Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Sci-Fi

Recenze (1 053)

plakát

The Matrix Resurrections (2021)

Nekdy je dobré se neotacet zpět a nechat věci, tak jak jsou. Přesně tohle platí o zbytečném prodloužení příběhu že světa Matrix. To co fungovalo pred lety už teď nefunguje. Generace milující původní Matrix zestarla stejně jako jeho herci. Proto tento snímek působí, tak tezkopadne a zbytečně tlačí na pilu. Miliony odkazů na původní trilogii ve vás nechává zmatený pocit, proč tenhle film vlastně vzniknul. Zbytečný film na který si za půl roku nikdo nevzpomene, první Matrix zůstane věčný 😉 35%

plakát

Resident Evil: Raccoon City (2021) odpad!

Totální sračka a pošpinění herního Resident Evilu. Špatní herci, film bez příběhu, bez napětí, bez dobrého scénáře. Nic nedávalo smysl a vyloženě jsem to protrpěl - 0%

Reminiscence (2021)

Mám rád film o cestování v čase, ale nemám rád filmy kde se toto děje a zároveň se divák pořád točí v kruhu. Je to bez špetky napětí a tento film jsem projel bez většího zájmu. 19%

plakát

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Velké očekávání, ale nakonec jde opět o průměrný český film. Nevím jestli je Hartl spokojený s výsledkem. Možná asi čekal, že se z toho dá vycucnout víc. Musím dát body dolů za transku kámoše - 51%

Nikdo (2021)

Tento snímek ma jeden základní problém a tím je obsažena hlavní role "hrdiny", který se trápí svým "normálním" životem. Slušná akce, ale být to třeba Bruce Willis, tak by to byla pecka a spása pro tohoto stárnoucího herce, který bere sebezničující role v déčkových filmech. 55%

plakát

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Koneckonců proč ne! Průměrný český film o pejskovi. Věřím, že pejskaři z celého světa by nad tímto filmem uronili slzu. Ovšem my ostatní... jak říkám průměrná očekávaná zábava za 50%

plakát

Kde se touláš, Bernadetto (2019)

Zvláštně pošahaný příběh o pošahané ženské, která má touhu a možná i trochu prokletí se za každou cenu seberealizovat skrze umění. Těžko říct jestli měl tento film ukázat, že i umělci jsou jen lidi... spíše mě to ukazuje to, že když nějaký kreativní blázen řekne, že je něco umění, tak to musí všichni respektovat a pokud ne... ach jo... pro mě jsou tito lidé jen zmatení šílenci uvěznění v zavedenem systému - 38%

Linie horizontu (2020)

Amatérská kravina s urvanou hlavní protagonistkou. Byt tím frajerem, tak ji pošlu do prdele hned ze startu. Jinak jde o film, který se v podstatě odehrává málem letadle, kde uvidíte kaskaderske kousky např. doplňování paliva rumem za letu apod. I zde je opět bohužel plakat/obal filmu lepší než samotný film - 19%

Večírek (2021) odpad!

Je to sračka... vlastně se to dalo čekat. Laciný humor z hlavy Michala Suchánka, Langmajer hraje snad úplně v každém českém filmu. Tam kde je za frajera (Lajna), tak jinde je za blbce (Večírek). Někdy min je vic. Každopádně tento film upadne do zapomnění a nikomu chybět nebude - 2% (za Nelu Boudovou)

Vyléčení (2017)

Film, který měl obrovský potenciál. Super nápad o tom jak by to mohlo vypadat po zombie apokalypse. Bohužel Irové z tohoto tématu nedokázali vymačknout maximum. I tak jde o zdařilý nápad za 53%