waltosin

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 4.10.2020  13:13
    Bábovky (2020)

Přesně jak když krajíte bábovku jsou rozkrajený i příběhy lidí, který se ani absolutně nepropojí, prostě jako když hodíte bábovku do mixéru:D 20%

• 25.2.2020  13:39

Překrásný ostrov a holky to se musí nechat a i dobrý nápad na příběh. To je ale vše co můžu pochválit herci jsou amatéři že skolky, kde jím nevěříte vůbec nic, hrozně napínavý horor se nám nikam ztratil v záplavě nudných scének, které nejsou nějak zajímavé. Překvápko sice bylo, ale že bych byl v šoku to se nedá říct, trošku mi to postrádalo smysl, že blbá blondýna by to takhle promyslela, když v hlavě měla od začátku nasráno a pak sice hrála důležitou, ale pořád byla bez mozku:D 35%

• 2.1.2020  16:01

Český překlad filmu je příšerný teda, nechápu když je to remake, že nedají Přes palubu! :D Prakticky stejný jako předchůdce akorát s menšími dobrými napády,které nejsou špatné. Nesympatičtí herci, kteří to trošku kazí, ale i tak to ujde. 60%

• 27.12.2019  15:46
    Černé Vánoce (2019)

Černé hororové vánoce byly opravdu příšerné, tak že jsem nenašel nic za co bych aspon trošku pochválil! Nuda která má vyděsit? a ta sekta to bylo jako co? odflaknutý děj a prostě všechno, nemá cenu plýtvat slovy! 5%

• 16.12.2019  15:53

Návrat do dětskych let, když jsme si takhle hrali i když ne tak naživo, to by bylo určitě zajímavější :D 60%

• 16.12.2019  15:50
    Solomon Kane (2009)

Jak je ta naše země česká krásná a to i v temné době plné nestvůr a všech možnych satanů :) 65%

• 24.11.2019  17:32
    LOVEní (2019)

LoVení, hodně mluvení a hovno k vidění! :D 25%

• 18.11.2019  22:09

No nic aspon že víme že chytrý holky to taky potřebujou:D 30%

• 18.11.2019  15:44
    Špindl (2017)

Tak krásné naše hory jsou a oni je zesměšní natočení takový hovadiny! a jestě k tomu ty nejkrásnějsí Krkonoše. 20%

• 15.11.2019  13:24

Moderní doba si žádá i moderní horory, ale ne vzdy se to povede jako s apkou, propadák to sice nebyl, ale taky mi nic neříkali lekačky, děj obyčejný a postavy nesympatické. Finále nebylo nějak šokující nebo překvapivé, ale bitka s demonem nebyla nejhorší ale to nemůže zachranit celou tu nudu! 35%

• 9.11.2019  18:53
    Psí domov (2019)

Děti by určitě dali větší hodnocení, bylo určeno hlavně pro ně ale i tak hezká divoká cesta pejska i když někdy zbytečně digitální ta puma a i ty vlci to byla katastrofa. 55%

• 29.10.2019  23:02

Rampage je hodně vizuální podívaná, kde úřaduje Dwayne jinak by toli klidí na to nešlo a tak s velkým rozpočtem si nemůžou dovolit aby se jim to nevrátilo, tak něj vsadili on jim zase vydělal, kdyby nebyl tak myslím že mají hodně velkou smůlu. 55%

• 11.10.2019  15:58
    Joker (2019)

Není se tady co rozepisovat povinnost každého to vidět, to je film roku i ze všema oskarama, protože všechno v realitě se dělo, děje a bude dít a jak říkal Joker" Možna moje smrt bude mít větší smysl než můj život" 100%

• 27.9.2019  19:44
    Syn temnoty (2019)

Superhrdina, který zabíjí nevinné, to tu ještě nebylo a vůbec se s nima teda nesere:D I dobře to vypada na ten rozpočet, škoda že nezbylo na nějaký pokračování kdepak se nám klučina přesně vzal a bylo by to ještě určitě dobrý a hustý.:) 60%

• 25.9.2019  16:29

Nářez to byl ale jako když doma dítě dostane vařečkou:D Prostě nechapu kam zmizel ten britský humor co mam tak rád, ale vím určitě že tady nebyl, ale i scénář stál za prd! Se dívím že v tom hráli Pegg a Frost, jedině že jim dali prachy a pak scénář :D 25%

• 12.8.2019  12:37

Konec jsem čekal lepší a napínavější ale bohužel nebyl tak zajímavý, jak bych si přál a to je pro mě důležitý. 60%

