Americké psycho (2000)

Po shlédnutí mám celkem rozporuplné pocity. Můžu zkonstatovat jedno -kdyby v titulní roli nebyl vynikající Bale, nedokoukala bych. 60% a to jen za vynikajícího Christiana.

20 vteřin štěstí (2007)

Úžasné záběry ze života skokanky, která pro 20 vteřin štěstí s každým skokem přitvrzuje a má potřebu zvládat čím dál náročnější skoky. 80%

Ripper Street (2012) (seriál)

Drsný, surový, viktoriánský Londýn, v pozadí Jack Rozparovač, atmosféru doplňující hudba a v hlavní roli 3 charismatičtí hrdinové, z nichž 2 mají úžasný britský přízvuk. Tak to si nechám líbit. Momentálně seriálu dávám 4*, ale seriál aspiruje na hvězd 5. :) Tleskám BBC! Jistě, nějaké podobnosti s Sherlockem se najdou, ale...ten kdo milujte tento typ seriálů/filmů, tak tomu se to nikdy nepřejí. :)

Šťastný Nový rok (2011)

Ač podobnost s Love Actually tu je, nedájí se tyto dva filmy srovnávat. Milá oddechovka, ale tradiční vánoční film se z něj pro mě nestane. 65%

Pařba v Bangkoku (2011)

Celý Hangover part II mi přišel značně nucený. Prosím trojku už neeee...

Dámičky v sekáči (2011)

Milé, ale dost předvídatelné. Člověk ale nemůže chtít moc od romantického filmu, že?:)

Upíří deníky (2009) (seriál)

Ano, uznávám, je to upíří telenovela s efektama, ale setsakramentky dobrá! Každopádně, tento seriál nelze ohodnotil po první pár dílech, které mezi námi byly opravdu strašné. Pokuď to někdo z vás udělal, dejte ještě VD šanci a třeba budete velmi mile překvapeni.:) Kdyby Elena nebyla tak otravně morální a nesrala se stále tak, neměla bych k tomuhle seriálu výtku, alespoň do té doby, dokuď tam bude Ian. :D P.S. Rozhodně nesdílím názor, že VD je vykrádačka TB, kdo viděl oba dva seriály to snad ani říct nemůže.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Po Vampire diaries mé další velké guilty pleasure, s kterým se chlubím maximálně tady na csfd. Pokuď jste stejné nátury jako já, tedy máte proti upírům jistou averzi, zkuste se pár díly jako já prokousat a pak už se jen povezete. Má jediná(ovšem velká výhrada) se týká charakteru hlavní hrdinky(stejný, ačkoliv o dost větší problém mám s hlavní představitelkou VD), opravdu nemám ráda tyhle obětující se chodící morálky, které se serou tam kam nemají. Ještěže tento nedostatek je vykompenzován ostatními postavy. 1.serie - 90%, 2.serie- 80%, 3.serie - 95%, 4.serie - 100% .Už se velice těším na 5.serii, kde nám autoři snad ukážou, že mají stále, co nabídnout. Ukázky zní velice slibně. :)

Národ snílků (2010)

Velmi zajímavý snímek s opravdu povedeným castingem a výbornou kamerou a střihem. P.S. Šťastých konců není nikdy dost, proto díky bohu, že konec Daydream nation je konci Reaguiem jen podobný.:)