Michelle75

okres Nový Jičín

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 22.6.2020  09:49
    Ten kluk (2007)

Určitě musím vyzdvihnout herecký výkon Andrew Garfielda, bylo mu tehdy pouhých 23 let a na tak dramatickou roli všechna čest. Jedná se o velmi silný příběh, který se odehrál v dětství Erica Wilsona a jeden okamžik mu ovlivnil zbytek života. Na žačátku té nové cesty je tady Terry, který mu pomáhá a je pro něho něco jako jistota a děkuji za lidi, kteřý takovou práci odvádějí tak skvěle jako on. Od začátku je jasné, že ten film úplná sranda nebude,ale někdy neodsuzujme lidi dopředu, když nevíme v jakém prostředí žili a co je na scestí přivedlo.:(

• 22.6.2020  09:33
    Hříšnice - Série 3 (série) (2020)

Asi na stejné úrovni jako první sérka. Možná o píď horší. Matt Bomer dostal velký prostor a hrál to vážně dobře, takže by mi bylo líto hodnotit slaběji. Bill Pullman je fakt srandovní,ale už jsem si na něj zvykla. Mysteriózno nechybí, jen si prostřední díly říkám, že je to tak trochu o ničem a malinko překombinované. Přesto nějak osobité a jiné, takže tak....

• 12.6.2020  11:12

Ono se to těžko hodnotí, protože doba letí a 23 let od vzniku sci fi filmu je docela hodně. Přesto, když se nad to povznesu a občas zamhouřím oko, vtáhne mě to do děje a není to vůbec špatné. Navíc Sam Neil se do rolí " záporáku" hodí a narodil se pro ně. Vetřelec to není, ale solidní podívaná jo.

• 11.6.2020  13:34
    Smrt nás spojí (TV seriál) (2019)

Velmi oddychový seriál, který řadím někde mezi Zoufalé manželky a Santa Clarita Diet. Na Lindu Cardellini jsem si musela trošičku zvykat, zatímco Cristině Applagate fandím hned od začátku. Potěšila i dvojrole Jamese Mardsena a hlavně jeho účast v druhé sérii.Občas i něco k zamyšlení a vůbec ne špatné.

• 11.6.2020  13:25
    Top Boy - Season 3 (série) (2019)

Hodně jiná podívaná, která Tě buď vtáhne do děje a nebo ne. Pouliční Londýn, kde vládnou drogové gangy a bojují o svoje místo. Natočeno hodně realisticky a bez příkras. S některými postavami sympatizuješ s jinými ne, v některých scénách si přeješ,aby zdravý rozum vyhrál před nastavenými pravidly. Skvělá hudba, herci i kamera. Jooo.

• 22.5.2020  14:26
    Bad Blood - Season 2 (série) (2018)

Declan je pořád tady,ale jinak je tady úplně jiná story, která mě první dva díly píliš nezaujala,...ale tak jak přislo na začátku zklamání, tak na konci naopak velká spokojenost. Takový jednoduší,ale přesto fajn seriál.

• 22.5.2020  14:23
    Bad Blood - Season 1 (série) (2017)

I když se mi Anthony LaPaglia hodí(typově) spíše jako tučnák do Batmana, tak hlasem a intonací svůj vzhled vyvažuje a postupem času se mi na mafiánského bosse hodí více a více, na seriál jsem natrefila náhodou a potěšila mě účast charismatického Kima Coatse, který byl skvělý již v Sons of Anarchy. Seriál z mafiánského prostředí, který má možná až příliš rychlé tempo na které nejsem zvyklá, přesto mě nakonec příjemně překvapil.

• 24.4.2020  11:33
    Togo (2019)

Togo je pes a ne ledajaký, pes hrdina, na kterém v jistou dobu záleželo....no nechte se překvapit. Je to film spíše rodinný i když pro trošku větší děti. Willem Dafoe mi tady přesto příliš nesedí, naopak Julianne Nicholson hraje moc hezky. Samotný příběh chytí za srdce, místy mrazí, místy je vtipný a i ta delší stopáž se dá zvládnout. Konec bych malinko zkrátila, ale stejně máme štěstí, že můžeme mít kolem sebe takové věrné němé duše jako byl nejen Togo nebo Hačikó, už proto filmy s psí tématikou miluju.

• 24.4.2020  11:24
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Hodně silná záležitost, po třetím dílu jsem se do děje pořádně zakousla a i když je to teda masakr téma, tak mi bylo líto, že už je konec. Výborné, syrové, bez příkras a patosu, takhle si představuju realitu této mantality a víry a mám z ní teda obrovský strach.

• 24.4.2020  11:17
    Psychiatr (TV seriál) (2018)

Temný krimi seriál z konce 19. století. Hodně povedený, celým vizuálem, příběhem a i hereckým obsazením. Noční život v té době celkem ožíval. Jednotlivé postavy jsou zajímavé, napětí i příběh nepokulhávají,ale naopak v divákovi probouzí vělikou zvědavost. Celkově na mě hodně dýchl duch minulosti a mělo to sílu, jen jsem byla zklamaná z konce.

