Michelle75

okres Nový Jičín

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 18.1.2018  20:42
    To (2017)

Asi jsem se vžila do doby, kdy jsem byla dítě a různých strašidelných vjemů kolem nebylo tolik. Člověk se pak hororů více bál, např takový Duch lesa, to byl tehdá nářez a dnes, pro nepolíbené, pro smích. Líbily se mi sympatické dětské postavy, vyobrazení a poznání z čeho mají strach, krásné vizuálno-hlavně na konci, kdy bojují se strachem. Nelíbilo se mi, že když se bojíš, nemáš šanci a občas toho bylo až příliš. To zase bezu z pohledu rodiče. 70%.

• 17.1.2018  11:04
    Manželské etudy po 35 letech (TV seriál) (2018)

Tenhle dokument mě baví a chápu, že někteří zúčastnění o natáčení už nestojí. Minulá série byla ještě taková šťavňaťoučká, lidé v nejlepších letech hledající smysl kde se uplatnit, odrůstající děti, porevoluční nové možnosti. To s některými zamávalo a s některými naopak. Líbí se mi, že do tohoto dokumentu byly dvojice vybírány náhodně, podle toho jak chodili na matriku. Třetí série po 35-ti letech mě také baví,ale mám pocit, že pánové jsou pořád ve skvělé formě a dámy, které se věnovaly dětem, domácnosti, ustrnuly na mrtvém bodě a ta dravost tam už není. Tedy po třetí epizodě, takže se těším na další a věřím i v silné ženy.:)

• 14.1.2018  16:46

Bez duše, zbytečné pokračování. S bídou jen napůl tak dobré jako jednička. Ale jinak všichni stárnou hezky.:)

• 14.1.2018  16:40

Ujeté, trapné a vtipné a to mně u komedie stačí.

• 14.1.2018  16:35

Yorgos Lanthimos je asi blázen a Colin Farrel asi taky, když hraje v jeho p.ˇ.o....ch. U HUmra jsem si říkala v poho,prostě Colin hraje vždycky dobře a asi chtěl zkusit něco nového, jiného co, dávalo i trochu smysl,ale tohleto, to je fakt na palici. Palicoidní film, ne krimi, ne drama ani komedie.

• 14.1.2018  16:32

Mě se to líbilo. Jasně, že jsem se těšila na Bardema a hrál jako vždy dobře,ale v téhle roli svého charismatu až tak nevyužije. Johny Depp dle očekávání pořád stejně dobrý a děj, ten mi vyhovoval, byl nepřeplácaný a věcný a to mě ba. Piráti nezklamali.

• 12.1.2018  16:19

Tak jsem si po delší době vyrazila s tím mojí děcurem co měří o 1cm méně, než já do kina a oddychla si, že to bylo vážně bezva a nenutila jsem ho jít se mnou zbytečně. Jedničku zbožňuji, asi i z nostalgie a taky díky Robinovi W.:(. Dvojka však vůbec není špatná, má malinko pomalejší rozjezd, ale příjemně pomalý a pak už je to ráz na ráz. Nikdo mi není nesympatický a zdá se mi to místy opravdu vtipné jak pro dospělé,tak pro děti. Vizuální efekty parádní,ale já bych jich tam chtěla více, to je asi tak jediná výtka. Nápad s Jack Blackam povedený, to je pak jednoduché vymyslet vtipné situace...good.

• 12.1.2018  15:59

Vizuálně výborná podívaná,ale jinak unavující.

• 12.1.2018  15:57

Výborná série, od začátku to šlape a s ničím se to nebabrá. Přijíždí italská mafie v čele s Adrianem Brodym a já si ho za tvrďáka nějak neumím představit, zdání klame a jeho párátko v hubě a uchraptěný nízký hlas dodávají jeho postavě ten správný šmrnc. Baví mě to díl od dílu více, ale když se tam zase objeví Alfie(TOM HARDY),všechny mé unešené pocity zmaří, protože tahle role mu tak neuvěřitelně sedla, že všechny okolo uzemní. Tenhle seriál se vážně povedl, kulisy,prostředí, herci, hudba, atmosféra, příběh, nápady a drží si tu svoji lajnu s přehledem.

