Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Dobrodružný
  • Animovaný

Poslední recenze (16)

plakát

Star Wars: Poslední z Jediů (2017) 

Hodnocení obsahuje SPOILERY Není to úplná pecka, ale pořád je to jeden z nejlepších letošních filmů a to, co jsem předem odsuzoval (Luke) nakonec hezky zapadlo do děje a rozhodně mělo emoční dopad. Létající Leia mě trochu zaskočila, ale koneckonců se jednalo o osobu plnou síly a dá se to kousnout. Linka Finna a Rose byla skvělá právě díky ovlivnění finále a hezky to vyškolilo i Poa v jeho samolibosti. Jediné, co bylo do očí je fakt, že nemělo smysl tajit plán útěku před všemi rebely, když nebylo riziko odposlechu a taky to, že se flotila prvního řádu ploužila za povstalci, když jí palivo nechybělo a stačilo před ně skočit pár loděmi hyperprostorem. Některé scény jsou pak úžasné, plné emocí a celý film je skvěle trikově odladěný. Těším se na devítku.

plakát

Liga spravedlnosti (2017) 

Komentář obsahuje SPOILER. Jedná se o promarněný potenciál. Když jsem poprvé viděl Avengers, chvílemi mi padala čelist na zem. Ne kvůli efektům nebo ději, ale kvůli umění ve správný moment použít správný záběr (oblet hrdinů v průběhu invaze atd.). Tenhle pocit po shlédnutí Ligy spravedlnosti nemám. Přesto považuji Avengers s odstupem času za horší film, než to, co jsem viděl dnes v IMAXu. Jenže to prostě nestačí, od první pořádné týmovky DC jsem čekal jinou bombu. Problém je částečně ve stopáži, která je příliš krátká. Děj odsýpá, ve filmu nejsou zbytečné scény a závěrečná bitva je dostatečně přímočará s jediným jasným cílem, což je oproti jiným filmům, kde hrdinové poletují okolo a jen demolují, výrazný rozdíl. Jenže některé dějové linky by potřebovaly rozvést a mě film přišel jako ořezaný až na kostru. SPOILER ALERT Většina námitek k logice nebo motivaci postav, které jsem četl v diskuzích, je zcela mimo. Jediné, co mi úplně nesedlo, byla bitka s vyvítekým po jeho oživení. Sice ji vysvětlovala dočasná amnézie, ale stejně mi to k němu nesedlo. SPOILER END Jinak všichni představitelé byli sympatičtí a role jim sedly, včetně Cyborga a Flashe, kterých jsem se nejvíc bál. A největší obava, totiž že se bude jednat o komedii, se díkybohu neuskutečnila. Z trailerů to vypadalo, že postavy neustále hláškují bez ohledu na vážnost situace. Všechny vtipy naštěstí byly právě už v trailerech a efekt thor-ragnarok-parodie se naštěstí nedostavil. Závěrem: Whedon to nepos..l a film je pořád nadprůměr, nicméně v rukách Snydera by se nejspíš jednalo o lepší kousek.

plakát

Kingsman: Zlatý kruh (2017) 

Stejně přepálené a nekompromisní jako jednička. Délka na filmu není znát, uběhne jako voda a každá scéna je vynikající. Colin Firth si s přehledem maže všechny ostatní na chleba. Pokud hledáte seriózní film, tenhle pro vás určen není. Pokud jste ještě nedospěli, neznudněli a nezeselniněli, dejte mu šanci. Podobný film se neobjevuje každým rokem.

Poslední hodnocení (4 213)

Expedice: Džungle (2021)

03.08.2021

Čivava z Beverly Hills (2008)

31.07.2021

Star Wars: The Bad Batch - War Mantle (2021) (epizoda) (E14)

30.07.2021

Star Wars: The Bad Batch - Infested (2021) (epizoda) (E13)

28.07.2021

Boss Level (2020)

28.07.2021

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

27.07.2021

Mrazivá past (2021)

27.07.2021

Ještě není pozdě (2020)

26.07.2021

Mrakodrap (2018)

26.07.2021

Reklama

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama