Smejki

homepage
Twitter: MadSmejki

<< předchozí 1 2
    • 24.8.2019  23:06

Po 70% stopáže ukrutně nudná masturbátořina, u níž se člověk nemůže ubránit pocitu, že šlo natočit asi tisíc podobnejch historek z natáčení, a dopadlo by to úplně stejně. Ukrutně nespojité a nahodilé, byť samozřejmě precizně natočené a mistrně zahrané.

• 21.7.2019  14:05

Stranger Tropes. Je to tak přitažené za vlasy, že už je celý seriál dávno šestkrát skalpován. Čím dál tím méně uvěřitelné, čím dál tím více šablonovité. Seriál už dvě řady neví, jestli chce být sci-fi/horor zasazený do retro éry s kupou dobových popkulturních odkazů, anebo reinkarncí přiznaně tupých ikonických filmových děl oné doby. Výsledkem je kočkopes, kde centrální postavy a základ světa působí realisticky, ale všechno ostatní drží pohromadě notně zetlelá izolačka. Všechno zachraňují skvělí herci a chemie mezi nimi.

• 19.5.2019  00:40
    Avengers (2012)

Je to svižné, příjemně vtipné, konzistentní. Ale taky tupé a vlastně děsně přímočaré. A přiznám, že poslední půlhoďku už jsem byl z té opulence poněkud unaven. Nebýt té nebezpečné koncentrace charismat protkané po čertech dobrým vzájemným špičkováním, které ale nic moc nikam nevede, dopadlo by to stejně bídně jako první železňák nebo dnes již ultra obstarožní spiderman. Dialogama a rozpočtem to Whedon táhne z bahna průměru. Takový krásně postradatelný, ale poctivě upražený popkorníček.

• 28.2.2019  02:41
    Princezna ze mlejna 2 (2000)

Válka s Turkem na pískovišti je epická, to zas jako jo.

• 28.2.2019  02:39

Možná jsem dneska na Zdéňu trošku vysazenej, ale i když mi bylo děvět, tak jsem se z tohodle zhnusením a nudou málem posral. Když už Troška a pohádka, tak jasně Jasněnka.

• 7.10.2018  00:46
    Sloní muž (1980)

Masturbace nad díly "nedotknutelných" tvůrců nemá konce, jak vidím. Film s perfektní výpravou, viktoriánskou pachutí těžkou jak Newcomenova parní pumpa, skvělými výkony všech klíčových postav. Jen škoda, že je to nuda k uzoufání a po první velice dobré circa půlhodince poodkrývání závoja nad monstrem se zastaví čas a všechno, co dělá dobrý film dobrým filmem, dobrý příběh dobrým příběhem, se začne točit na místě, aby to nakonec ukončilo jedno velké nabubřelé nic. Povrchní a doslovné až hrůza ve všem, co téma samo nabízí, zatímco k čemukoliv komplexnějšímu je film němý a dutý jak John Merrick v počátcích svého nového života v nemocnici. Žádný spád, příběh na 5 holých vět, vývoj všech a všeho buď zakrnělý v počátku nebo vůbec žádný. Leda že by Lynch chtěl filmu dodat další rovinu symbolismu podle vzrou "život je sračka, tak natočím sračku", což teda rozhodně neumim ocenit. A co měl jako znamenat ten zmatenej střih? Za tohle nominace na Oskara? Tyvole...

• 18.1.2015  00:41
    Blade Runner (1982)

Vizuál, hudbu a herce máme. Téma taky. Stop.

• 13.12.2014  19:13

LOTRosvko-hobitovskému týmu se předně podařilo dokázat, že jsou velice schopní v redukci děl velkých a absolutně bezradní při rozvádění děl stručných.

• 18.5.2014  17:58
    Pevné pouto (2009)

Když má trailer lepší dramatickou výstavbu než samotný film, je něco hodně, hodně špatně.

• 19.11.2010  21:11

To je hnůj, ježiši! Takový kýčovitě zpracovaný a značně debilní Battle Royale.

• 23.10.2010  23:56
    LazyTown (TV seriál) (2004)

KTHXBYE!

• 5.7.2010  11:52
    Taková normální rodinka (TV seriál) (1971)

Navýsost trapné. Milovníkům se omlouvám.

• 11.6.2010  01:08

Tolik povyku kvůli jedné masce a občas působivým exteriérům. Nuda, nuda, šeď, šeď. Když němý film, tak Chaplina.

• 16.1.2010  19:59
    Maximální teror (TV film) (2003)

a tak, měli tam "hezouna"

• 29.7.2009  21:48
    Wrestler (2008)

Po žádném filmu jsem neměl silnější pocit, že žiju jen jednou...

• 17.7.2009  19:25

Řekněte: "WHAT THE FUCK!"

• 28.2.2009  13:42
    CoMyJenVíme!? (2004)

Přátelé, vidět tento "dokument" dva dny po zkoušce z (nejen) kvantové fyziky je vskutku nadpozemský zážitek. Chápu, co se tvůrci snažili říci, a souhlasím s nimi. Chápu, že kvantová fyzika a mechanika obrátily determinismus vzhůru nohama a teorii chaosu natrhly sako, a tím pádem mohla dokonale posloužit jako vysvětlující prostředek chvályhodného myšlenkového výstupu. Nechápu však, že veškerý účinek obrazu i slova zde presentovaných je přesto veskrze negativní. Položit celé pseudovědecké dílo na výstupech spiritualistů, kteří o vědě nemají ani ánunk, to je opravdu majstrštyk.

• 25.1.2009  02:17
    Big Brother (TV pořad) (2005)

Holy Shit!

• 24.1.2009  17:20

Aneb jak lamentováním o slepých ovcích dělat z lidí slepé ovce. Gratuluji tvůrcům. Jedna hvězda je za již kultovní věhlas této báchorky o zlém židovi, muži za oponou a plošném čipování lidí ještěřími lidmi (ála Vesmírní lidé) a dalších konin jež netřeba zmiňovat.

• 21.1.2009  22:41

Jak říká klasik: "Já jenom sírám!".......chlapci a děvčata, kdo neviděl nebo aspoň neslyšel koncertní verzi songu "I Walk Beside You" je duševně ochuzen o nadpozemský zážitek.

• 13.1.2009  18:28
    Cesta do středu Země (TV film) (1999)

Svého času jsem se zamiloval do Petry Jared :-)

• 1.1.2009  22:43
    Power Rangers: Film (1995)

....aneb jak se z hovna stává kult.

• 3.8.2008  11:41

Pubertální úsměvy a ruměné culení mě skutečně k extázi dovést nedokážou. Nenašel jsem ani vtip ani romantiku, přestože mi byly jisté napodobeniny podsouvány.

• 14.7.2008  12:56

Přestože logika příběhu není po krátkém zamyšlení zas tak pevná, jak se tváří, svižné tempo a obrovské momenty překvapení Vás nenechají o ničem takovém přemýšlet. Famózní herecké výkony a težba z nápadu až na samou hranici zvyku; podobná výtěžnost múzní rudy je k vidění jen vzácně. Drsné, svižné, nevyzpztatelné; stejně jako motýlí efekt.

• 12.6.2008  22:11
    Fitna (2008)

Slova vzata zpět. Hodnocení se nemění.

• 12.6.2008  21:39
    Kanibalové (1980)

slova mého nevlastního bratara :" tohle se fakt stalo!! to je originální páska!! To není hraný!!" mě utvrdila, že tenhle počin je jenom pro kretény.

• 5.5.2008  17:07

budu citovat dobrého kamaráda:"Tak to je téma!"

• 25.4.2008  00:17
    Earth (TV film) (2007)

pryč s člověkem, příroda na jeho místo!!! :-)

• 1.2.2008  15:25
    Doblba! (2005)

po shlédnutí reklamy na TicTac se vše zdá býti smylsluplným...

• 31.1.2008  23:21

Nenávidím, nenávidím, nenávidím tenhle film. Proč jsem ho tedy viděl tolikrát? Tato otázka je špatně položená. Je to totiž odpovědí na otázku proč ten film nenávidím víc, než si asi zaslouží.

<< předchozí 1 2