Imigranti (2009)

Běžte do perdele s Crashem, tyhle filmy mají kulové společného. Jak už název vypovídá. Jediná spojitost je v tom,že to asi sranda nebude a není. Zajímavý pohled na imigranty z více různých zemí a také z různých možných pohledů. Místy, i když člověk nechce až doják. Harrison Ford je prostě borec a celkově je to herecky svižné. Potěšilo.

Městečko Pines (2015) (seriál)

Spoiller první věta: Já se těšila na Juliette Lewis a ona po druhém dílu papáááá:( Jinak vcelku povedený mysteriózní seroš s opravdu výbornými herci, člověk má hodně co k přemýšlení, jestli by co a jak bylo možné.... a to mě baví. Dvě postavy mě i hodně štvaly, ale každý ať si vybere sám. Příjemně mě naopak překvapil Jason Patrick, který kdysi patřil spíše k hezounům,ale někdo prostě s věkem zraje. Kdyby ještě přišlo pokračování, nezlobila bych se.

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Keiru už nemám ráda jako kdysi, někdy mě to její pitvoření vyvádí z klidu a málem se tak stalo i hned v úvodní ubrečené scéně,ale pak si to ta holka u mě vyžehlila a podala fajnový příjemný výkon a nevěřila bych, že mi do téhle role, tak bezvadně sedne. S Carrellem vytvořili docela netradiční dvojku,ale u mě to zafungovalo. Bylo to nenásilné, pohodové, prostě fajn....někdy tu kritiku prostě nechápu...

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

2 hvězdičky za ty dva skělé herce, že do toho znovu šli i přesto,že mají za sebu tak hvězdnou kariéru, protože to bylo tak,ale tak trapné, že jsem se z té trapnosti musela i z donucení smát. No já nevím, dementní asi.

Beznadějný trouba (2011)

Asi mě dostal ten vtipný začátek a už jsem se vezla a smála se asi hodinu, po ní přišlo kousek hluchého místa,ale konec klišoidní jak blázen se mi stejně líbil. Kdo má rád vztahovky rodinného typu bude se bavit a Paul Rudd asi bude brzy v mé top 10.:)

Čtyřicítka na krku (2012)

Komedie ze života, kde jsem si připadala někdy jako u nás doma, protože i když člověk dělá od rána do večera co může a dělá to rád,tak druhý si na to lehce zvykne a vlastně si na tom druhém neváži nic, všechno časem vyprcháááá, ale mě se to líbí i tak. Bavila jsem příjemně.

Vzkaz v láhvi (2016)

Co je moc, to je příliš. Prostě mě to udolalo, unavilo, otrávilo. Ono námět je to napínavý, povedený,ale využitý pravodivným severským způsobem, který mi zrovna tady vadí. Dialogy, které jsou tak hloupé, stejně jako chování některých postav,že to prostě nejde vydržet. Od začátku předvídatelné a primitivní, aspoň jsem se vyzuřila. Fares Fares sympaťák,ale Nikolaj Lie Kaas s jeho dlouhým přemýšlivým výrazem o ničem je fakt cyp jak lampa. Pardon.

Správní chlapi (2016)

První polovina mě baví hrozně moc, je dokonalá ve všech směrech, od vyprávěcí formy, přes postavy,se kterými se postupně divák seznamuje. Když vidím přitloustlého Russella Crowea lebedím si blahem, protože on hraje už jenom tím, že jde. Mám u něho vždy sklony porovnávat, jestli někdo v tom či onom filmu hraje lépe,než on. Ryan Gosling hraje dobře, tady si byli rovnými parťáky, byly hodně zábavnou dvojkou, která rozhodně pobaví. Druhá polovina mě bavila trošku méně, ale po dlouhé době opravdu výborná komedie.

Nejvyšší nabídka (2013)

Tenhle film jsem měla v merku už dlouho,ale pořád se mi do něj nechtělo, nechtěla jsem se babrat v něčích citech a psychózách. Měla jsem určitou představu o tom, jak to asi bude vypadat a ono to bylo opravdu takové, proč se mi do toho nechtělo. Na druhou stranu má tento film hodně plusů, výborného Rushe, krásné interiéry, které dotvářejí celkový dojem všeho, co se děje. Nepříliš moc postav,ale o to výraznější, nápad, výbornou hudbu a konec,který se dá očekávat. Navíc potěší spojení s Prahou a taky to,že do pivnice u Milosrdných se už asi nepodívám, ale do Fieldu si snad někdy zajdu.

Mělčiny (2016)

Ach jo, ach jo, zase ta umělohmotná Blake Lively, která je sexy a i dva dny bez vody a jídla, promočená a zraněná. Ale ono jí to pořád pálí a má tam i fajn kamaráda. Pěkná pohádka, když máte rádi žraloky a chuť na pěkné holky. Ale jinak pěkná zátoka, to zase jo....