Xpojntman

Xpojntman

J F K

okres Praha-západ
ten kdo ma na fbd víc bodů než Douglas tady

homepage

3 body

• 17.9.2020  17:42
    Čtyřicítka na krku (TV film) (2008)

Čtyřicítka na krku 2008 a 2012 jsou oba filmy o tom jak starné asi je mi o něco sympatičtejší verze s Heather Locklear. Je ztrátka sexy. I když film je asi lepší 2012.

• 18.8.2020  17:53
    Yesterday (2019)

Pěkný odpočinkový film. Ruku na srdce i když člověk není fanda Beatles neboli brouku, tak občas do jejich hudy zaposlouchá.

• 4.8.2020  18:00
    365 dní (2020)

Tako polská verze a odpověď na padesát odstínů šedi, temnoty a svobody s italským nádechem. Anna Maria Sieklucka není uplně sexbomba ale ani není ošklivá. Michele Morrone má pro tuto roli správný charisma.

• 20.7.2020  17:02

Nejdřív jsem od toho čekal víc, pak co jsem na to koukal tak míň a míň. Pak nakonec jsem zjistil, že to není tak hrozný. Tak Godzilla II Král monster si vysloužila tři pěkné hvezdičky.

• 17.7.2020  11:01

Je to takové vlezlé. Mě tam ti skauti přípomínali rudý pionýry z dob komunismu u nás. Chyběla tam tomu možná i Bella Thorne, ale Sarah Durmont taky není špatná.

• 18.5.2020  16:51

Patricia Rhomberg je jedna z nejlepších Josefin Mutzenbacherových, navíc je to Vídeňačka. Už začatek takové to intro je dost dobré.

• 18.5.2020  16:29

Stará velmi vcelku fajna komedie i když taková archivní. Ale neva, člověk se na ní rád podíva znova a znova. A směje se kupodivu znova a znova.

• 29.4.2020  19:19

Tak po pravdě, asi zklamání. Slepované kousky děje, moc nesympatických postav, co asi měly být sympatické a naopak. Děravý scénář jak řešeto. Dobré triky, akční scény a někdy docela dobre vtipy.

• 21.4.2020  21:52

Super super. Bezva akční karate filmeček se správnou ideologii. Asi nejlepší Karate tiger vůbec. Dost dobrý zaporák a navíc rusák.

• 21.4.2020  19:55

Každá revoluce s vyjimkou sametové a dalších, které se podílelý na erozi říše zla (čti východní blok) je svinstvo. Tady je názorná úkazka. Zase je to docela dobrej western.

• 15.4.2020  16:33
    Zmařené naděje (TV seriál) (2018)

Jakasi divná levičacká propaganda, která sice občas zkritizuje sovětské Rusko, ale hned ho omlouva. Stejně jako komunistickou stranu Německa a z jejího teroristy Hanse Beimlera děla skoro světce, pak se mi nelíbily ty švédské a rakouské feministky. Unity Milfordová a Rudolf Höß jsou mi mnohem sympatičkejší, vzhledem k jejich osudům a chapu častečně jejich pohnutkům, proč se stali čím se stali.

• 15.4.2020  16:25
    Anakonda (1997)

Jennifer Lo je sexy a super, ale i s docela dobrým namětem a ranařem Ice Cubem Anacondu moc vysoko nevytahne. To tu měla ona a Kari Wuhrer málo odvažných scén.

• 15.4.2020  16:19

Unity Milfordová mě okouzlila svoji inteligencí. Ukazuje se zrudnost Sovětského svazu. A pozitivní zpráva je, že Rudolf Höß je naživu, zatím co Hans Beimler už je pod drnem.

• 24.10.2019  17:20

O boji udatného gruzínského lidu proti zákeřné ruské invazi. Andy Garcia je v této roli výborný. Svět měl Gruzii více pomoci. Souhlasím s názorem Václava Havla.

• 24.10.2019  17:16

Rusácko-srbo-jugošská propagandistická slatanina očerňující kosovsko-albanský národ, oceněný mimo jiné naším prezidentem Václavem Havlem, kterého nám záviděl celý svět.

• 24.10.2019  17:08
    Staříci (2019)

Pane jo, takto jsem nečekal, že mě tak příjemně překvapí českej film. Navíc je proti zločinnému režimu před rokem 1989.

• 1.10.2019  17:28
    Bony a klid (1987)

Veksláci byli a někteři i dnes jsou frajeři. A jejich činnost pomohla k erozi prohnilého socialistiského zřizení.

• 1.10.2019  17:28
    Kolonie (2015)

Generál Pinochet zachranil Chile od socialistického experimentu a tenhle film je komunistickou propagandou. I když dobře natočenou.

• 1.10.2019  17:27
    Californication (TV seriál) (2007)

David Duchovny je hodně hustý týpek a jako role Hanka Moodyho mu sedla jako ušitá. Dokonce víc než agenta Mulder z FBI.

• 1.10.2019  17:26

Primitivní slatanina, kde hlavním hrdinou je exesnbácká a pravděpobobně exestebácká existence nerespektujicí soukromé vlastnictví ve formě investic. Čermák hraje primitiva, který je klasický volič levice=KSČM.

• 25.7.2019  17:41
    Pensacola - Zlatá křídla (TV seriál) (1997)

USA chraní sebe i celý svět. Howwww domluvil jsem.

• 3.6.2019  11:09
    Iron Sky (2012)

Komunistická a levicová propaganda z Finska. No má to pár vtipnech momentů. Ale ne moc.

• 3.6.2019  11:03
    Burger (2013)

Nejlepší Burger je stejně ten dřevěný s dlouhým nosem. Charlie má dlouhý vous. Nebo knír. Norové a Wales???

• 13.5.2019  16:13
    Rédl (TV seriál) (2018)

Zase taková bolševistická agitka. Hlavní hrdina je teplý představitel a přežitek minulého režimu. Přijde mi to jako plivnutí na památku Václava Havla a polistopadového vývoje. Ještě, že ten estebák nebyl až tolik pozitivní.

• 21.1.2019  17:44

Levičačké a tvz. cool protikoloniální aktivistické pobaveníčko sice se sexy Australankou Margot Robbie ale ideologické zabarvení. Afrika je Afrika.

• 21.1.2019  17:15
    Husí kůže (2015)

Jo pravda husí kůži z nekvalitního filmu jsem z toho nedostal, ale že by šlo o nějaký převrat nebo nějaký hezký komedialní horror, to se říct nedá.

• 21.1.2019  17:06

NEni to uplně špatné, ale přece jen za zlaté éry protektorátního filmu vznikaly lepší filmy. Ale Oldřich Nový a Nataša Gollová jsou dost crazy aby byli dobří.

• 18.12.2018  13:01
    Aquaman (2018)

Unikatní DC comics adaptace trochu odstrkovaného hrdiny toho universa. Jason Momoa je zkratka dost dobrej.

• 18.12.2018  13:00
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

rvní díl mi přišel jako kritika začátku 90. let a období mého milováného prezidenta Václava Havla, jehož obrazy tam po kancélářích visí. Tajemno seriál ale ze začátku má.

• 28.11.2018  11:53

Hezkéj film k odpočinku a relaxaci. Pokud máte radi přatele, tak tohle berte jako bonus k nim. Nakonec Natasha Henstridge a Amanda Peet byla a častečně jsou i dnes kočky a da se na ně koukat.