších snímků Simona Westa.

• 17.11.2012  18:37

Skvělý film, vážně je to jeden z nejlepších animovaných filmů jaký jsem kdy viděl. Myslím si, že co dělá tenhle film tak skvělý je vztah chlapce k robotovi a opačně. Jediná věc co mně doopravdy mrzí je že tento film moc nevidělal a je to škoda, podle mně mohla být i dvojka.

• 17.11.2012  18:30

Ze začátku jsem ani pořádně nevěděl o co jde. Ale poté co jsem uviděl Banderase mi bylo všechno jasné, co pokoj to jiný režisér. A samozřejmě jako třešnička na dortu Quentin Tarantino.Skvělá komedie.

• 17.11.2012  18:27

Já vážně moc na dokumenty nejsem, ale tohle.Podle mně je tohle povinnost každého hokejového fandy.Skvělý dokument a skvělá vzpomínka.Moravec, David Moravecccc. :D

• 17.11.2012  18:26
    Návrh (2009)

Skvělá romantická komedie s krásnou nestárnoucí Sandrou Bullock a skvělým Ryanem Reynoldsem. tenhle snímek si vždycky moc rád pustím.

• 17.11.2012  18:15
    Desperado (1995)

Skvělý film. Vážně kultovní snímek a skvělý počin od Roberta Rodrigueze.Soundtrack, Banderas s pouzdrem od kytary plným bouchaček, Danny (vrhač nožů) Trejo, skvělý ( i když moc nevyužitý) Steve Buscemi a jako tečka za tím vším skvělý záporák Bucho v podání Joaquima de Almeida. Vážně záporák bucho se mi hodně líbil. 95%

• 17.11.2012  18:11

Čekal jsem toho teda víc. Tolik herců, řekl jsem si, že to musí být skvělý film, ale opak je pravdou.Herců je tu vela, ale příběh celkem klopýtá a režie také nic moc a když srovnám soundtrack s Desperadem, smaozřejmě že vítěz je Desperado.Ale jinak to bylo zkousnutelné. 3* mluví za vše.

• 17.11.2012  18:05
    Kličko (2011)

Jakože dokumenty nemusím, ale tenhle jsem si s chutí pustil a nelituji toho. Strhující dokument o bratrech Kličkových, o jejich kariérách a spojených životech.Perfektní, můžu jen doporučit 100%.

• 20.8.2012  02:17

Celou dobu, když se tolik hovořilo o Temném rytíři, byl jsem rád za nového batmana a dal jsem mu pět hvězdiček, ale pořád jsem nevěděl proč?Tento film jsem viděl asi třikrát a pořád jsem si kladl tu stejnou otázku, proč? A až teprve ted po čtvrtém zhlédnutí tohoto snímku mi došlo, jaký Christopher Nolan natočil skvost.A také nesmím zapomenout na herecké výkony skvělých hvězd počínaje Christiana Baela a konče Aaronem Eckhartem.Jako třešnička k tomu všemu je vynikajicí hudba.Tento snímek, je jedním z nejlepších snímků poslední doby. A zapomněl jsem zmínit nejlepšího představitele Jokera všech dob, Heatha Ledgera!