• Thriller

Tichý společník (2021) odpad!

Pokud smyslem filmu měla být ignorace případných diváků, pak se záměr vydařil. Vydržel jsem půl hodiny.  Jestli si to tvůrci platili ze svého, pak žádné námitky proti tomuto diletantství... Aha: "Film podpořil Státní fond kinematografie částkou 8 milionů". Proč???

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda)

Tak pravdivé, že tomu ti, kteří to nezažili, nemohou věřit. Absurdní svět ovládaný předvojem dělnické třídy.

Kurz manželské touhy (2021)

Když se na TV obrazovce objevilo, že tento film by nevznikl bez našich poplatků, tak můj první pocit byl, že by to bylo dobře.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Perfektní popis inspekce z vyšších kruhů. Lidé z generálního nepřijeli pomáhat řešit situaci. Inspektoři potřebuji krev. Krmí se štrůdlem a neodejdou, dokud se nedočkají požadované krve. Úžasná analogie o zmaru z mocných.

Není čas zemřít (2021)

Nikdy bych nevěřil tomu, že si budu během filmu s Bondem z nudy číst na mobilu...

Deníček moderního fotra (2021)

Očekával jsem veselou řachandu, ale onen příběh má hlubší rozměr. Výborná je postava autorova tatínka napsaná podle bývalého brankáře hokejového klubu z Pardubic, skutečného otce Dominika.

Hodinový manžel (2014)

Pokud by Američané vyráběli atomové bomby tak, jak Tomáš Svoboda točí filmy, byla by Hirošima a Nagasaki v pohodě.

Havel (2020) odpad!

Zbytečný omyl. Ztráta času.