adamulefa

Servítkár

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 4.7.2019  14:47

Tento film sa mi páčil tak 95% času... Avšak TÝCH zvyšných 5% boli ale neodpustiteľné netolerovateľne trápne joky, 4th wall breaky a celkovo prepísknuté nevhodné wtf momenty/scény, ktoré vôbec sa tematicky ani atmosfericky do filmu nehodili. Tiež finálny monológ bol neskutočne trápny a doslova vysvetlil čo je hlavná myšlienku filmu ak by náhodu v publiku boli úplni retardi. Prešľapov teda nebolo podľa mňa veľa ale na druhej strane fakt stáli za to, že až mi pokazili celkový dojem z filmu. Rozhodne však pamätný zážitok! Pamätné dve hviezdičky....

• 14.11.2018  20:23

Veľmi pozerateľné.

• 10.8.2018  22:04
    FLCL Progressive (TV seriál) (2018)

I don´t even know anymore...

• 27.7.2018  09:14

Ugandan Knuckles: The Movie

• 21.2.2018  12:03
    Darling in the Franxx (TV seriál) (2018)

Some cool shit is going down here! Veľmi sa mi páči aké rozporuplné hodnotenia sú tu a úplne to chápem. Ja osobne sa zatiaľ rozhodne prikláňam k tomu pozitívnemu, ale tak uvidíme... Čo i len odhadovať, ktorým smerom sa enigmaitcký dej a vývoj postáv vyberú je priam nemožné. Ó a BTW dúfam, že máte radi šialené metafory týkajúce sa asi každého aspektu vzťahov aplikované na postapokalyptické mecha survival sci-fi. IN SPACE! :)

• 23.10.2017  20:35
    Steven Universe (TV seriál) (2013)

Don´t fuck this up Cartoon Network...

• 10.6.2017  22:31
    Lví hlídka: Návrat mocného řevu (TV film) (2015)

The Lion Guard dokazuje ako jednoducho sa dá zničiť všetko čo predstavuje The Lion King. Je to hriešne monštum bez duše znásilňujúce svojou existenciou predošlú kontinuitu filmov, mytológiu, myšlienku, všetky hlavné postvavy, všetkých ľudí čo sa na týchto dielach podielali... Ďalej znásilňuje moje detstvo, moje teenage years, moju dospelosť a aj moju budúcnosť... Moju matku, môjho otca, celú moju rodinu, mojich susedov, Pala Hammela, komplet štáb Hornej Dolnej, pozostatky Freddieho Mercuryho a v neposlednom rade mňa!

• 6.5.2017  19:30

What a stupid COCK !

• 21.4.2017  15:15
    Ochránci (2017)

Tak... Začnem tým, že v kine som sa nenudil, pretože film mi ubehol fakt rýchlo (ba až prirýchlo). Dokonca by som aj povedal, že soundtrack a aj špeciálne efekty boli dostačujúce. Čo však nebolo dostačujúce bol celkový dej, neskutočné nelogickosti a diery v scenári. Tiež som čakal, že rusi vymyslia nejakú originálnejšiu zápletku a nie tento najviac basic klišé-ovitý brak, ktorý získate aplikovaním elektroforézy na roztok, vziknutý vyluhovaním videokazety Fantastickej štvorky v terpentíne so stopovým množstvom ruského štandardu. Postavy tiež nudné, generické a minimálne vykreslené. 89 minút je proste málo na to, čo sa očakáva od príbehu, kde sa má predstaviť štvorica hrdinovov, ich pôvod, konflikty + záporák. Ale zase inak by to asi nebola taká bezbolestná jednohubka. Osobne si myslím, že v tomto prípade úplne stačí ak si pozriete trailer. Myšlienka ruských superhrdinov je cool, to uznávam, ale Guardians sú dosť sľabí. Better luck next time!

• 21.4.2017  12:34
    Eromanga-sensei (TV seriál) (2017)

Fuck yeaaaaah, Eromanga sensei!

• 18.12.2016  22:56

Frustrujúco fascinujúce či fascinujúco frustrujúce ale zároveň plné inšpirácie a motivácie. I LOVE IT ! This sleeper will never awaken...

• 14.11.2016  14:08

Mini trojminútový bonus k prvej sérii Yuru yuri. Nič extra, len keď tak malé pousmiatie a načrtnutie vzťahov protagonistiek seriálu prostredníctvom creepy kresieb Chinatsu. Pre fanúšikov prečo nie!

• 14.11.2016  13:45
    Juru juri (TV seriál) (2011)

Yuru yuri dávam silné 3* ba uvažoval som aj na 4*. Čo ma odradilo bola skutočnosť, že vtípky začnú byť časom predvídateľné. Ale aj tak dobrá zábava a celé sa to veľmi ľahko a dobre pozeralo. Celý čas pri sledovaní som mal na tvári tento výraz. Ďalšie série si určite niekedy pozriem a dúfam že yuri-faktor bude len stúpať.

• 19.10.2016  23:02
    Attack no. 1 (TV seriál) (1969)

Immer, immer am Ball. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Das Spiel ist nie vorüber. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Immer, immer am Ball. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sie schafft es immer wieder. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- <3

• 3.10.2016  19:34
    Bananya (TV seriál) (2016)

Fuck the police !

• 30.9.2016  20:51
    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)

Trpel som. A trpel som nemálo.

• 9.9.2016  19:11
    Kakumeiki Valvrave 2 (TV seriál) (2013)

Valvrave je celkom slušná mechárna s netradičným dizajnom robotov a celkom trefným finišom, ktorý stojí za to aby ste seriálu dali prípadne šancu. Ak máte radi sci-fi či hlavne veľkých robotov tak smelo odporúčam, len nečakajte niečo extra prevratné čo sa tohto žánru týka. Bodycount je skutočne veľký čo ma dosť prekvapilo.

• 6.4.2016  22:29

Diamond is unbreakable indeed !

• 26.3.2016  12:24
    Městečko Záhad (TV seriál) (2012)

Najlepší animovaný seriál od Disneyho? Ja myslím že áno! Spektakulárna animácia a fakt nádherné pozadia podčiarkujú skvelý mysteriózny príbeh. Veľmi sympatická pätica hlavných postáv, ktorej sa nedá nefandiť v ich rozličných humorný ale aj serióznych dobrodružstvách. Hlavný záporák je fakt perfektný a fakt ide z neho hrôza. Páčilo sa mi fakt asi všetko možno na nejaké úplne malinké nepodstatné detaily, čo ani nestoja za reč, keďže ako celok je tento seriál geniálny, a po dopozeraní sa mi stalo to čo sa mi nestáva skoro nikdy... Mal som si to celé chuť hneď pozrieť od začiatku.

• 17.1.2016  12:17
    Kowabon (TV seriál) (2015)

Kowabon je krátke asi 3 minútové rotoskopované "hororové" anime, ktoré takmer nikto nepozeral keď vychádzalo a pochybujem, že získa po čase nejaký ten nával popularity. A možno je to aj lepšie pretože ako celok by som povedal, že nedosahuje svojho cieľa vystrašiť alebo vytvoriť znepokojujúcu či hrôzostrašnú atmosféru. Prvá epizóda sa ešte ako tak dala, ale potom to šlo celé konštantne dolu z kopca. Situácií nepomáhal ani ending s veselými nadskakujúcimi duchmi/hlavami a so zábermi s natáčania. Neodporúčam.

• 4.11.2015  18:49
    Mawaru Penguindrum (TV seriál) (2011)

Podprahové signály? What are those?! Symbolizmus + zlatí tučniaci? Moderná tragická(?) rozprávka pre dospelých o snahe zmeniť nezmeniteľné, pri ktorej musíte fakt rozmýšľať a dávať pozor? Áno prosím! A to všetko v špičkovom vizuálnom a hlavne audiálnom spracovaní. Soundtrack je skutočne božský. "Survival tactics!"

