waltosin

waltosin

Honza Zahradník

okres Praha-východ
zaměstnanec

3 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Prci, prci, prcičky (1999)

  Skvěle jsem se bavil od začátku až do konce, prostě taková komedie přímo ušitá na můj věk. Stifmaster je borec!!!!!

 • poster

  Smrtonosná past (1988)

  Jméno John McClane bude mít Bruce Willis vytetováno jako největšího borce ze všech jeho filmů. Ve filmu je všechno akce,vtip,střílení jak to mám rád.

 • poster

  Úsvit mrtvých (2004)

  Tento film jsem viděl na Táboře a je to průlom v zombie filmů. Bál jsem se od začátku do konce, skvělé masky zombíků, hodně krve a masa, vynikající konec. Já chci pokračování! :)

 • poster

  Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

  Já moc piráti nemusím, tak jsem si řekl že to s tímhle zkusím. Výsledek byl obrovské nadšení, neodolatelný a velmi vtipný Jack Sparrow jak mám správný pirát být (jiného si ani nedokážu představit). Příběh o pirátech co chtějí vrátit svůj život jako byl dřív, ale pak zjistí že nesmrtelný není tak špatné( líbila se mi opička). Můžu na to koukat pořád a stejně se u něj skvěle bavím a to hlavně díky Jacku Sparrowovi neboli vynikajícím Johnny Deppovi. :)

 • poster

  Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

  James Cameron otevřel bránu Sci-Fi, která ze mě vyrazila dech. Arni ve skvělé formě(lepší než v jedničce), dokonalý protivník T-1000. Koktejl akce a spádů které jsem přímo hltal a vynikající konec, co to osolil. Jednoznačně za pět a jinak to ani nejde. :)

 • poster

  Maska (1994)

  Jim Carrey jako věčný smolař a nešika, který najde masku a pak už je to pořádná jízda u které jsem se bavil. Jak s představením s balonkama tak po závěr v klubu. Jo a líbí se mi jak se mu rozpadá auto u toho vždycky padám smíchy.

 • poster

  Maverick (1994)

  Westerny moc nemusím , ale když jsem viděl že tam hraje Mel Gibson tak jsem si to pustil. Nejlepší je to samozřejmě na lodi kde se paří poker, skvělá komedie plná vtipu a i tý akce. Můžu jenom doporučit. :)

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  Nejlepší film o Batmanovi co jsem viděl, opet skvělý Bale a zasloužený oskar pro Healtha Ledgera ( mimochodem pro mě nejlepší Joker ze všech). Akce, pomsta,chaos, o to se nám postará Joker a zastavit ho bude chtít Batman, všichni povinně zkouknout a pak dát zde plné hodnocení. :)

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

  Já jsem se na konci rozbrečel, skvělé herecké výkony ( hlavne Morgan, Tim), je to o tom jak je to nespravedlivé kdyz vás zavřou za to že jste nic neudělali, tváříte se že jste se s tím srovnali ale ve skutečnosti to tam nenávídíte a promýšlíte plán jak o tamtud zdrhnout jako Tim Robbins

 • poster

  Zombie Apokalypsa (2009)

  Béčkový a Francouzký horor mě dost překvapil. Odehrává se to v budově a ani minutu jsem se nenudil ba naopak luxusní vraždění zombíků, kvanta krve, krvežízniví zombíci. Dále sympatičtí postavy ( kromě ty ženský), výborný je děda s kulometem, nekdy se obeví i vtipná situace a u mě je třetí nejoblíbenějšší zombie horor.