• 12.1.2018  15:46

Kdybych předtím neviděla SHOT CALLER, tak tomuhle filmu dám jednoznačně 100%. Když to beru stejně jako SC jako film z vězenského prostředí, tak tento byl pro mě o píď nudnější. Nudnější ve smyslu občasného a zbytečného babrání se snad až o ničem, stejně jako pasáže s manželkou, na kterou se už ale vážně nedá dívat. Mělo to však sílu, velkou dramatičnost a surovost. Vince Vaughn udělal od dob Jurského Parku obří kus dopředu. Jeho výkon byl opravdový a věcný. Konec bych si pustila několikrát a už vím, že občas svědomí nesvědomí beru nohy na ramena a....

• 12.1.2018  15:34
    Trestanec (2017)

Jeden z nejlepších filmů, které jsem v loni viděla. Neočekáváně a právem. Vězeňské prostředí a jeho vlastní pravidla jsou vděčné téma, když ho nikdo nepokazí, tak je na co se těšit. Nenudila jsem se ani minutu, navíc Waldau je pro mě pořád méně známý herec a tak mě velmi velmi mile v tak velké roli překvapil.

• 11.1.2018  11:48

To jako vážně? :):):):):):):)

• 10.1.2018  17:31
    Sněhulák (2017)

Z nějakého důvodu měli filmaři omezený čas na natáčení a tím pádem prý museli děj osekat a dle mého ho osekali nešikovně a řádně. Některé detaily o Sněhulákovi mi tam chyběly od začátku a to je podle mě škoda. Kamera, herci, občas i atmosféra občas hodně fajn, začátek hodně dobrý a nabuzující, postupem času atmosféra spíše pokulhává a nudí. Charlotte Gainsbourg už má svá nejlepší léta zřejmě za sebou, hodila by se spíše na roli vyžilé staré ježibaby,než na roli osudové ženy Harryho Hola. Nej nej nej na tom všem byla příroda a zimní světlo. Kdybych nečetla knihu, možná bych se na film ani neměla chuť dodívat. Smůla no, ale nejsem si jistá pro koho.

• 10.1.2018  17:21

Takový vcelku pohodový film k nedělnímu odpoledni. Téma slibuje zajímavou podívanou a herci zvučných jmen také. Jenomže já si nemohu pomoct,ale Kate Winslet mi tady prostě vadí a její výkon mě otravuje po celý film. I dobrému herci prostě občas něco nevěřím. Jinak by to bylo pěkné, romantické, pokoukání, kdy si divák do poslední chvíle není jistý konce.

• 22.6.2017  19:11
    Fargo - Série 3 (série) (2017)

YES, YES, YES, PROSTĚ THE BEST. kAŽDÁ SÉRIE MÁ NĚCO DO SEBE A KAŽDÁ JE NĚČÍM JÍNÁ A I TA TŘETÍ NEPOKULHÁVÁ PO TĚCH DVOU PŘEDEŠLÝCH.ŽERU.

• 22.6.2017  19:08

Někdy prostě zapnete Tv, něco při tom děláte a jedním okem sledujete film.....postupně mi docházelo,že to zřejmě bude podle skutečných událostí a bylo. Tekly slzy, přišel doják,ale nejen pro to co sledujete,ale i proto jak semy tady vlastně máme. Film se mi líbil ať už netradičním příběhem, hereckým projevem, hudbou a prostředím,ale nevtíravým způsobem jak říct, co všechno může znamenat rodina a základy v ní. Tikulky beru jako bonus. :)

• 7.5.2017  20:40
    Městečko Fortitude (TV seriál) (2015)

Po té atmosféře a prostředí se mi prostě stýská.....

• 6.4.2017  15:08
    42 (2013)

Ač je Indiana Jones spolu Jokerem( Ledger) má nejoblíbenější filmová postava, tak jeden čas jsem měla pocit,že Harry Ford to hraní fláká a vystačí si s přiblblým výrazem a s jedním ústním koutkem nahoru. Jenomže na stará kolela se začal zase snažit nebo možná vybírat role ve kterých se vážně našel. Sportovní dramata a zvlášť ty podle skutečných události žeru a že to bylo minimálně dobré a místy i skvělé s radostí píšu asi takovým stylem, jakým Ford poslední dobou létá, ale bavímě to :))

• 6.4.2017  14:54

Depp to zahrál opravdu hrozivě, psychopat, člověk bez emocí,hnusák, rýpal, který vyvolává dusno a děsí. Ale jinak nuda, šeď a depka...

• 6.4.2017  14:50
    Zlato (2016)

Dobře se na to kouká, někdy film nemá ten klasický drajv,ale vyváží to herci,kteří prostě umí a že Metthew umí, dokazuje už dlouho. Baví mě i svými tělěsnými proměnami, které každé z těch rolí patří. Další herecký chameleon. Navíc ten příběh je vážně zajímavý od začátku až do konce, ale někdy za půlkou vám bude vrtat hlavou, jak to všechno dopadne.

