Michelle75

Michelle75

Lenka(surka) Hanzelková

okres Nový Jičín

15 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Fargo (TV seriál) (2014)

  Billy Billy, Ty mi dáváš. Miluju když herec stárne a přitom je mu senilita vzdálená jako Země od Slunce.:) Tenhle Pan herec tady dominuje, výborně mu sekunduje Martin Freeman,který opravdu dává do role maximum a těžko by ji někdo zahrál lépe,ale vedle Thornthona je to jen šušínek. Bezva krimi seriál,který nedělá filmu žádnou ostudu a už dlouho mi nebyla sympaticka nějaká herečka jako boubelatá Allison Toman, u které tu plnoštíhlost nějak přehlížíte. Je to krimi,ale každá z postav má obrovské charisma a i navzdory tématu se někdy hodně zasmějete.

 • poster

  Stranger Things (TV seriál) (2016)

  Rodinný hororový seriál, který je posazený do 80. let a náramně se to nejen v tomhle směru povedlo. Hned v úvodním dílu se v tom nikdo nebabrá a vše jde ráz na ráz. A strašidelné to teda je. Napínavé ažaž, se skvělými dětskými hrdiny..u mě vede Dustin:) a stejně dobrou Winonou Ryder a Davidem Harbourem. Ty role jim náramně sedly a ať si každý říká co chce. Rouhodně se nuda nekoná a má to stejný spád od začátku do konce. Výborné a už se těším na další sérii.

 • poster

  Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

 • poster

  Zákon gangu (TV seriál) (2008)

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Musím říci,že mě všechny série bavily maximálně,každá jinak. Pak nastal zlom a dvě poslední: sedmá a osmá,byly velkým zklamáním. Přes řešení osobních vztahů až po konec,který byl tak břitký,že bych si tenhle seriál nejraději vymazala z oblíbených. Budu prostě dělat,že ty dvě poslední sezóny jsem neviděla.

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

 • poster

  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

  Chtěla bych bydlet v městečku jako je Stars Hollow, být tak chytrá jako Rory a pohotová a hezká jako Lorelai. Chodit do bistra, kde by dělali to nejlepší rozlévané kafe a koláč, mít kámoše jako je Luke. Účastnit se obecní schůže a nevštěvovat tamní biják. Prostě idylka kam se podíváš...A správně ukecaný seriál.

 • poster

  Andělé v Americe (TV seriál) (2003)

  Těžká záležitost, to je asi to první ,co mě napadne při vzpomínce na Angels of America. Jedinečné svým osobitým neotřelým zpracováním, neocenitelné hereckým předvedením v čele s Al Palcinem, ale za ním se táhnou v těsném závěsu všichni herci hlavních rolí. Pro mě jedním slovem-seriálový skvost, kterému neodoláte nebo ho naopak nestrávíte.

 • poster

  Zapadákov (TV seriál) (1990)

  Seriál, který mě chytil za srdce. Pokud si neumíte představit jak vypadá pohoda a klid, tak tohle je to pravé ořechové se vším všudy. Zajímavý mix postav s jejich neduhy i klady a v krajině, kde lišky dávají dobrou noc. Taková milá ztřeštěnost do které se zamilujete. Každá z postav je něčím zvláštní a mě by se docela líbilo, kdyby to tak bylo i doopravdy. Tady se nespěchá, tady se žije.

 • poster

  Temný případ (TV seriál) (2014)

  Proč nedat po prvním díle za pět,když to pak můžu zvesela změnit. Pocit zpomaleného tempa,které z téhle podívané mám, mi vyhovuje. Herecké polohy minulost vs. budocnost hercům nabízí barevnost ve svém projevu. Mattew je výborný v obou obdobích,kdy z rejpala je ještě větší a jde vidět,že nejen divák příjde na své, i on si to hraní zřejmě hodně užil.Skvělost. Woody mu s lehkostí sekunduje,hlavně v současnoti je už tím, za koho ho mám ráda,lehce ironický týpek. Zřejmě tenhle případ bude hlavně o hereckých výkonech a hodně zajímavé herecké dvojce, samotný příběh také nabádá ke zvědavosti a svým napětím láká na další díl,hudba,tohle seskupení jenom umocňuje a já si jdu zaplatit další měsíc HBO.