KangKun

KangKun

okres Brno-venkov


14 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Predátor (1987)

 • poster

  Vetřelec (1979)

  Celou dobu filmu jsem se opírala zády o sedačku a choulela se zabalená v dece, abych sebou při šokující scéně příliš neškubla a aby mi náhodou něco nepřejelo po zádech. Je to šíleně napínavé a neustále se to protahuje. Odehrává se to celé na lodi, plné chodbiček a trubek, nevíte kde se to neznámé zvíře může objevit, jakmile se objeví sliz, je zle - znamenité.

 • poster

  Jurský park (1993)

  Námět byl až na jeden hrubý nedostatek skvělý. Nedostatkem bylo tohle : komár který vysál dinosaurovu krev a poté ztuhl v pryskyřici, vědci v dnešní době mu krev z těla odebrali a měli DNA dinosaura a poté ho doplnili žabím a tradá mají na světě dinosaura. Skutečně hrubý nedostatek. Ale jak už je u mě známo: hudba mě vždycky dostane, a taky že mě zde dostala. Miluji dinosaury a tak mě film získal a na nedostatek jsem úplně zapoměla.

 • poster

  Kill Bill (2003)

  Hudba je skvěle vybraná, je výraznější a hodí se. Kostýmy vypadají dobře. Líčení a účesy jsou nepatrné a jednoznačně prostě sedí. Námět vypadá prostě a jednoduše, ale scénář je poněkud obsáhlý a má jasný účel. Anime ve filmu má moc hezký styl kresby. Herci odvedly svoji práci výtečně a Tarantino byl prostě jediný kdo to mohl dokázat natočit - opravdu to muselo zabrat hodně práce. Konec komentáře ohledně "kvality" a začátek toho co pro mě znamená Kill Bill : miluju tento film, získala jsem tolik dalších zájmů a dostala se ohledně filmu do úplně jiného světa (Gauneři, Machete, Gridhouse...) a taky jsem našla to co mě velmi baví - umění meče. Prostě mi tento film velmi a velmi pomohl překonat těžké časy a stále ještě pomáhá, inspiruje mě (ne ve vraždění, aby si nějaká konzerva náhodou nemyslela). Je to totiž nepopsatelné a jen já vím, že Tarantinovi a uživatelce Kama12 děkuji za tento film.

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Tleskám, tleskám a tleskám.Skvělý film, Tarantinovi se velmi povedl. Všechny příhody jsou do sebe zapletené, každá postava něco znamená a většina částí je dobře promyšlená. Ve filmu se často přeskakuje v čase, a to vás nutí nad filmem přemýšlet, kdy se co stalo, a tak se do děje zahryznete a nepustíte. Plno dobrých a vtipných hlášek . "Já jsem Uši. A ty si až po uši v hovnech." Prostě nemám slov, dokonalý film, který stojí za shlédnutí i když si nepotrpíte na Tarantinovky.

 • poster

  Terminátor (1984)

 • poster

  Narušení (1999)

  Když se zamyslíte nad tím co se děje, nad postavami tak cítíte jak vás to vtahuje. Příběh je dokonalý, ukazuje na lidskou psychiku, takovou ji máme, tak snadné je ji nabourat. Nemůžu tomu uvěřit. Tady nejde o život v léčebně, tady jde o lidi, o jejich narušený život. Co se herců týká nemám slov, perfektní výkony, ale já radši zůstanu u přemýšlení o ději filmu než o jeho kvalitě.

 • poster

  Gauneři (1992)

  Přesně můj šálek čaje. Dlouhé vtipné, ale i vážné rozhovory, tak barjak to přeskakuje v čase a to se mi líbí. Na začátku nemáte ani páru o co de a tak sledujete dál a možná vás to jako mě tak zaujalo, že jste se nemohli na židli jakkoliv pohnout i když vás už bolela prdel.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace