yelcin

okres Trnava

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 8.1.2013  17:02

Aj tento diel ma utvrdil v tom , že tvorcovia mali skončiť pri 2-diely a nie to zbytočne naťahovať. Jediná zábavná postava Scratt a vznik svetadielov, inak nuda.

• 28.7.2012  16:38
    Madagaskar 3 (2012)

Myslím si , že tvorcovia stúpili týmto filmom úplne mimo / veľmi jemne povedané/ . Plné kino malých detí a nuda, nuda ,nuda a občasný smiech. Predchádzajúce diely v poriadku ,ale tento ma absolútne nebavil i keď animácia a hudba nebola celkom zlá.

• 28.7.2012  16:21

Batman , Spiderman , Superman to sú komixové klasiky , ktoré si každý vždy rád pozrie bez ohľadu na to kto ich režisérsky natočí , ale k filmu: technicky ,hudobne a herecky mu nie je možné nič vyčítať , ale ten americký nacionalizmus a patetizmus dosť vyrušuje .Pohľad na roztrhanú americkú vlajku v ohni a v dyme a útok málo ozbrojených policajtov v uniformách na plne ozbrojených teroristov /ako v ruských vojenských filmoch - za ródinu / mi dosť vadí. Okrem neočakávaného odhalenia ,kto za tým všetkým stojí , všetko ostatné ľahko predvídateľné a celkovo veľmi dlhé.

• 17.7.2011  17:28
    Paul (2011)

Po pozretí trailera som myslel , že to bude komédia ,ktorá mi roztrhne ústa od ucha k uchu. Musím bohužiaľ podotknúť ,že to tak nebolo. Našlo sa tam pár vtipných hlášok a gagov , ale boli tam aj hluché miesta. Napriek tomu tancujúci, huliaci, zadok ukazujúci mimozemšťan Paul má moje plné sympatie.

• 17.7.2011  17:35

Filmu po technickej stránke netreba nič vytknúť aj keď prevedenie v 3D mi moc nesedelo / to je asi ,ale len môj problém ,pretože nemám rád filmy v 3D /.Ale čo sa týka deja ,charakteru postáv a akcie pripadalo mi to také nemastné-neslané .Chýbal mi tam nejaký moment prekvapenia pri ktorom by som si povedal: ,, to bolo super,,. Pri určitých akčných scénach som sa vyslovene nudil a pozeral som na mobil ,kedy sa to konečne skončí. Viem , že pre synov /8,14/ ,bol film úplne fantastický ,ale mňa fanúšika sci-fi , film nezaujal a druhý krát si ho už nepozriem.

• 14.2.2013  19:28

Rozumiem tomu americkému pátosu , kde na konci po záchrane mesta sa všetci šťastne objímu , zapózujú do kamery a všetko je fajn. Je pravda , že film mi rýchlo utiekol , lebo akcia sa pekelne zrýchľovala a v duchu som tiež D.Washingtonovi pomáhal zastaviť ten vlak. Len nerozumiem tvorcom a producentom čo si myslia , že sme všetci ovce a nechápeme fyziku!

• 29.1.2013  22:26
    Počátek (2010)

V deji som sa strácal /druhé pozretie to vyriešilo/ , ale vizuálne a hudobne to bolo dokonalé. Zaujímavé je , že niektorí ľudia chodia žiť do snov a mne sa snívajú len reálne situácie zo života ,bez rôznych nadprirodzených vlastností, popierajúcich fyzikálne zákony - teda až na sexuálne fantázie / v nich som king / .

• 3.2.2011  23:47

Po natočení remaku som očakával pri dnešnej počítačovej animácií a digitalizácií bombastický film ,ale výsledný produkt ma neskutočne sklamal. Myslel som si ,že film bude pre moje deti kultový ako pre mňa predchodca s roku 1981.natočený režisérom D. Davisom To ,že nezaujal mňa /po veľkom očakávaní / ma ani neprekvapilo , ale moje deti 8,14 sa pri ňom vyslovene nudili!!! Nedá mi to neporovnať so svojim predchodcom , pretože názov ,pointa, postavy aj čiastočne dej sú rovnaké. Prevedenie ,charakteristika postáv, dej je podľa môjho názoru prinajmenšom odfláknutý a to ,že tam hrajú : L.Neesom, S.Worthington, R.Fiennes. ešte neznamená ,že napriek scenáru potiahnu film k väčšej kvalite. Nemôžem si pomôcť ale veštice sú hrozné, Kraken nezaujímavý ,Pegas čierny ako z Harryho Pottera ,Calibos už som aj zabudol ako vyzeral /chvalabohu./, Škorpióny z Hviezdnej pechoty a v neposlednom rade Medúza pohybujúca sa rýchlosťou- ala had anakonda v hocijakom s*ačkovom horore. Tento film zabil všetko pekné z filmu, ktorý je pre mňa kultový a patril v svojej dobe k top filmom. Ani neviem prečo som dal 2** /asi z úcty k originálu/,pretože film je zralý na 1*. Vystihujúci komentár Sobis87.