• 23.6.2019  12:52

Před sedmi lety jsem říkal sbohem navždy a i tak to mělo zůstat!! Ne počkat? ono to nemá vlastně nic společnýho s Men in Black akorát urazili společný název a na to se měli vysrat!!! Ufffff to jsem si jinak oddechl, protože to byla katastrofa! 40%

• 12.6.2019  18:30
    Máma (2019)

Nic nového ani zajímavého Máma nenabídla. Žadné hororové besnění se nekonalo a že se bude mstít to jsem vědel od začátku takže bohužel moc předvídatelné a celkově špatně napsané i provedené. 45%

• 9.6.2019  02:04
    Karavan smrti (2018)

Amaterismus v krásném podaní,herci mizerní, příběh pomalý a zmatený a přitom ne vůbec špatný napad, který je originalní, ale moc blbě provedený a to umírání těch neherců to byla parodie na horor a nebo že by na komedii? :D 5%

• 26.5.2019  19:30
    Slender Man (2018)

Hororové neumění tu máme jak na talíři, nenašel žadnou napínavou pasáž a akorát jsem hledal, čekal až se něco pořadného stane a nebo mě vyděsí a to mě k mému převapení nestalo ani náhodou, to vyděsí maximalně pubertaky. 20%

• 3.5.2019  18:43

Předlohu jsem sice nečetl, ale urcite nekdy v budoucnu si počtu. Ani se nedivím že King to tenkrát nechtěl vydat opravdu neskutečně odporný horor, nedoporučuju pro slabší povahy. Nechapu kde na to King bral inspiraci, ale neskutečný napad. Když to srovnám s TO tak je to slabší byl temnější a děsivější než Rbitov. Myslím že to bylo příliš uspěchané, TO mělo právě to kouzlo že si s náma pozvolna pohrával a pak šokoval. Tady to na nás chrlí jak svin, ale určitě to stojí za to si zajít do kina. 65%

• 28.4.2019  02:48
    Bajkeři (2017)

Opravdu koukat na chlapa jak si holý nohy to má být český humor?!!! 15%

• 18.4.2019  15:34
    Hellboy (2019)

Davis alias Hellboy se snaží a jde mu to, ale oni chtějí zaplácnout příběh, který je i tak moc slabounký a nenadchne, brutálníma scénama, které jsou zbytečné a po nejaké době nudné.Hlavně skoro celý hellboy se dělal přes efekty, takže moc realních scén tam taky není a proto jim stačil tento rozpočet! Nechapu kdo schvaloval od 15 let protože to bylo chvílema fakt přes čáru :D40%

• 31.3.2019  01:40

Josh Brolin v roli kterou u něj neznáme, skvěle zahrané,ale bez silného příběhu by to nebylo ono a tento prodloužený víkend nám to ukazal. 80%

• 27.2.2019  02:28
    Soudce Dredd (1995)

To se nemelo točit v té dobe asi nemeli tak dobré triky jako jsou ted bylo to slabý, ale ten rozpočet je velký tak nevím, každopadně lepší je ta novější verze, jak příběhem tak i hercema Stallone mi tam nějak nesedí. 40%

• 18.2.2019  20:34
    Já, Simon (2018)

V žvotě to není jednoduchý,ale proč to pak tak bolí bože! Nakonec to tu dopadlo dobře, ale realita je jiná tak uvidíme jak to dopadne se mnou a hlavně nezapomenout že za všechno si můžeme s větší časti sami, když nic neděláme:( 80%

• 17.2.2019  03:18
    Dvojníci (2016)

Znám i mnohem horší novodobé české komedie, hodně to táhne skvělý Sokol to je pravda. 50%

• 17.2.2019  03:12
    47 metrů (2017)

Dobrodružné to nebylo tak dobré jak jsem čekal, ale temná atmosfera a napětí se dalo krajet akorát finále nemá štávu. 55%

• 11.1.2019  01:35
    Akční park (2018)

To není ono kousky na které jsme zvykly z předešlých Jackass nejsou nic moc, je to pouze podprůměrná komedie. 30%

• 7.1.2019  18:30

Vypadalo to ze začátku na blamáž, hlavní hrdinka mi byla nesympatická a že se bude děj stále dokola opakovat. Tree se mi postupně zalíbila a získala si mě asi to bylo tím ze byla pekna svine ale pak zacala myslet hlavou a všechno si uvědomovat a příběh se nám neopakoval byl jsem mile překvapen a ono nakonec tí holce to všechno fakt prospělo už to nebyla ta děvka co myslí sama na sebe ale zacala myslet i na ostatní, no jak víme kdyby nebyla svině tak tu nemáme slušný horor :) 75%

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20