Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Lincoln si myslel proč ne, když ruším to otroctví, tak bych si to mohl osvěžit zabíjením upírů. Pak ale koukal jak puk, když viděl tohle a řekl si a kvůli takový sračce jsem stával z hrobu, no to mi ho vyndejte, měli to dát Stevovi Spielbergovi to by aspoň za něco stálo! Pro mě i pro Aba to byl jasnej propadák a to jsem si myslel že to bude mít šťávu, ale oni z toho nevymačkali ani kapku. 20%

Air Force One (1997)

Nevim proc jsem se koukal nejdřív na Air force 2 a pak až na jedničku. Určitě je jednička lepší v mnoha ohledech, akce, herci, odehrává se v letadle a ne na nějákym ostrově s podpůměrnejma hercema! Ford jako prezident dost dobrej! Dávám tedy takovej lepší průměr. 55%

Air Force 2 (2006)

Únos viceprezidenta byla jejich první a poslední chyba...... Chyba byla natočit a cpát peníze do takový slátaniny!!! Mariel Hemingway jsem vůbec nevěřil jak je drsná, ta by měla hrát tak leda v drsným pornu! :D Jednu dávám za ten pád letadla, ten stál aspon za neco.

Ajťáci (2006) (seriál)

Tady není co řešit dva borci IT a jejich šéfka kteří mě baví od začátku až do konce každého dílu. Miluju anglický humor!

Akční park (2018)

To není ono kousky na které jsme zvykly z předešlých Jackass nejsou nic moc, je to pouze podprůměrná komedie. 30%

Alvin a Chipmunkové (2007)

Sice zpívající veverky jsou roztomilé, ale to je opravdu spíš pro děti, jinak každý vidí že je to jak když šlápnete do hovna a s tím hovnem se táhněte až domů, tak nějak to bylo u veverek a hlavní hrdina, aby byl tak tupý a plachý to se nevidí. 35%

Amazing Spider-Man (2012)

Nový Spider-Man se mi docela zamlouval ( tmavší oblek,mršnější a je vtipnější). :) Bohužel jako Peter Paker už jsem tak nadšenej nebyl, nevim proč asi je to tím že mi víc seděl Tobey Maguire než Garfield, ale uvidím v dalších pokračováních a dám mu šanci. :) Amazingem začala nová série a jsem zvědav čím nás příště překvapí :) Nejlepší bylo jak se Spider-man pral s tím ještěrem v tý škole a děda si tam v klidu poslouchá hudbu a oni to tam zatím demolovali asi bych je přitáhl do svý školy aby si tam hoši trošku zadováděli :D 60 %

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Garfield se od minule docela zlepšil a už může konkurovat svýmu protivníkovi z minulé série o Spidermanovi. Škoda že zde se hraje víc na efekty kvůli 3D, ne že by to bylo špatný, ale možná to trochu zastiňuje příběhovou linii. I tak je to krok dopředu a můžem se jen těšit co nám přinese další Spiderman, protože jak jsme viděli to určitě není konec! :) 70%

Ambulance (2022)

Lepší Rychle a zběsile a prvky z GTA, typický Michal Bay bez nejakeho lepšího příběhu ale za to hodně akce, honiček a výbuchů. 65%

Americká krása (1999)

Život je náhoda, je potřeba se zamyslet a začít ze sebou něco dělat jako Kevin Spacey ale ne zas dopadnout jako on :D 90%