Pan Novák (1949)

Jindřich Plachta byl komouš, ale už jsem mu odpustil deda:-)

Byl jednou jeden král... (1954)

František Černý : já vodu nepiju, i po 65 letech se na tento film rád podívám ,scénář skvělý a herci rovněž i slzu jsem uronil nad všemi co už tady nejsou deda:-)

Přátelé kopretiny (1967)

tak tento film jsem hledal půl dne ,stále jsem si nemohl vzpomenout, stáří je sladké ,jen si vzpomenout a na co? jo ten film je skvostný a Rich je prostě úžasný deda:-)PS výročí Palach :-)

Přísahám a slibuji - Epizoda 3 (1990) (epizoda)

silný díl až moc, mám i slzy v očích pane Filipe děkuji za silný zážitek:-) a Zelenka udělal z Janžurky slepici 5.3.2021:-)

Příběh Glenna Millera (1954)

zvuk této kapely zní stále i dnes 30.12.2019 :-) a mě stále uchvacuje prostě ji miluji celý svůj život :-)

Žižkovská romance (1958)

Proto rozhodně Žižkovská romance stojí za vidění.deda :-) v té době natáčení mi bylo 17 nyní je mi 78 vracím se do mládí to už je dávno pryč škoda:-)12.5.2o2o

Doktor na moři (1955)

tuto frašku možno sledovat jen s lahví rumu :-)

Šakal (1997)

snad jsem mu i držel palce na ty chytrý poldy, Bruce Willis, Richard Gere, Sidney Poitier, Diane Venora, Mathilda May, to jsou moji favorité deda:-)

Případ neoprávněného zabití (1986) (TV film)

vidím ho po 2hé a zdá se docela slušný. Mám k filmu připomínku: 29 únor je chyba ve filmu je to 29.leden chyba distributora deda:-) ps Crennu mám rád :-)

Malý lord Fauntleroy (1980) (TV film)

Frances Hodgson Burnett je spisovatelka a malý lord je kouzelný:-)