• 12.4.2020  14:41
    Díra (2019)

Velmi příjemné překvapení,neotřelé, nezaznamenala jsem chvíli, kdy bych se nudila. Bylo příjemné vidět, že i Španělé mají i jiné, výborné herce, než jen ty celosvětově známé. Šnečí dědek bodoval, ale i ostatním to hrálo skvěle. Trošku zklamal konec, jinak by to bylo za 5*****.

• 12.4.2020  14:36
    Neviditelný (2020)

Trailer mě hodně navnadil,ale film celkově a jeho zpracování mě nebavilo. Když jsem se měla bát, bylo mi do smíchu. Možná je chyba ve mě,ale mě se celkově na Elisabeth Moss moc hezky nekouká.

• 8.3.2020  12:04
    Oči války (2009)

Začátek filmu mě velmi bavil a dala bych mu 100%, přes veškerý potenciál se děj začal rozplizovat a odbbočovat jinam, než měl nakročeno. Každopádně Colin Farrell opět nezklamal a utáhl film až do konce.

• 1.3.2020  14:34
    Gentlemani (2019)

Gentlemani baví od začátku do konce. První polovina je spíše seznamovací a je s kým, protože jednotlivé postavy a charaktery jsou pěkně odlišné a tím pádem, pokud se nic nezvrtne, tak nejde, aby nudily. Samotný příběh je uchopený s vtipem a po počáteční- trošku moc informací obsahující hodince, to začínám mít pořádný spád a ten neskončí až do úplného konce. Za mě nejlepší Colin Farrel, po dlouhé době role, která mu sedla přesně na míru a klidně bych ho tam mohla míc více. Po něm dávám hned na druhé místo McCounaugheyo, Hunnama i Granta, prostě jsou dobří, jen mám pocit, že už to není nic neočekávaného. Pobavila i Colinovic tepláková parta, ve které se objeví také rapper Bugzy Malone a jeho song Boxes Of Bush zazní nejen v jedné fajn scéně ve filmu :),ale taky v závěrečných titulcích.

• 21.2.2020  13:30

Další z těch příběhů podle skutečné události. Jako ten Eastwood je jako režisér ve svém věku výborný. HLavní roli hrál Paul Walter Hauser a já si ho z ničeho nevybavuji. Byl dobrý, jelikož jsem po celu pochybovala zda je viný nebo ne. Tedy tvrdila jsem něco jiného, než můj chlap a samozřejmě měla pravdu. Sam Rockwell taky dobrý,ale tady neměl zase tolik co předvést, i když ta role byla velmi sympatická. Pěkný film.

• 21.2.2020  13:24

Ono to není vůbec špatné, herecky perfektní a celkově ten film ubíhá celkem hezky, ale měla jsem z něho zároveň pocit, že režie občas nevědela jak to uchopit a tak se to plácalo v okamžicích, které byly zbytečné a o ničem. Takových 70%

• 21.2.2020  13:18
    Goliath - Season 3 (série) (2019)

Třetí série mě bavila více, než druhá. Pro mě byla svižnější, občas i vtipnější. Navíc zde hraje výborný Denis Quaid. Je zajímavé pozorovat tyto herce pospolu a srovnávat jejich hraní. Je mi líto, že ty serie jsou tak krátké.

• 6.2.2020  15:22
    Le Mans '66 (2019)

Zase jedno z těch sportovních dramat, které chytne za srdce. Bale opět v roli, která mu teda perfektně sedla. Myslím, že s Damonem se velmi pěkně doplňovali a chemie mezi něma fungovala.(myslím ta přátelská). Navíc ta doba byla svým způsobem kouzelná, lidé se uměli vzájemně více podpořit a přátelství mělo jinou hodnotu. Nicméně přímo o tomhle ten film není, i když o lidských hodnotách asi i ano. A ten samotný závod..wow

• 6.2.2020  15:11

Přiznávám, že při sledováno tohoto seriálu jsem odměřená,ale snažím se být nestranná. První sérií jsem se trochu prokousávala. Ale vydržať, stojí to za to. Nejen, že mě fascinuje ten příběh,ale i způsob jakým je tento dokument natočený, prostředí Averyho rodiny, samotní členové, autovrakoviště, Amerika, celková atmosféra. Probíhání soudu. Vyšetřování.Druhá série ubýhá rychleji, Katherine zkouší dokázat, že důkazy byly zfalšovaníé a je to pro laika velmi zajímavé, jak tyto vyčetřovací metody probíhají. Mě to tedy bavilo velmi a jsem zvědavá, jak vše bude pokračovat dál a jakým směrem se to bude vyvíjet, čas běží a je nemilosrdný.

• 17.1.2020  11:06
    Avengement (2019)

Místy srandovní, ale v rámci žánru pořád lepší průměr.