• 29.3.2010  13:43

Ak niekto považuje za zábavu vyrezávanie hákového kríža na čelo,skalpovanie a rozbitie lebky bejzbolkou - tak potom neviem, ani keď to boli židovskí bojovníci proti fašizmu/netvrdím ,že tieto veci do filmu nepatría ,ale v takomto filme je to trápne./. Nemám rád ,keď niekto fabulizuje dejiny a mení ich obsah o čo sa Quentin v tomto filme snaží upálením fašistických pohlavárov v kine. Ano to je filmová nadsázka , ale ja som neštudoval réžiu ja nehodnotím či je vo filme dobrá kompozícia,použitý flashback , flashforward ,alebo vhodná scenografia ja som len obyčajný divák ,ktorý hodnotí film podľa pocitov ,ktoré v ňom film zanechá. /nemusí to byť vždy nejaké posolstvo,myšlienka stačí aj nezvyčajná,vtipná pointa ,alebo výborný herecký výkon/ Neexistuje pre mňa dobrý film a zlý film/ to isté platí o knihách a hudbe/ ,ale film ,ktorý si chcem znova pozrieť a film ,ktorý už nepotrebujem vidieť . Podľa komentárov,ktoré tu čítam je to fantastický film/ čo asi dokazuje aj nominácia na Oskara/ ,ale pre mňa nie ,no nemožeme mať predsa všetci rovnakí vkus.

• 23.2.2010  10:11

Ani moje deti , ktoré po pozretí jednotky sa tešili ma dvojku sa mesiac po pozretí nepamätajú na žiadny dej a vedia len , že tam bola nejaká letecká bitka.Nie všetky dvojky sú prepadáky ,ale tento film bez deja sa nevydaril. Sklamal moje očakávanie ,myslel som si ,že tu bude viac oživených muzeálnych exponátov pospájaných do deja s rôznymi počítačovými trikmi./ i keď fór s mobilným telefónom bol dobrý./ Bohužiaľ ,alebo chvalabohu si ten film už druhý krát nechcem pozrieť

• 16.2.2013  20:54

Ja ako,, expert,, fínskej kinematografie / v štatistikách na csfd som až teraz zistil , že som videl doteraz iba 1 fínsky film / musím podotknúť , že ma film milo prekvapil Skúsiť prevychovať skupinu teenegerov- delikventov prácou na ostrove kvitujem a myslím , že je to možno asi jediný spôsob , ale ja nie som psychológ. A čo sa týka lásky medzi riaditeľovou ženou a chovancom , čo preboha riaditeľ čakal ? Pubertálny teenegery a sexuálne fantázie patria k sebe.

• 25.2.2010  10:38

Jeden z najlepších filmov za posledné roky čo som videl. Viem si živo predstaviť , že život a vyrastanie v indických slumoch ukázané vo filme je úplne reálne.Po pozretí filmu som ešte pol hodinu sedel pred TV a upratoval som si v hlave , pretože to bol veľmi emotívny zážitok. Samozrejme od začiatku filmu bolo jasné ,že chudobný chlapec musí predsa vyhrať tie peniaze , ale tak to predsa v rozprávkach býva a dobro musí zvíťaziť nad zlom. Film som videl zatiaľ len raz a určite po vzhliadnutí filmu 2,3 krát mi bude film pripadať patetický a niektoré scény pritiahnuté za vlasy a moje hodnotenie s odstupom času bude trošku iné.

• 29.3.2010  13:38
    Město Ember (2008)

Čo to malo akože byť ,celý film som sa nudil a čakal, kedy už konečne skončí /a to som minimálne 2 krát chcel film vypnúť,ale aj zlú knihu vačšinou dočítam do konca/ . Film .ktorý mal možno zaujímavú tému /mestečko po zemou, asi chceli rovnaký úspech ako ,,Sexmisia,,/ ,ale nič iné.A to som si myslel ,že herci Tim Robbins a Bill Murray predsa nebudú hrať v ,,D,, filme- no mýlil som sa. Gýčový krtko zabiják ,alebo komplikovaná cesta na povrch zeme v posledných minutách filmu /ešte ,že všetko vyšlo ako malo /.Nikto ma nenahovorí ,aby som si ten film pozrel znovu!!!

• 1.3.2013  19:31
    Nestyda (2008)

Nech sa na mňa Simona Babčáková nehnevá / aj keď ja tiež nie som žiadny lúmen / , ale v tomto dávam Jirkovi Macháčkovi za pravdu , že lepšia šťabajzňa je Eva Kerekesz. Film zo súčastnosti , ktorí verne odzrkadľuje dobu a sympaticky pomaly plynie . Nie je to žiadna pseudo intelektuálna dráma ani ľudová zábava ala Slnko seno .... , ale svoju cieľovú skupinu fanúšikov si to nájde.

• 25.2.2010  10:31
    Stmívání (2008)

Keď prišiel tento film do kín stáli naňho rady ľudí, boli aj dobré referencie zo zahraničia považoval som ho za trhák sezóny.Po pozretí som bol sklamaný z toľkého očakávania, pretože film sa dá pozrieť ,ale pochybujem ,že si ho pozriem aj druhý krát.Jediné čo na filme o upíroch oceňujem je , že tvorcovia si odpustili hektolitre kečupu na plátne.

• 19.2.2013  20:40
    Wanted (2008)

Chcel som napísať k tomuto filmu nejaký zaujímavý a vtipný komentár , ale prečítal som si komentár od Enšpígla a skoro som sa ušúľal. A s tou strelou z Wall Streetu a parkovaním susedkinej škodovky ma dostal !!!

• 15.4.2010  08:35
    Medvídek (2007)

To ,že sa vo filme stretnú najlepší herci a výborný režisér ešte neznamená , že film bude trhák.Herci J.Trojan,J.Macháček,R.Luknár J.Menzel a herečky Z.Fialová T.Vilhelmová, A.Geislerová,K.Issová a E.Vašáryová mali byť zárukou kvality.Bohužial až na pár humorných scén ma film neoslovil.Sorry

• 23.2.2010  10:04

Pozretie filmu ma dojalo a očakával som aká bude reakcia mojich rodičov a musím povedať ,že po dopozeraní sme boli na rovnakej vlne.Je jedno či nás chcel Svěrák cielene dojať ,alebo to tak vyplinulo z jeho nostalgických myšlienok každopádne to zabralo. Príbeh učieľa v dochodkovom veku ,ktorého prestane baviť učiť rozmaznaných frackov a snaží sa ešte dokázať ,že dokáže niečo vyprodukovať pre túto spoločnost a nie je súci v parku krmiť holuby..Pri takýchto príbehoch mám tendenciu sa zamyslieť na životom očami hlavného hrdinu a musím povedať ,že nie som si istý či v tom veku budem mať toľko energie a chuti do života. Z.Sverákovi skvele sekundovali daľší herci D.Kolářová,T.Vilhelmová,J.Macháček.P,Landovský i J.Budař.

• 23.2.2010  10:24

Keby som tento ospevovaný film nevidel nič by sa nestalo a odpustil by som si tie nechutné scény ,ktoré pre mňa nie sú humorné,ale odporné a trápne.Alebo možno som to nepochopil a som iný.

• 15.2.2013  21:46

Hlavný predstavitelia filmu sú mi sympatický ,ale v tomto diely to smrť prehnala. Neviem či bol úmysel scenáristou šokovať , pretože nevymysleli nič prevratné ,ale napr. smrť v solárku je cez čiaru. Nevadí mi , že boli uškvarené dve mladé cool blbky , nie som sexista len tých náhod je tam akosi priveľa. A tá mladá čajočka čo sa hrala na Hellraisera to bolo skôr komické ako hrôzostrašné.

• 23.2.2010  10:11
    Noc v muzeu (2006)

Skvelá rodinná komédia s výborným nápadom oživiť muzeálne exponáty fackujúcu opicu,dinosaura a sochu z Velkonočného ostrova/máš žvejku bejku./ neandertálci ,rímske vojsko aj divoký západ.Slušná zápletka film , ktorý pobaví.

