Doudis19

okres Kolín
Student

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 7.3.2018  21:05

Zakousnutí se do přezrálé broskve, už nikdy nebude stejné :-(.

• 6.11.2017  08:46

Trošku překombinovaná špionážní zábava, která je tak hravá a důmyslná k detailům, že má člověk chuť pustit si celé to McAvojovo "fucking love Berlin" zase pěkně od začátku. Soundtrack (Bowie), obsazení (Skarsgard, Schweiger, Boutella) i John Wickovské akční scény, nejde se nezamilovat!

• 5.11.2017  01:24

Vždycky jsem říkal, že Hromlord, pardon... Svůdný bůh hromu, je svou natvrdlostí a nekompromisním sebevědomím nejvtipnější marveláckou postavou. A že to trvalo, než to někdo pochopil. Navíc si Thor nevědomky šplhnul u všech sparťanských srdcí. Jsem stejného názoru, že červená a bílá jsou společně pěkně hnusná kombinace :-D.

• 5.11.2017  01:14
    Jigsaw (2017)

Proboha, co to bylo za stodolu, že se nikdo ani nepokusil "probít" přes prkenný stěny!? :-D

• 18.11.2016  14:08
    Westworld (1973)

Senzační námět, který se momentálně snaží vytěžit HBO má svůj původ už o mnoho desítek let dříve. Yul Brynner, jako westernový terminátor nahání mladého Jamese Brolina (kopie Chrise Balea) a mě neúplně známého knírače ala Omar Sharif. Dokud jde všechno jak má, není to příliš zaživné, pak se ovšem Brynner utrhne z řetězu a začíná hon napříč divokým západem, perverzním Římem a hradním středověkem. Zajímavé a především zábavné.

• 18.11.2016  14:00

Emmerich recykluje. Dokud mu na to nekývnul Will Smith, tak do toho jít neměl.

• 18.11.2016  13:58

Sam Neill v roli, která z něho udělala nesmrtelnou legendu. Opět provádí přetechnizovaná děcka (tady jedno, ale pořádné), nebezpečnou divočinou, tentokrát už bez prehistorických monster. Waitiky potvrzuje, že timing fórů a s nimi spojený střich, je jedna z jeho nejlepších disciplín :-). Že by byl Thor ve špatných rukou si vážně nemyslím.

• 18.11.2016  13:52
    Fitzcarraldo (1982)

Super výpravná pouť do amazonského pralesa s milovníkem opery Clausem Kinski. To co museli všichni na onom kopci zažít, to už není filmařina, ale čiré šílenství :-). Tady se tvořili dějiny umění.

• 18.11.2016  13:46

Tak srovnání se Zmizelou sedí snad jen ve zvolených filtrech a vraždou, jako hlavním tématem. Jinak je znát, že Taylor nemá z Finchera ani tkaničky. Z postavy, které v knize všichni fandili, dokázal vytvořit iritující, odpornou a divákem nenáviděnou trosku. Krom toho, je ale nejbolestivější zvolené tempo, bez sebemenšího náznaku změny, natož nějaké gradace. Rutina, kterou si daná předloha nezasloužila.

• 18.11.2016  13:30

V rukou kohokoli jiného by se jednolo jen o sentimentální kýč, pro pár ubulených maminek. Naštěstí Spielberg není kdokoli a tak mu to celé žerete i s navijákem. Sem tam je těch překrásných obrázků už moc, ale i tak War Horse vymámí slzy, kdy se mu zachce. A že se mu chce sakra často.

• 18.11.2016  13:22

V mnoha ohledech překvapující film, jehož žánr se těžko určuje, vzhledem k událostem, které se s divákem tedy opravdu neserou. Oceňuju zajímavý nápad měnit hlavní postavu v cca půlce filmu (Angarano/ Goodmen). To se jen tak nevidí. Už dlouho ve mě nic nevzbudilo tolik odlišných emocí, bohužel, sem tam i nudu a nezájem.

• 18.11.2016  13:15

Rozhodně lepší, než by kdokoli od mobilní hry čekal. Popkulturních narážek plno, jak očividných, tak i těch skrytějších, to mám rád :-). Navíc hlavní hrdina charakterově k sežrání.

• 11.11.2016  15:06

Vyloženě průser asi ne, ale je to úplně zbytečné pokračování něčeho, co se taky zrovna nepovedlo. Časové paradoxi nedomyšlené, Čas sám, nejkřehčí postava filmu a humor nikde.

• 11.11.2016  15:01

Evans a jeho další choreografická exibice, tentokrát však bez jakéhokoli smyslu.

• 11.11.2016  14:58
    Safe Haven (2013)

Evans a jeho příspěvek do filmu V/H/S 2. Ďábelská sekta a skupina dokumentaristů, to nemohlo skončit dobře. To co se, ale stane, to překonává i ty nejhorší obavy :-D.

