Tosi

okres Třebíč
shoemaker

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 26.5.2020  16:57

Poslední dny války očima malýho kluka. Kromě ironického finále se film akcí moc nezabývá a točí se hlavně okolo malýho Petera, hledajícího svůj mužský vzor. V podstatě je to dojemný film, ke kterému snad ani nejde napsat záporný komentář.

• 26.5.2020  12:45
    Lov (2020)

Na jedno podívání a to jen jedním okem se to dá vydržet. Jinak je to bezduchost, kterou nelze brát vážně a přes tohle já se nedokázal přenést.

• 24.5.2020  08:48

Jeden den v kanclu s uťáplou myškou, aneb cesta do hlubin kancelářské duše. Ta cesta je hodně kritická a hlavně jiná než jsem čekal. Přesto tím, že divákovi nic nevysvětluje, k ničemu se nevrací, jen si jede ten svůj další běžnej den, udělala filmu skvělou službu. Řekl bych, že film upletl z hovna bič. Jo a trailer je docela zavádějící.

• 23.5.2020  21:03

Zajímavý příběh s docela jednoduchým vyprávěním, jelikož tvůrci věřili, že podle názvu divák rychle pochopí, o čem film bude. Zajímat bude hlavně ty diváky, kteří rádi kutí jakoby nenápadné věci a pak je pečlivě schovávají. Zarostlej Harry Potter hraje opět dobře, navíc mě překvapil že umí vyrábět dřevěné klíče a kdyby nebyl film dle skutečnýho příběhu, nevěřil bych.

• 20.5.2020  19:27
    18 dárků (2020)

Příběh možná víc pro ženy, ale tím, že manžel Elisy vypadal jak Gigi Buffon, získal na svoji stranu rychle i mě. Tahle cesta do neznámé paměti naštěstí nebyl kýčovitej doják, ale film s promyšlenejma přechodama z reality do snu, který se daj prakticky vysvětlit. V několika okamžicích se dá jen těžko ubránit slzám, takže všechny plačky varuju. Silný čtyři pecky, 80%.

• 16.5.2020  16:45
    Breaking In (2018)

Ani na kvalitní béčko tam nebylo dost překvapení. Slabý tři.

• 16.5.2020  16:44

Dokud to vypadalo na potencionální sociální komedii se zombíkama za dveřma, bylo to hodně fajn. Přechod do dramatu a co víc, přechod do tragického konce mě už moc nebavil.

• 11.5.2020  16:16
    Země medu (2019)

Je úžasný, jak někteří lidé dodnes žijí a tenhle dokument to dokázal s úctou zachytit. Pro empatické diváky je to ovšem hořkosladké pokoukání. 80%

• 10.5.2020  09:40
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Strhující seriál o vymývání mozků západní mládeži, je současně mimořádně napínavý thriler pěti mladých žen, jejichž život je pokoušen a ničen náboženským fundamentalismem.

• 5.5.2020  20:49
    Bille (2018)

Na to, jaký ta malá holka měla těžký dětství, je film plnej naděje a smyslu pro humor. Sílu filmu nevidím ani v nápadu, ani v příběhu, ale ve věrným zobrazení dětský mysli a já si klepu na rameno za skvělej výběr.

• 4.5.2020  20:22
    Bídníci (2019)

Problémovej film s problémovejma lidma, ve kterým všichni obtěžují všechny. Bez rozjezdu chytne diváka za límec a táhne ho za něj tím pouličním pařížským svinstvem až do lhostejnýho konce. Příjemný překvápko.

• 2.5.2020  18:45
    Chata (2019)

Béčko zabalený do šedivýho a klaustrofobickýho designu furt zůstane béčkem.

• 2.5.2020  08:46
    Osudná jiskra (TV seriál) (2019)

Nestydatá mýdlová opera a samý ženský v hlavních rolích, tohle normálně nebejvá moje parketa. Ale ten pekelně rozpálenej a drsnej úvodní díl, v kterým uhořelo 120 ženskejch, rozhodl o mé pozornosti až do dramatickýho konce. Čtyři a půl.

• 25.4.2020  22:02

Moje veškerá snaha byla marná. Víc než průměrnej akčňák jsem v tom nenašel.

• 23.4.2020  18:11
    Psychobitch (2019)

Název filmu romantiku nesliboval a nelhal. Jedna praštěná holka a jeden slušňáckej kluk to na sebe zkoušej každej po svým, až je z toho ve filmu zmatek. Kromě scény na školním plese mě to dvakrát nebavilo a nebýt toho zasněženýho severskýho prostředí, možná bych ani nedokoukal.

• 20.4.2020  19:17
    Bažina (TV seriál) (2018)

Poláci natočili další vizuální lahůdku s přijatelným počtem dílů i podezřelých, ve který sice skutečná bažina chybí, ale ten ponurej příběh jako bažina působil víc než dost.

• 20.4.2020  19:16

Prvotřídní, ale zároveň taky šíleně realistickej film, kterej bolel jak kopance do břicha. Moc lepších filmů letos nebude.