• 16.2.2013  20:58

Po zaujímavej prvej časti som očakával , že dvojka to dovedie do dokonalosti. Ach já naivný blázon ! Už som zabudol , že väčšinou sa pokračovania točia kvôli úspešnosti originálu a vytrieskať čo najviac peňazí z dobrého nápadu. V jednotke boli aspoň v poho herci a malo to svoju logičnosť, ale dvojka bez konceptu , zabitý čas.

• 16.2.2013  07:24
    Re - cycle (2006)

Námet filmu stál za pozretie a hororoví začiatok zaujal , ale to pokračovanie v svete zabudnutia nič moc. Priznám sa , že film mal myšlienku a posolstvo : ,, nezabúdať...!,, ale scény zo sekcie zabudnuté ,nenarodené deti , či cintorín zabudnutých mŕtvych sú ako z ,,C-vého,, hororu a to je povedané dosť mierne.

• 29.1.2013  22:28
    Renesance (2006)

Vizuálny orgazmus. Aj keď ani zápletka deja nie je druhoradá ,celý čas som čumel na geniálne animácie na presklený most, dážď a vykreslené detaily. Vôbec som netušil , že takto spracovaný film ma zaujme.

• 4.3.2013  12:18

Na Heather Graham sa dobre pozerá aj keď hrá lesbu. Myslel som si a aj som jej to prial aby ju s toho vyliečil Alan Cumming. / ja viem že to nie je choroba ./ Netvrdím , že si tento film pozriem 3 krát do roka , určite stačí si ho pozrieť raz za život , ale pozerateľné to je.

• 23.2.2010  10:07

Ludí vždy bavili filmy a knihy s konspiračnými teoriami a na toto vsadil D.Brown ,keď písal knihu.Musím sa priznať ,že skor som čítal knihu ako videl film /čo je pochopitelné/ a preto niektoré hlavolamy a idície mi boli jasné ,ale známy , ktorí to nečítali nechápali súvistlosti. Škoda ,že film strikne kopíruje knihu pretože T.Hanks je výborný herec a mohli pri určitých scénach zaimprovizovať. Čo sa týka témy tak veriaci ,vždy hladaním rozporov vo viere verili ,že sa potvrdí ich pravda a viera má zmysel. Samozrejme ,že film je fikcia , ale sci-fi,horory,katastrofické aj rozprávky tiež a hodnotíme ich pozitívne.

• 25.2.2010  10:34

Priznám sa , že až do záverečného odhalenie tajomné priateľa Dakoty som netušil , kto to je.Celý film ma svojou tajomnou atmosférou nechával v napätí , ktorá sa zo záverom filmu stupnovala.Vynikajúci výkon Dakoty Fading , kde sa to v nej berie.Som zvedavý či vekom tú hereckosť nestratí ako mnoho iných detských hercov.

• 4.3.2013  12:20
    Temné vody (2005)

Nepáčilo sa mi to aj keď atmosféra odpovedala hororu / činžový dom , ktorý sa rozpadal, stále pršalo, tmavé chodby a práčovňa, tajomný domovník./. Malo to síce svoju logickosť a krásna J.Connelly má svoju depresiu A.Gade zase svoju mŕtvu kamarátku , ale na horor je to málo.

• 23.2.2010  13:57

Okrem efektov a jednej sekvencie /stretnutie Cruisa a Robinsa ,ktorý vyústi do zabitia Robinsa v mene záchrany seba a dcéry/ ma .na filme nič nezaujalo .Ovládnutie zeme mimozemskými civilizáciami tu už bolo,záchrana sveta tiež ,potoky krvi to nemusím. Som sklamaný z tohto filmu a prekvapený ,že to natočil S.Spielberg.

• 19.2.2013  20:38

Nemci proti Nemcom / nacizmu/. Nie všetci Nemci pojedli führerove tabletky dokonalosti a boli ľudia , ktorý nacizmus ako taký odsudzovali. Nie je to typický vojnový film, neodohráva sa na fronte a mohol byť zasadený do každého totalitného systému gumujúceho mladým ľudom mozgy. I keď ukážky z výchovy hitlerjugend to okorenili , hlavne nacvičovanie útoku granátom a ,,hrdinstvo ,, inštruktora. Nie je to tak dobré ako SWING KIDS s Ch.Balem a R.S.Leonardom , ale je to pozerateľné.

<< předchozí 1 2 3