• 11.11.2016  14:53
    V/H/S/2 (2013)

Jo, jo všechny filmečky byly celkem povedený, co ale předvedl Evans na ploše 20-ti minut, to bylo něco. Jeho ďábelská sekta by zasloužila vlastní celovečerák.

• 11.11.2016  14:50
    Sousedi 2 (2016)

O chlup lepší jak jednička. Potěší návrat všech starých známých a několik opravdu vtipných situací. Zac mi nevadil ani tady, je to takovej komediální nahrávač a je dobře, že se nesnaží vyloženě pitvořit.

• 11.11.2016  14:45
    Poltergeist (1982)

Klasika žánru, které se novodobý remake nevyrovná naprosto v ničem. Jedinečně zábavný horor, který neomrzí ani po více shlédnutích.

• 11.11.2016  14:41

Humor není tak vychytaný jak od McFarlana, většina vtípků je "stříknuta" natvrdo do obličeje a to naprosto bez obalu. Dost často se moc tlačí na pilu a scénář taky plně nevyužívá originálně zvolené prostředí a námět. Jako člověk se zasměje i udiví nad Rogenem a spol. kam až se nebojí zajít, ale pocit nevyužitého super nápadu přetrvává.

• 11.11.2016  14:31

Kevin Hartovsky uječený černošský humor tohohle stand up komediálního dua na mě teda neplatí. Naopak mi je protivný a čistě bez obalu řeknu, že je to film pro černé nebo hloupé lidi.

• 11.11.2016  14:25
    Šéfka (2016)

Schématická McCarthyovka, která postrádá souvislejší kvalitu i množství humoru a ke konci navíc vyloženě otravuje.

• 11.11.2016  14:21
    Mělčiny (2016)

Po vizuální stránce samozřejmě dokonalost. Obrázky jak z katalogů cestovek. Také Blake senzační a potěší i přepůlení mexického čórkaře. Tím však výčet kladů končí. Co do efektů (překvapivě), napětí a množství více či méně uvěřitelných nepravděpodobností se Mělčiny ani nepřibližují kvalitám 47 Meters Down. Ten má navíc i scénáristické eso v rukávu, o kterém si tady můžou nechat jen zdát :-).

• 11.11.2016  14:08
    Na dotek (2004)

Drsný milostný čtyřúhelník, kde každý chvilku, tahá pilku :-). Zaujme přeskakování podstatných částí příběhu, které se divák dozvídá až posléze z jednání jednotlivých postav. No a vrchol filmu, Natálka jako striptérka, to je sen :-).

• 11.11.2016  14:03

Dojemný film nejen o lásce, ale především žebříčku hodnot každého z nás. Z úvodní scény s kamionem mrazí i několikátém shlédnutí. Zvířecí herci podávají bezchybný výkon :-).

• 11.11.2016  13:43

Střípky vzpomínek na tuhle hrůzu nelhaly. Opravdu je to ohavně nefunkční pitomost, kde chybí už snad jen taneční číslo všech těch geneticky zmršených individuí.

• 11.11.2016  13:39

Dobrodružná klasika, óda na přátelství a dobrou náladu. Film který dnešní virtuální generace nemůžou pochopit, ale my, co si stavěli skrýše na stromech a den co den se domů vraceli od prachu a hlíny víme, o co tu kráčí :-).

• 11.11.2016  13:32
    Seventh Moon (2008)

Amy Smart je fajn, ikdyž je tady provdaná za Číňana, co je naprostá bačkora a navíc ani neumí Kung-fu. Co už není fajn, je epileptická kamera, která podělá i to minimum scén, kde není díky tmě vyloženě hov.. nic vidět! Stejně tak neschledávám za děsivé nahé, albínské, humanoidní cosi, co ani pořádně neublíží. Chaotická ztráta času.

• 11.11.2016  13:21

V Brazílii už místní přestalo bavit, jak se amíci roztahujou a rozhodli se z nich taky něco mít ( a to ne jen ledviny), samozřejmě proti jejich vůli. Bohužel narazili na slaďouše Duhamela, který prostě není Sean Bean a rolím, kde by měl nedej bože umřít se vyhýbá, jak čert kříži. Tudíš asi správně tušíte, že intenzita a poselství prostě nemohlo být dotaženo do konce. A je to velká škoda :-(.

• 11.11.2016  13:10

Zákopová válka trošku jinak. Muselo být peklo sdílet tu krví prosáklou díru v zemi s člověkem typu postavy Andyho Serkise :-). Celkem slušné psycho.

• 17.10.2016  11:43

Z legendárních dětských hrdinů, jsou veleotravná zrcadla dnešní zkažené mládeže. Ikdyž trapnost prvního dílu tady naštěstí chybí, pořád je tenhle mix dětského humoru a stupidity ohromný průser.

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43