• 15.4.2020  17:29
    Psychiatr (TV seriál) (2018)

Neuvěřitelně silnej seriál od samýho začátku. Od prvního dílu je atmosféra tak dobrá, že divák nemá problém se ponořit do pátrání po člověku, který v New Yorku na konci 19.století sériově vraždí chlapecké prostitutky. To je samozřejmě pro fajnšmekry jako já dost zajímavý samo o sobě, ale stejně tak důležitý jsou tři hlavní vyšetřující postavy v čele s působivým Danielem Brühlem. A v neposlední řadě dodávám a oceňuji, že to šlo bez všeho nadpřirozenýho. Křišt'álově čistějch pět.

• 11.4.2020  08:42
    Výjimeční (2019)

Hodně příjemně natočený film o lidech, co vidí svět jinýma očima. Cíleně to měla být kritika francouzského systému, no vylezl z toho spíš mix lehoulinké komedie a dramatu ze sociální oblasti. Doprovodná hudba jen podpořila skvělý pocit, který jsem měl na konci filmu. Vychází mně to na čtyři a půl, ale jdu výš, film si to zaslouží.

• 6.4.2020  16:52

To se to Benovi hraje, když může čerpat z vlastních chlastacích zážitků. Jako sportovní drama tohle neberu vůbec, takže to nezbývá než označit jako trýznivý portrét závisláka. Solidní drama, nic víc.

• 3.4.2020  20:36
    Před mrazem (2018)

Št'astnýho člověka ve filmu nenajdete, všude jen tvrdost, utrpení a neštěstí. Jedna změna ve filmu přece jen nastane, z muže ve špinavé pletené čepce se stane muž v klobouku. Ovšem ta cena, kterou museli on a ostatní za klobouk zaplatit, ta byla hodně mrazivá. Další silné drama z Dánska, kde nemůžu jít pod pět.

• 1.4.2020  18:34
    Gentlemani (2019)

Pánové mají styl a v hubě plno samolibejch hlášek, takže to uspokojí všechny fandy Ritchieho.

• 29.3.2020  10:31
    Pod vodou (2020)

Film se natáčel zřejmě v kalných odpadních vodách, páč ve scénách pod vodou bylo hovno vidět. Zmatenost a uspěchanost děje tomu nasadila korunu a i přes snahu upírky Belly je z filmu čistej žánrovej průměr.

• 29.3.2020  10:13
    Hříšnice - Série 3 (série) (2020)

Třetí série běží pomalu, ale hluboko. A stejně jako předchozí dvě série staví na tajemství, podezření, paranoie a charisma Billa Pullmana. Klíčová pro tuto sérii je autonehoda v prvním díle, z které se později vyvine zvláštní přátelství mezi Pullmanem a Bomerem. Ovšem nebýt hodně emociálního posledního dílu, solil bych asi jen za tři, tahle jednu přihodím.

• 28.3.2020  08:23

Trochu mě film připomínal Zatímco spíš s Luisem Tosarem, tam byla hlavní postava taky hajzlík převlečenej za kamaráda. Holt, když se posere můj sladkej život, tak se ho snažím dojebat i ostatním. Z toho důvodu se na film nedívá moc dobře, navíc když záporákovi všechno vychází. Do kategorie psychologickejch thrillerů to sedí dokonale a tenhle žánr španělé umí.

• 23.3.2020  16:23
    Díra (2019)

Možná slabší konec, ale ten fantastickej nápad přenesenej do extrému si plnej počet zaslouží.

• 22.3.2020  09:22
    Vlastníci (2019)

I když divák rychle rozpozná, co může od každé postavy celej film očekávat, je to díky výbornýmu obsazení slušná komedie.

• 21.3.2020  12:31
    Neviditelný (2020)

Vždycky je mimořádně efektivní, když to zlo, co číhá za každým rohem, není vidět. Velmi dobrý atmosférický thriller, ve kterém se iracionální strach pomalu mění v racionální a já nejsem dalek ohodnotit pěti peckami. 80%

• 17.3.2020  18:21

Nezakrejval jsem si oči a k omdlení jsem měl hodně daleko. Příběhu jsem prostě neuvěřil, není přece možný, aby ten kluk měl pech na samý exemplární hovada, nebo aby ho v každý dědině chtěli všichni lynčovat a umlátit motykama jak ve středověku. Uvítal bych aspoň nějaký flashbacky, jak kluk vzpomíná na rodiče, protože emoce by filmu jenom prospěly. Budu stylovej a uštědřím filmu tři pecky.

• 16.3.2020  17:12
    Dark Waters (2019)

Koho by nebavil boj obyčejnýho právníka proti chamtivýmu nadnárodnímu kolosu. Hodně zajímavej příběh, který nemá potřebu šokovat, není ani dvakrát napínavej, ale stejně jsem netrpělivě čekal na ten nevyhnutelně vítěznej konec. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29