• 17.1.2020  10:55
    Irčan (2019)

Tak to byla hereckokrasojízda. Staří páprdové pořád umí. Frank Sheeran byl nenápadně zajímavá postava,ale když se na plátně objevil Al Pacino, to byla krása, živelnost.(samozřejmě jde také o roli) Jde vidět, že je to také hodně divadelní herec. Začátek filmu může odradit, nic moc se neděje, pořád se jenom blábolí a zajímavé to až tak moc není,ale po hodince mě to chytlo a nepustilo. Krásná kamera, omlazovací efekty, nemilosrdná pravidla, kterých nechci být součástí. Silná scéna nakonci mezi Pacinem a De NIrem, role mokrého lupiče(Pesci), také potěšila. Kluci Pacino s Pescim byli nominování na Oskary za vedlejší role, tak držím palec. Tihle páni herci jsou nostalgie a je fajn, že se ještě jednou sešli právě v tomhle filmu.

• 17.1.2020  10:35

Občas, když od něčeho nic neočekáváte, příjde příjemné překvapení. Po delší době velmi povedená hororová komedie, bez zbytečností a dějových prodlev, všechno jde ráz na ráz. A navíc stále krásná Andie MacDowell.

• 16.1.2020  14:17

O dost slabší, než jednička, presto hodnotím kladně. Tenhle seriál na mě působí jako zjevení, bez zbytečností a přehršelo postav. Takové malé Fargo pro teenage nebo pro nás lidi, s věčně mladou duší:)))

• 15.1.2020  11:36

Trhlá komedie, kde nedává nic smysl, všechno je přehnané, trapno trapné, člověk je z toho na rozpacích, občas s pusou dokořán, ale mě přesně tenhle styl humoru baví. A přesně tam, kde se suchar podivuje , já se smějuuuu.Cool.

• 15.1.2020  11:27

Epizody jsou velmi krátké a osvěžující. Ale námět sje docela originální, svižný, vtipný, morbidní, bezstarostný, celkově asi jako oba hlavní představitelé. Prostě zase něco, od čeho bych neočekávala vůbec nic a opak se stal pravdou.

• 15.1.2020  11:24
    Narcos: Mexiko (TV seriál) (2018)

Pro mě byla výhoda, že jsem ze všech Narcos viděla jako první tenhle. I když se jedná o jiný seriál, původně se mělo jednat o další pokračování Narcos. S jinými postavami jde o úplně jiný příběh. Celkově se Mexico zdá pomalejší,ale postupně se charaktery i příběh vybarvují a rozhodně se budu těšit na další sérii.

• 15.1.2020  11:17
    Narcos - Série 2 (série) (2016)

Po první šťavnaté sérii hodně pomalé, řeší se tady pozvolný pád Escobara až na samotné dno. Možná by mi to až tak nevadilo, ale já má více pocit, že se dívám na hodného strejdu, kterého je mi více a více líto. Pokud byl ve filmu vyobrazen jako "dobrák," tak nevím, co si myslet o tomhle. Možná je to i Mourou, je to sympaťák, ať chce nebo ne.

• 15.11.2019  13:00
    Potomek (2019)

Nečekaně příjemná podívaná se zajímavým námětem. Začátek výborný, napětí solidní, ale ne za každou cenu. Konec taky nezklamal a celkově to hezky plynulo a bylo dobře zahrané.

• 11.11.2019  14:17
    Joker (2019)

Tohle jsem si šla užít do kina a když je kolem něčeho moc velké halóoo, tak se snažím být co nejvíce nautrální a opravdu si udělat jen svůj niterní názor. Čekala jsem ponuré psychologické drama a přesně toho jsem se dočkala, Jokerův smích nebyl opravdu smích nakažlivý, úplně v první scéně se mi zdál přehrávaný, až s postupem času jsem zjistila, že přesně takový měl být. Joaquina Phoenixe mám moc ráda,ale mám ho trošku zaškatulkovaného jako herce PSYCHO rolí a tady je tomu taky tak. Někdy se na člověka lepí smůla za smůlou, všechno se na něj valí, nic mu nevychází i přes veškerou velkou snahu. Kam to až může dospět? Tam kam by nemělo nebo mělo? Docela reálné zobrazení dnešního světa a rozdílů v něm. Navíc dnes již ikonické schodiště s velikou atmoškou a také bonus v podobě Batmanova zrodu.

• 11.11.2019  13:56
    Slunovrat (2019)

Třeba to nebyl špatný film a já ho špatným jenom viděla, objektivita je pro každého někde jinde. Vím, že mě nebavili herci, ani příběh, který byl tak nějak předvídatelný. Pomalé tempo zvyšovalo moji nervozitu,vnímala jsem to jako nesmyslné, přehnané, ubíjející,směšné, jednoduše taková ta kravina, která si na něco hraje. Už nikdy. Jedna hvězdička za krásnou přírodu.:)

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23