Doudis19

okres Kolín
Student

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 1.4.2020  23:28

Vizuálně to bez Baye asi ani jinak dopadnout nemohlo. Jako když se draze oblékne člověk bez vkusu. Jinak ale všechno ok. Ba co víc... příběhově zatím nejkvalitnější díl téhle kultovní série.

• 30.3.2020  22:27
    Mumie (1999)

Ultra zábavné dobrodružství, plné nápadů, úžasných lokací, Brendena Frasera a po 20-ti letech i překvapivě stále fungujících efektů. Jeden z těch filmů, který se prostě nepřepíná.

• 30.3.2020  22:18

Skvělá byla povídka s karavanou, ta jediná nabízí něco víc, než jen úsměvný blbůstky, s kterými by si Coeny spojil málokdo.

• 24.3.2020  23:31
    Lov (2020)

Tohle by bylo něco pro Tarantina. Spousta vedlejších postav, u kterých člověk neví na čem je, možnost si je po svém vraždit... A ještě bych se vsadil, že by Betty Gilpin dotáhnul k oskaru 😄. Ale i takhle je to zábavnej film, co se toho nebojí.

• 23.3.2020  22:07
    Nevinnost (2011)

Ondra nepochopil, že ženský jsou schopný všeho, když se cítí ukřivděně. V celé té jeho naivitě jsem mu snad i ten osud přál. Nepěkný divácký zážitek.

• 19.3.2020  11:28

Díky zlu v podobě vesmírné barvy, jejíž vlastnosti nejsou nijak vysvětlené, tím pádem ani omezené, není možné vytušit, co se chystá v příštích 5-ti minutách. Pro někoho to může být plus, osobně mám radši, když jsou alespoň trošku naznačeny mantinely schopností onoho nadpřirozena 🤷‍♂️. Takhle od pádu podivného meteoritu do Cageova záhonku s rajčaty tak nějak tušíte, že jsou všichni stejně v prd... ☠️.

• 19.3.2020  11:16

Jestli někdo nikdy neviděl žádný válečný hollywoodský film, pak směle do toho. Pro nás, co už nám není 12, je Midway akční taškařice s příšerně nenavazujícími nebo uspěchanými přechody mezi scénami, nulovou funkčností čehokoli hlubšího než: “to máte za Pearl!” a slabými efekty ze kterých křičí Čínská koprodukce 🙈.

• 2.5.2019  06:41

Přesně jak jsme si vysnili. Je to boží!

• 7.3.2018  21:05

Zakousnutí se do přezrálé broskve, už nikdy nebude stejné :-(.

• 6.11.2017  08:46

Trošku překombinovaná špionážní zábava, která je tak hravá a důmyslná k detailům, že má člověk chuť pustit si celé to McAvojovo "fucking love Berlin" zase pěkně od začátku. Soundtrack (Bowie), obsazení (Skarsgard, Schweiger, Boutella) i John Wickovské akční scény, nejde se nezamilovat!

• 5.11.2017  01:24

Vždycky jsem říkal, že Hromlord, pardon... Svůdný bůh hromu, je svou natvrdlostí a nekompromisním sebevědomím nejvtipnější marveláckou postavou. A že to trvalo, než to někdo pochopil. Navíc si Thor nevědomky šplhnul u všech sparťanských srdcí. Jsem stejného názoru, že červená a bílá jsou společně pěkně hnusná kombinace :-D.

• 5.11.2017  01:14
    Jigsaw (2017)

Proboha, co to bylo za stodolu, že se nikdo ani nepokusil "probít" přes prkenný stěny!? :-D

• 18.11.2016  14:08
    Westworld (1973)

Senzační námět, který se momentálně snaží vytěžit HBO má svůj původ už o mnoho desítek let dříve. Yul Brynner, jako westernový terminátor nahání mladého Jamese Brolina (kopie Chrise Balea) a mě neúplně známého knírače ala Omar Sharif. Dokud jde všechno jak má, není to příliš zaživné, pak se ovšem Brynner utrhne z řetězu a začíná hon napříč divokým západem, perverzním Římem a hradním středověkem. Zajímavé a především zábavné.

• 18.11.2016  14:00

Emmerich recykluje. Dokud mu na to nekývnul Will Smith, tak do toho jít neměl.

• 18.11.2016  13:58

Sam Neill v roli, která z něho udělala nesmrtelnou legendu. Opět provádí přetechnizovaná děcka (tady jedno, ale pořádné), nebezpečnou divočinou, tentokrát už bez prehistorických monster. Waitiky potvrzuje, že timing fórů a s nimi spojený střich, je jedna z jeho nejlepších disciplín :-). Že by byl Thor ve špatných rukou si vážně nemyslím.

