Air Force 2 (2006) odpad!

Strašný film, strašní herci... Na filme zaujalo snaď len to lietadlo.

Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy (2008) (TV film)

Filmu predchádzali televízne šoty nakrútené v priebehu expedície, ktoré boli zasielané pomocou satelitného telefónu a vysielané v spravodajstve TV. Film bol doplnený výpoveďami zúčastnených horolezcov. Žiaľ veľmi nepriaznivé počasie nám nedovolilo vystúpiť na vrchol, a tak sme sa otočili vo výške 7680 m, asi 2 hod. od vrcholu.

Anna Karenina (1935)

Hodnotenie prihliada aj na rok vzniku. Herecké výkony hlavnej hrdinky, ale aj vedľajších postáv sú veľmi dobré. Kratšia stopáž filmu nemohla toto dielo Tolstého ukázať v plnej šírke, preto však môže byť zaujímavé aj pre dnešného diváka.

Apokalypsa (2007) odpad!

Na tomto filme bolo len jediné pozitívne - záverečné titulky.

Bialy slad (1932)

Jeden z prvych lyziarskych filmov na svete. Vo filme mozeme obdivovat krasnu zimnu atmosferu polskych Tatier a Zakopaneho. Vykony lyziarov - hercov su na vysokej urovni. Vidime sutaz v skokoch na lyziach, skijoringu a zjazdu na lyziach. Na zaver zachrannu akciu TOPR { Tatrzanskie ochotnicze pogotowie ratunkowe -Horska sluzba{ pri pade laviny. Fantasticky zazitok.

Bílé maso (2008)

Kvalitne natočený thriller. Čo možno vyčítať tomuto príbehu je zobrazenie juhokórejskej polície ako totálne neschopnej, ba až mentálne postihnutej.Hádam to tak nie je.

Bitva o Hill 60 (2010)

Niet tu čo vyčítať austrálskej produkcii, ba naopak poblahoželať.

Bitva o Ržev (1981)

Ako aj v iných prekladoch názvu filmov, aj tu je chyba. Film sa volá Saška. Bitka o Ržev tu nie je hlavným motívom. Je to skôr pohľad do duše radového vojaka.

Bratrstvo – Mladí démoni (2002) odpad!

Jaj, jaj, jaj. Tak toto bolo utrpenie. Škoda každého groša na natočenie takéhoto nezmyslu.

Canned Harmony (1912)

O chlapíkovi, ktorý sa chcel oženiť s dcérou profesora hudby, ale nevedel hrať na husle. Kamarát mu nahral skladbu na platňu a predal gramofón. Ten potom v prezlečení predviedol skvelú hru a záskal profesorovu dcéru. Pri svatobnom obrade sa všetko prezradilo, ale profesor, ktorý chcel mať v rodine pokoj už manželstvo nezrušil.