• 31.3.2017  08:18

Myslím, že vše,co tam mělo být, tam bylo. Životopisné drama, ve kterém působí téměř všechno přirizeně a nenásilně. Jesse Owens byl talent a sympaťák. A vidět zase Jeremy Ironse mě vždy víc, než potěší.

• 31.3.2017  08:13

Čas zabíjet má hodně silný, brutální a emotivní rozjezd. Následně však začne pitvání, které se trochu rozplizne a působí až příliš amerikánsky. Některé scény a dialogy mají hloubku a některé jsou naopak až zbytečné. A tak mě ta stopáž skoro unudila. Herci před dvaceti lety vypadali skvěle, nebyi ještě tak umělí jako dnes a že to té Sandře a Ashley vážně slušelo.

• 29.3.2017  15:17

Jeden z těch příběhů, kde v duchu radítě hrdinovi. Tedy já určitě ano. "To nedělej, nestojí to za to." A on, však uvidíte. Každopádně Michael Fassbender hraje jako vždy s přehledem a Alicií jim to sluší. Navíc ta krajina, maják dodávají tomu příběhu zvláštní atmosféru. Byla jsem jako na houpačce,ale od některých filmů nejde očekávat víc. Ale i to ono....určitě stálo za to.

• 29.3.2017  15:12

Jedno se tomu nemůže upřít a to, že ten příběh svým způsobem dojímá, protože mít v bývalé manželce po tom všem stále tu největší oporu a prátelské pouto bylo nakonec moc dojemné a krásné. Příběh je to zajímavý, netradiční,ale někdy těch emocí bylo až příliš málo, já bych čekala větší hučák.

• 28.3.2017  14:49
    P.K. (2014)

Má to určitý a dosti významný odkaz,ale to, jakým způsobem je to podáno - je mi fakt na hony vzdálené. Zezačátku mě to i celkem bavilo, bylo čemu se smát,ale po polovině jsem byla uondaná a měla pocit, že na to čumím už pět hodin. Ne všechno je pro všechny. Amir Khan je borec, vypadá tedy hodně mladě....aspoň něco.

• 28.3.2017  14:45
    Take Shelter (2011)

O tom, že je Michael Shannon vynikající herec jsem se přesvědčila nejednou, ale to, co předvádí tady je vážně neuvěřitelné. Hrát tak přirozeně v téhle roli je až s obdivem. Výborné drama, kdy každou chvíli nevíte, jak na tom vlastně jste. Minimálně k zamyšlení to bude.

• 28.3.2017  14:37

U tohohle filmu je důležité se pořádně zadívat, mít na to pohodu a klid, jinak to prostě nemá smysl.

• 28.3.2017  14:35
    Naši a já (2013)

Docela pohodová teen podívaná. V ústředních rolích prima herci. Ono to tak nějak plyne .Lucy působí vyspěleji,než její rodiče, mám to v hlavě srovnáno a i když dělá některé věci bez rozmyslu, tak myslím, že v tomhle věku je to naprosto v pohodě. Mě se to líbilo moc...

• 15.3.2017  10:13
    Goliath (TV seriál) (2016)

Billy Bobek je prostě třída. Když jsem se po skončení chtěla dívat na druhou serku Volejte Saulovi,tak mě to nebavilo, protože Bob hraje o třídu lépe a pak je vše ostatní tak nějak nuda. Goliath má atmošku a pokud se dostanete přes druhý-nejvíc nudný díl,tak se máte určitě na co těšit. Mísí se tady všechno a mě tyhle právnické kličky hodně baví....Navíc ostatní postavy jsou vybrané a hlavně zahrané víc, než skvěle,takže se těšte na zvláštní směsici charakterů nebo spíše bezcharakterůůů.

• 15.3.2017  10:04
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Rodinný hororový seriál, který je posazený do 80. let a náramně se to nejen v tomhle směru povedlo. Hned v úvodním dílu se v tom nikdo nebabrá a vše jde ráz na ráz. A strašidelné to teda je. Napínavé ažaž, se skvělými dětskými hrdiny..u mě vede Dustin:) a stejně dobrou Winonou Ryder a Davidem Harbourem. Ty role jim náramně sedly a ať si každý říká co chce. Rouhodně se nuda nekoná a má to stejný spád od začátku do konce. Výborné a už se těším na další sérii.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21