Školní nářez (2018)

Nářez to byl ale jako když doma dítě dostane vařečkou:D Prostě nechapu kam zmizel ten britský humor co mam tak rád, ale vím určitě že tady nebyl, ale i scénář stál za prd! Se dívím že v tom hráli Pegg a Frost, jedině že jim dali prachy a pak scénář :D 25%

Noční můry z temnot (2019)

Konec jsem čekal lepší a napínavější ale bohužel nebyl tak zajímavý, jak bych si přál a to je pro mě důležitý. 60%

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Před sedmi lety jsem říkal sbohem navždy a i tak to mělo zůstat!! Ne počkat? ono to nemá vlastně nic společnýho s Men in Black akorát urazili společný název a na to se měli vysrat!!! Ufffff to jsem si jinak oddechl, protože to byla katastrofa! 40%

Máma (2019)

Nic nového ani zajímavého Máma nenabídla. Žadné hororové besnění se nekonalo a že se bude mstít to jsem vědel od začátku takže bohužel moc předvídatelné a celkově špatně napsané i provedené. 45%

Karavan smrti (2018) odpad!

Amaterismus v krásném podaní,herci mizerní, příběh pomalý a zmatený a přitom ne vůbec špatný napad, který je originalní, ale moc blbě provedený a to umírání těch neherců to byla parodie na horor a nebo že by na komedii? :D 5%

Slender Man (2018)

Hororové neumění tu máme jak na talíři, nenašel žadnou napínavou pasáž a akorát jsem hledal, čekal až se něco pořadného stane a nebo mě vyděsí a to mě k mému převapení nestalo ani náhodou, to vyděsí maximalně pubertaky. 20%

Řbitov zviřátek (2019)

Předlohu jsem sice nečetl, ale urcite nekdy v budoucnu si počtu. Ani se nedivím že King to tenkrát nechtěl vydat opravdu neskutečně odporný horor, nedoporučuju pro slabší povahy. Nechapu kde na to King bral inspiraci, ale neskutečný napad. Když to srovnám s TO tak je to slabší byl temnější a děsivější než Rbitov. Myslím že to bylo příliš uspěchané, TO mělo právě to kouzlo že si s náma pozvolna pohrával a pak šokoval. Tady to na nás chrlí jak svin, ale určitě to stojí za to si zajít do kina. 65%

Bajkeři (2017) odpad!

Opravdu koukat na chlapa jak si holý nohy to má být český humor?!!! 15%

Hellboy: Královna krve (2019)

Davis alias Hellboy se snaží a jde mu to, ale oni chtějí zaplácnout příběh, který je i tak moc slabounký a nenadchne, brutálníma scénama, které jsou zbytečné a po nejaké době nudné.Hlavně skoro celý hellboy se dělal přes efekty, takže moc realních scén tam taky není a proto jim stačil tento rozpočet! Nechapu kdo schvaloval od 15 let protože to bylo chvílema fakt přes čáru :D40%

Prodloužený víkend (2013)

Josh Brolin v roli kterou u něj neznáme, skvěle zahrané,ale bez silného příběhu by to nebylo ono a tento prodloužený víkend nám to ukazal. 80%