• 27.10.2015  21:39
    Svět podle Evelyn (TV seriál) (2015)

Čo je zase toto?! Povedzte mi volado... Do čoho som sa to zase namočil?

• 10.10.2015  18:58
    Rakudai kiši no Cavalry (TV seriál) (2015)

Not bad...

• 17.9.2015  01:04
    Širobako (TV seriál) (2014)

Nevídaná bomba !

• 16.9.2015  13:20
    Urawa no Usagi-čan (TV seriál) (2015)

Ach! Aké je hobby nejakého saitamského majiteľa stánku s občerstvením? Surfovanie samozrejme. Čo som vlastne očakával? Propagáciu Urawa-city, v Saitame podľa všetkého... A čo som dostal? No isto nie to! Ako súvisí s propagáciou mesta skupinka dievčat, čo absolútne nič nerobia, zašívajú sa v škole a trepú v kuse nezmysly? Veď ja vlastne ani neviem čo sa tam dialo. Spomínam si nejaký školský Railway club, ktorý nemal absolútne žiadnu funkciu ani význam. Prečo diváci nevideli nejaké pamiatky, atrakcie, športové zariadenia, parky... HOCIČO! Hop, ospravedlňujem sa. Zabudol som na 3 fotky budov (hlavne školy), na ktoré bol narýchlo zadelený nejaký päťkorunový fotoshopový filter aby to pripomínalo ako-tak kresbu. Tiež keď boli naše “hrdinky“ vo vlaku vyzeralo to, že za oknami sa hýbala panoramatická fotka Urava-city. Teda aspoň dúfam! Inak by to nemalo fakt žiadnu hodnotu. Postavy tiež mi prišli nie moc sympatické. Hlavne tá čo vyzerala ako netopier mi liezla na nervy. Ach! Ach! Škoda, že sa tvorcovia radšej nerozhodli propagovať Neo-Saitamu. Osobne si myslí, že crossover s Ninja Slayerom by túto zívárnu oživil. "Domo, Usagi-chan watashiwa Ninja Slayer des. Yeeeart!"

• 15.9.2015  14:45
    Nagato Juki-čan no šóšicu (TV seriál) (2015)

Ale no... Podľa mňa to bolo alright s prekvapivo silným finišom. Potešili nespočetné odkazy na pôvodný seriál a film. Ak si zvyknete na odlišný dizajn postáv a odlišnú štýl animácie bude šecko v poriadku. Mňa to bavilo, keďže tieto postavy mám rád!

• 30.8.2015  11:30

Hitman z roku 2007 bol OK a tento nový reštrat je taktiež prinajlepšom OK. Nejaký potenciál tu však vidím a som celkom zvedavý na prípadné hypotetické pokračovanie. Prijal by som ak by to bolo viac stealthy, viac zamerané na Agenta 47 a s lepšími dialógmi.

• 26.8.2015  10:00
    Vampire Holmes (TV seriál) (2015)

No, takže nakoniec som to zvládol a videl som všetkých 12 epizód. Smutné je, že to čo som predpokladal už po prvej časti sa naplnilo... Vampire Holmes je odpad! Úplne strašný po každom uhle pohľadu. Proste to nepozerajte prosím Vás!

• 6.8.2015  22:11
    DMX - X Gon' Give It to Ya (hudební videoklip) (2002)

Gangsta.

• 6.8.2015  18:35

Vraj posledný peckový seriál GAINAXu (to sa ešte uvidí) a mne sa dosť ťažko hľadajú slová... Určite P&S+G stoja za pozretie. Bolo to akčné, vtipné, audiovizuálne našlapané, no proste veľmi dobrá zábava!

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9