Xpojntman

Xpojntman

J F K

okres Praha-západ
ten kdo ma na fbd víc bodů než Houdini tady

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 3.6.2019  11:09
    Iron Sky (2012)

Komunistická a levicová propaganda z Finska. No má to pár vtipnech momentů. Ale ne moc.

• 3.6.2019  11:03
    Burger (2013)

Nejlepší Burger je stejně ten dřevěný s dlouhým nosem. Charlie má dlouhý vous. Nebo knír. Norové a Wales???

• 13.5.2019  16:13
    Rédl (TV seriál) (2018)

Zase taková bolševistická agitka. Hlavní hrdina je teplý představitel a přežitek minulého režimu. Přijde mi to jako plivnutí na památku Václava Havla a polistopadového vývoje. Ještě, že ten estebák nebyl až tolik pozitivní.

• 21.1.2019  17:44

Levičačké a tvz. cool protikoloniální aktivistické pobaveníčko sice se sexy Australankou Margot Robbie ale ideologické zabarvení. Afrika je Afrika.

• 21.1.2019  17:15
    Husí kůže (2015)

Jo pravda husí kůži z nekvalitního filmu jsem z toho nedostal, ale že by šlo o nějaký převrat nebo nějaký hezký komedialní horror, to se říct nedá.

• 21.1.2019  17:06

NEni to uplně špatné, ale přece jen za zlaté éry protektorátního filmu vznikaly lepší filmy. Ale Oldřich Nový a Nataša Gollová jsou dost crazy aby byli dobří.

• 18.12.2018  13:01
    Aquaman (2018)

Unikatní DC comics adaptace trochu odstrkovaného hrdiny toho universa. Jason Momoa je zkratka dost dobrej.

• 18.12.2018  13:00
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

rvní díl mi přišel jako kritika začátku 90. let a období mého milováného prezidenta Václava Havla, jehož obrazy tam po kancélářích visí. Tajemno seriál ale ze začátku má.

• 28.11.2018  11:53

Hezkéj film k odpočinku a relaxaci. Pokud máte radi přatele, tak tohle berte jako bonus k nim. Nakonec Natasha Henstridge a Amanda Peet byla a častečně jsou i dnes kočky a da se na ně koukat.

• 30.10.2018  11:41
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Jiří Babica provádí zločiny proti lidskosti. Procento jeho diváků odpovídá procentu voličů KSČM (citáce Polhreich). Naštěstí oboje klesá.

• 19.10.2018  11:47
    2010: Moby Dick (2010)

Je to hrůza, čistá hrůza. A není ta pěkná horrorová hrůza. Tohle nezachrání ani Renée O'Connor, což není nikdo jiný než Gabriela ze Xeny.

• 18.10.2018  22:48

Já nevim, mě ty SS zombies přišli sympatictější než rusko-bolšvistický zombies. Navíc přece jen to tak je, že kulturně jsou nám blíže Něnci než Rusové. Mohli to v tom filmu udělat obraceně, aby Němci byli ti hodnějěí, pak bych dal vyšší hodnocení.

• 15.10.2018  11:06
    Jan Hus (TV film) (2015)

Nepovedená propagace Jana Husa a jeho plenitelského kaciřsví - středověkého komunismu. Nezopovědné ohrožování Evropy a křesťanství v době nestabilního středověku. Film natočen bývalým předsedou KSČM, což hovoři za vše. Je nekvalitní.

• 11.10.2018  10:20

Nevím proč, ale když se řekne neomarxismus ve filmu, tak by padl jako podtitulek tohoto filmu. Navíc je to umocneno tím, jak v části filmu pomáhá​ hlavním hrdinům žido-ruso-bolševistická skupina v čele s gerotni feministkou a za asistence gipsywoman.

• 11.10.2018  10:15

Auto zabiják je asi Quentin Tarantino tak půl na půl. No každej režisér může mít slapší (píšu schvalně s p - vyznamově podobné s slabší) chvilku.

