Bony a klid (1987)

Veksláci byli a někteři i dnes jsou frajeři. A jejich činnost pomohla k erozi prohnilého socialistiského zřizení.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Sarah Michelle Gellar alias Buffy Summers byla v tyhle roli zatraceně sexy. Opět musela a možná ještě způsobuje u teenegerů erotické sny a poluce. Sunnydale rules.

Burger (2013)

Nejlepší Burger je stejně ten dřevěný s dlouhým nosem. Charlie má dlouhý vous. Nebo knír. Norové a Wales???

Californication (2007) (seriál)

David Duchovny je hodně hustý týpek a jako role Hanka Moodyho mu sedla jako ušitá. Dokonce víc než agenta Mulder z FBI.

Castillos de cartón (2009)

Dost dobře a zajímavě uchopená erotika. Marcos se José líbí, vídají se na kurzech kreslení v umělecké škole, odkud se zná i s Jaimem. S krásným Marcosem skončí v posteli, kde ji jeho tajemství zaskočí. Jaime je však připraven a náhle jsou na to tři a zdá se, že to jim vyhovuje.

Cesta bez návratu (2017)

Napíšu dvě jména: Peter Nielsen a Vitalij Kalojev. Znalcům se hned vybaví zdroj inspirace pro tento film. Takže jakoby trochu ruská propaganda. I když možná skrýtá.

Cesta z města (2000)

To chcete tu přírodu docela dojebat?

Cestománie (1999) (seriál)

Já nemám co dodat. Když sleduji cestopisný dokument, cítím takovou smutnou závist že tam nejsem já, ale přitom si to užívám a slibuju si «Jednou se tam podívám!» Cestománie je poučná, krásná na pohled, nezasekává se na jednom místě, a uchu lahodí komentář, Vladyka má takový legrační hlas:)