John Wick 2 (2017)

Stále slušná akční jízda 😊 ovšem bez toho boom překvapení jaké cítil člověk u jedničky. Tady jsem věděl přesně co dostanu. 70%

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Kapitola číslo 4 ukázala jen to, jak producenti tento produkt dojí a dojí a dojí... po hodině a půl jsem se začal nudit. Ale akce bylo pořád dost, ale tak nějak se pořád opakovala a pak byla priserne nudná. Třetím dílem to všechno mělo skončit. 39%

Loki (2021) (seriál)

Loki dostal svůj seriál a kupodivu je lepší než poslední filmy z dílny Marvel. 80%

WandaVision (2021) (seriál)

Skvělý seriál s výbornou Elizabeth Olsen, která ukazuje, jak může vypadat opravdové zoufalství. 85%

Láska a smrt (2023) (seriál)

Olsenovka je úžasná herečka a neuvěřitelně dechberouci žena,která tento seriál zvedá o další hvězdu výš. Samotný příběh je zajímavý jen do 5 dílu. Pak už jen čekáte jestli je nebo není... 72%

Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál)

Ne není to dobré jako Mandalorian, ale jako výplň mezi druhou a třetí sérii to šlo. Boba Fett mě jako postava nebaví. 53%

Paradise City (2022) odpad!

Kromě krásných scenérií je tady všechno špatně. Je to nuda s Willisem a Travoltou. Pánové, opravdu tohle máte zapotřebí? 1%

Vyproštění 2 (2023)

Jedničku si pamatuji jako neskutečný akční zážitek. U dvojky jsem čekal to stejné a proto taky dávám stejné hodnocení. Je ti jízda, akorát nemám co rád prostředí Gruzie, tak jak ji vidí američtí filmaři. Je to krásná země plná barev, ne ta šedomokra blitka, kterou tu ukazují. 80%

97 minut (2023) odpad!

Jak hluboko dokázal klesnout Rhys Meyers mě osobně překvapilo. U Aleca Baldwina to je standard. Neuvěřitelné klišé a pocit, že tohle už jsem několikrát někde viděl. Jen lepší a zábavnější. 3%

Brooklyn 45 (2023) odpad!

Vyvolávání duchů ovšem bez duchů a ještě k tomu se to celé odehrává v jedné místnosti. Hromada starých herců pod taktovkou podivných tvůrců. Odpad za 0%