• 18.11.2016  13:52
    Fitzcarraldo (1982)

Super výpravná pouť do amazonského pralesa s milovníkem opery Clausem Kinski. To co museli všichni na onom kopci zažít, to už není filmařina, ale čiré šílenství :-). Tady se tvořili dějiny umění.

• 18.11.2016  13:46

Tak srovnání se Zmizelou sedí snad jen ve zvolených filtrech a vraždou, jako hlavním tématem. Jinak je znát, že Taylor nemá z Finchera ani tkaničky. Z postavy, které v knize všichni fandili, dokázal vytvořit iritující, odpornou a divákem nenáviděnou trosku. Krom toho, je ale nejbolestivější zvolené tempo, bez sebemenšího náznaku změny, natož nějaké gradace. Rutina, kterou si daná předloha nezasloužila.

• 18.11.2016  13:30

V rukou kohokoli jiného by se jednolo jen o sentimentální kýč, pro pár ubulených maminek. Naštěstí Spielberg není kdokoli a tak mu to celé žerete i s navijákem. Sem tam je těch překrásných obrázků už moc, ale i tak War Horse vymámí slzy, kdy se mu zachce. A že se mu chce sakra často.

• 18.11.2016  13:22

V mnoha ohledech překvapující film, jehož žánr se těžko určuje, vzhledem k událostem, které se s divákem tedy opravdu neserou. Oceňuju zajímavý nápad měnit hlavní postavu v cca půlce filmu (Angarano/ Goodmen). To se jen tak nevidí. Už dlouho ve mě nic nevzbudilo tolik odlišných emocí, bohužel, sem tam i nudu a nezájem.

• 18.11.2016  13:15

Rozhodně lepší, než by kdokoli od mobilní hry čekal. Popkulturních narážek plno, jak očividných, tak i těch skrytějších, to mám rád :-). Navíc hlavní hrdina charakterově k sežrání.

• 11.11.2016  15:06

Vyloženě průser asi ne, ale je to úplně zbytečné pokračování něčeho, co se taky zrovna nepovedlo. Časové paradoxi nedomyšlené, Čas sám, nejkřehčí postava filmu a humor nikde.

• 11.11.2016  15:01

Evans a jeho další choreografická exibice, tentokrát však bez jakéhokoli smyslu.

• 11.11.2016  14:58
    Safe Haven (2013)

Evans a jeho příspěvek do filmu V/H/S 2. Ďábelská sekta a skupina dokumentaristů, to nemohlo skončit dobře. To co se, ale stane, to překonává i ty nejhorší obavy :-D.

• 11.11.2016  14:53
    V/H/S/2 (2013)

Jo, jo všechny filmečky byly celkem povedený, co ale předvedl Evans na ploše 20-ti minut, to bylo něco. Jeho ďábelská sekta by zasloužila vlastní celovečerák.

• 11.11.2016  14:50
    Sousedi 2 (2016)

O chlup lepší jak jednička. Potěší návrat všech starých známých a několik opravdu vtipných situací. Zac mi nevadil ani tady, je to takovej komediální nahrávač a je dobře, že se nesnaží vyloženě pitvořit.

• 11.11.2016  14:45
    Poltergeist (1982)

Klasika žánru, které se novodobý remake nevyrovná naprosto v ničem. Jedinečně zábavný horor, který neomrzí ani po více shlédnutích.

• 11.11.2016  14:41

Humor není tak vychytaný jak od McFarlana, většina vtípků je "stříknuta" natvrdo do obličeje a to naprosto bez obalu. Dost často se moc tlačí na pilu a scénář taky plně nevyužívá originálně zvolené prostředí a námět. Jako člověk se zasměje i udiví nad Rogenem a spol. kam až se nebojí zajít, ale pocit nevyužitého super nápadu přetrvává.

• 11.11.2016  14:31

Kevin Hartovsky uječený černošský humor tohohle stand up komediálního dua na mě teda neplatí. Naopak mi je protivný a čistě bez obalu řeknu, že je to film pro černé nebo hloupé lidi.

• 11.11.2016  14:25
    Šéfka (2016)

Schématická McCarthyovka, která postrádá souvislejší kvalitu i množství humoru a ke konci navíc vyloženě otravuje.

• 11.11.2016  14:21
    Mělčiny (2016)

Po vizuální stránce samozřejmě dokonalost. Obrázky jak z katalogů cestovek. Také Blake senzační a potěší i přepůlení mexického čórkaře. Tím však výčet kladů končí. Co do efektů (překvapivě), napětí a množství více či méně uvěřitelných nepravděpodobností se Mělčiny ani nepřibližují kvalitám 47 Meters Down. Ten má navíc i scénáristické eso v rukávu, o kterém si tady můžou nechat jen zdát :-).

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43