• 2.10.2018  11:43
    Rambo III (1988)

Hodně dobré a na úrovni dvojky oproti o něco horší jednicče. Hlavní je přece zabíjení rusakovských komoušskéj band, který se snažily roztajovat po svobodném Afghanistánu. Zavěrečná bitva je takové akční pošušnaníčko.

• 25.9.2018  11:40
    Václav Havel, Praha - Hrad (TV film) (2009)

Václav "Vašek" Havel na Hrad? Jasná volba voto žadná. V jakýchkoliv volbách by porazil jakéhokoliv kandidáta, i kdyby proti němu kandidovál jakykoliv prezident včetně Masaryka a Beneše o těch komouškejch vůbec nemluvě, Klausovi a Zemanovi taky.

• 25.9.2018  11:34

Supeeer Dokument vyvažuje, fakt, že je tu málo soch i laviček Vacláva Havla. Mě by vůbec nevadilo víc takových dokumentu, mnohem víc než jich je.

• 13.9.2018  06:03

tady se dá napsat, že Penthouse je taková hríšnější konkurence Playboye. Krasné ženy a dívky jsou víc nemravnější a odhalenější. Masáž je krasné umění.

• 13.9.2018  05:58

Bella Thorne je sexy, užasná, krásná herečka. Film je spíš pro děti, ale i dospělý se na něj můžou kouknout.

• 13.9.2018  05:50

Moc pekna erotická záležitost od Kubricka pro mě za mě lepší než Vesmirna Odyssea 2001 nebo Barry Lyndon. A přitom je to vkusné a dá se říct umělecký provedené.

• 11.9.2018  10:48
    Desire (1991)

Penthouse je taková hríšnější konkurence Playboye. Tady ty erotické touhy a žhavé sny sexy krasných žen a dívek jsou víc nemravnější a odhalenější.

• 11.9.2018  10:39

Bimbo klasika s modelkami, co ani moc neuměly hrát. Za to se dálo u nic na co koukát jako např. Carrie Westcott, Carrie Westcott, Julie K. Smith i Julie Smith jde. Ale taká tak trochu děsivá.

• 11.9.2018  10:28
    Syriana (2005)

Film takovej makovej nemakovej. A pár hezkej momenetů a hlasšek se najde. Třeba když Jimmy Pope pronese: Kopej dva metry, najdeš tři těla. Ale kopej čtyři metry a najdeš možná čtyřicet

• 11.9.2018  10:06

Tak pane Koudelka, vy jste u nás teprve týden, takže vám mzda dělá 305,50. Ale máte tu nějaké srážky: vysušení, vylovení, odbahnění? Tomu nerozumím…

• 11.9.2018  09:22
    The Inbetweeners (TV seriál) (2008)

Fakt asi nejsem na takzvanej britskej humor, nebo jsem ho tu neviděl, možná hodně málo. U některej scén se mi chtělo zvracet a to mi nějaký drobný uchylarny neva. Párkat jsem se zasmal. Seriál je lepší než film.

• 7.9.2018  12:31

Nějaký gagy tam jsou. Šerif bere sám sebe jako rukojmí, Indiáni mluví jidiš. No čekal jsem víc. Mel Brooks se moc nevytahl.

• 5.9.2018  15:29

Carl Grimes se úspěšně zotavuje z postřelení Otisem. Skupina dále patrá po Sophii Peletier. Majitel farmy, Hershel, je požádá, aby se odzbrojili. Nechce na svém pozemku zbraně v držení cizinců. Rickovi oznamuje, že očekává jejich brzký odjezd. Rick žádá, aby mohli zůstat déle a najít Sophii, slibuje dodržování všech Hershelových pravidel a pomoc s chodem farmy.

• 28.8.2018  10:22

Klub Playboy Mansion, velkolepé sídlo boháče a zakladatele Playboye Hugh M. Hefnera v Los Angeles se stává středem příběhu, ve kterém hrají důležitou roli děvčata playmate od Marylin Monroe až po třeba Jaime Bergman.

• 27.8.2018  11:40

Co by se od Jiřího Weisse jako režiséra v padesatých letech čekat. Navíc když je to podle knihy made in familia Zápotocký.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8