Žena v černém (2012)

Horor, který mě nijak neoslovil. Co se týká herců, těm bych neměla co vytknout, navíc jsem ráda, že na Ciarána Hindse mám poslední dobou štěstí, pozoruhodný pán. Co bych vyzdvihla je určitě nápad s tajemným domem, který je s přílivem na pár hodin odříznut od zbytku pevniny. Vyvolává to zvláštní pocit. Ze zbytkem přišlo zklamání, pár lekaček, těžce předvídatelný děj a jakási strohost mi brání dát více, než jen dvě **.

Pterodaktyl (2005) odpad!

O jój, řítí se pterodactylus, tak rychle pryč, neboť hrozí uhryz nohy nebo paže nebo obojího.Nic víc!!!

Bathory (2008)

Co k tomu říci, v příběhu hledám pravdu a pokud ne pravdu, tak alepoň ponaučení, krásu, odpočinek. U Bathory vidím jen chtíč oslnit. A promiňte mi, ale ani Ti herci za moc nestojí a to se jindy snaží o dost méně a jde jim to lépe.

Jump Street 21 (1987) (seriál)

Mě to bavilo, všichni tři hlavní hrdinové byli originální a to každý svým způsobem. Seriál laděný spíše humorně a pro mladé a navíc, měla jsem z bravíčka osobní kartu Johnyho Deppa a bylo to z období tohohle seriálu. Johnyho mám pořád ráda, ale to je tak vše. Přesto svým zúůsobem krimiodlišný seriál.

Rozvod po francouzsku (2003)

Název docelá lákal, ale to je tak vše. Herečky Kate a Naomi byly fajn, ale zjistila jsem, že postupně můj mozek přepíná a já jen sleduji něco,co příliš nevnímám.

Láska přes internet (1998)

Kolikrát jsem se na Lásku přes internet dívala a pokaždé mě pohladí po duši. Velmi vtipné situace, dialogy a velmi dobří herci. Meg Ryan není mou extra oblíbenkyní, ale těžko si do její role dokážu představit někoho jiného. Romantika, která je svým způsobem originální, stejně jako vztahy hlavních hrdinů. Interiéry měly také svoji osobitou atmosféru, já bych v takovém knihkupectví, kde prodávala Meg,chodila snad každý den.A ten konec, očekávný, ale nenucený a hezký, stejně jako film sám.

Miami Vice (2006)

Očekávala jsem film v podobném duchu jako byl stejnojnojmenný seriál a dočkala jsem se čehosi úplně jiného. Trapnotrapné vedlejší postavy mi šíleně pokazily celkový dojem z filmu. Myslela jsem, že zde bude víc akce a méně romantiky. Která je v podání Colina sice snesitelná, ale na můj vkus jí tam bylo až příliš a stala se tak hlavním tématem celého filmu. A to prosím u akční krimi prostě neskousnu.

Nákaza (2011)

Nálákala mě škála herců, které mám moc ráda. Postupně jsem pochopila, že někteří, ač se zde objeví jen na malou chvíli ve svých rolích vystihli a zachytili maximum. Malých velkých rolí je tady hodně, všechny z nich však mají velmi důležité místo v tu či danou chvíli nebo naopak překvapivě jiné, než jsme si původně mysleli. Pro mě je nákaza tak nějak předtstavitelná i ve skutečnosti. Není snadné najít lék či vyvinout vakcínu, která by fungovala a po celou tu dobu, než se tak má stát, sledujeme postavy, které v tom očekávání přežívají a sledujeme také ty, kteří jí žijí. Navíc velmi povedená kamera.

Zubaté ostří (1985)

Ono už je to 27. let staré. Je to málo anebo moc? Není to neskutečné, ale právě naopak. A už to ve mě vyvolává zvláštní nepříjemný pocit. Výborná detektivka s ještě lepšími herci.

Krajina přílivu (2005)

Nádherné a originální. Vizuálně mistrovské dílo. Herecky není až tak co hrát, přesto i to málo stojí za to. Zvláštní, snové, prostě své.