Xpojntman

Xpojntman

J F K

okres Praha-západ
ten kdo ma na fbd víc bodů než Douglas tady

homepage

3 body

• 3.7.2017  08:23

Víc sexu heterosexualního a míň homosexualního. Angelina Joliová-Voight tam klidně mohlo chodit víc nahá. Bitevních scén tam taky mohlo bejt víc.

• 29.6.2017  18:12

Tady to ještě nějakej hůmor má. Ale nechápu, co chtěji timhle seriálem dokazat. Štvat lidi proti bohatým? uspěšným? tržnímu hospodářství?

• 29.6.2017  18:08

Tam jo musím se přiznát, že nakonec to byl docela fajn biják. I když už to nemělo šváby a trochu to mělo mouchy.

• 29.6.2017  18:05

Megan Fox je kočka, tady teda tak trochu ďabelská kočka, ale furt sexy. Amanda Seyfried taky hraje docela dobře. Ale tyhle hvězdy počty hvězd nemohou samy vytahnout.

• 28.6.2017  18:07
    Doom (2005)

Ta ono natočit film, podle tak dobrý PC střílečky jako Doom jde hodně těžko. I když se tady musí nechat ta snaha. A Rock je dobrej.

• 27.6.2017  16:16

Já koprovku moc nerád, ale tady se člověk zase trochu zasměje, ale jinač slabší díl.

• 26.6.2017  08:59
    Síť (1995)

Malý, rychlý a s ochranou soukromí. Nemusíte obětovat velký balík dat pro to nejlepší soukromé prohlížení. Tak to myslím Angela Bennetová taky četla.

• 21.6.2017  16:28

Cookies a podvodné stránky mohou vypadat k smíchu, ale když jde o vaše soukromí, vyplatí sebrát je vážně. A ano facebook mám.

• 15.6.2017  17:25

Margot Robbie, Margot Robbie a ještě jednou Margot Robbie. Na té film stojí - díky ní možná nejen film- a páda. Jednoznačně nejlepší Harley Quinn ever.

• 13.6.2017  16:24
    Únos (1952)

Trapná rudá bolševistická propaganda. Spíš než únos se jedná o útěk. Dokonce hrdinný. Kádar-Klos mě nikdy moc neuchvatil a tady už vůbec.

• 13.6.2017  16:23
    Modrý blesk (1999)

Davali to na Dajto a já jsem Martina Lawrence a jeho modrýho bleska nějak nedal. Asi to bude podle nalady. Ale modrý blesk, černý nebo růžový panther je toho nějak moc.

• 8.6.2017  16:40
    Koncert pro Manchester (koncert) (2017)

Trochu citace: Popový postrach. Smí se to říci, když jde o pietu pro Manchester? Přestože z pohledu mnohých rodičů i prarodičů, generací odchovaných Beatles či Rolling Stones, neexistuje větší hudební nuda než Ariana Grande coby pěstěná princeznička Barbie a její objímání, dojímání, pózování, pusinky, srdíčka. Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/koncert-pro-manchester-07v-/hudba.aspx?c=A170606_093324_hudba_ts I srdičko MCR takhle ne.

• 8.6.2017  16:30

Hustej, ultra a coool nářez. Fakt silný obsazení, který vyvadí dost hustý kousky. Někdo měl koule, možná až na krku, jít do tyhle odvazový zaležitosti i když tak moc jak by to chtělo.

• 8.6.2017  16:25
    Piraňa 3DD (2012)

David Hasselhoff jako David Hasselhoff je sice fajn a možná i coool, ale jinak slabé jako odvar z odvaru. Dobrá dobrá holky v plavkách fajn i tak byly v Piraňe 3D -ten předchozí od Lake Victoria lepší.

• 7.6.2017  16:34
    John Wick (2014)

Sice je fajn mlatit Rusy a ostatní chatru -po jejich svoloč-hlava nehlava, ale tady to děla nějakej rusofil nebo co. Ně to moc nechytlo naví c byla sympatická postava Adrianne Palicki. Je to kus ženský a je sympatičtější než baba jaga Keanu Reeves.

• 7.6.2017  16:27

Nemám rád bolševiky, tedy komouše, rudoše (sorry Vinnetuu, ale pro tebe Pierre Brice to neplatí, ale pro Gojko Mitiče jo) atd. Hrdinský lid Pobaltí proti bolševistickým Rusům musel bojovat i uniformách SS, což se nelze ani divit.

• 30.5.2017  12:12
    Wolverine (2013)

Aneb jak Wolverine - rosomák přes Hirošimu nebo Nagasaki ke štěstí přišel, nebo snad k neštěstí. Dost cool samurajky a samurajové.

• 25.5.2017  16:48

„Můj mozek je klíčem k osvobození.“ — Harry Houdini #NonconformistHallOfFame.

• 25.5.2017  16:45

„Nikdy nevíte, od jakého neštěstí vás zachránila obyčejná smůla.“ — Cormac McCarthy #NonconformistHallOfFame.

• 24.5.2017  17:56
    PanMáma (TV seriál) (2013)

Jarmila Beranová (super Milan Šteindler) je mega matrona Kročehlav i celýho Kladna s rozsahem až nevím kam. Nojo v tomhle se jí nevyrovná ani zelenooká zrzka Rysová. Teda v matronství.

• 24.5.2017  17:50
    Pánská jízda (2004)

Nechápu, jak sem se mohl nechat tenkrát překecat a jít na to do kina. To sem ty prachy měl radši propít, ono to po schlédnutí bylo na několik panáků.

• 16.5.2017  11:18
    Mosquito Man (2005)

Při kempování pod hvězdami je velká šance pro pozorování noční oblohy... a krmení komárů. Ale ne koukaním na toto. O mrmení se u toho, z toho by jeden blil.

• 15.5.2017  12:20
    Trollové (2016)

Na co jsem to proboha šel... i když se to nakonec tak hrozný nebylo...i když volňasek je volňasek.

• 25.4.2017  11:23
    Opičí král (TV seriál) (1986)

Rada do života: Banán nejsnáze oloupete, když uštípnete stranu bez stopky. Přesně tak to dělají i opice. A můžete při tom koukat na tenhle seroš. Král opic by chtěl být na planetě opic.

• 25.4.2017  11:19
    Kancl (TV seriál) (2005)

Kancelář můžete mít kdekoliv. Zkuste dnes jít ven a pracovat hodinku z parku nebo kavárny.

• 24.4.2017  12:46
    Deadpool (2016)

Bože, jak dlouho se už díváte do počítače? Dejte si pauzu na svačinu, internet bude pořád tady, až se vrátíte.

• 30.3.2017  18:46
    Gauneři (1992)

Jó, ale pan Hnědý, to je jako pan Hovno... A tohle není vůbec film na hovno. To je Tarantino.

• 30.3.2017  18:39

Vyber si z mých nových tarifů: Piju málo, Chastám často, Vnímám tě a Dohoda s hospodou... Tvůj Alan.

• 9.1.2017  12:40

Ještě houšť do rudejch bolševistických sviní....

• 24.6.2016  11:58
    Samotáři (2000)

Tady lidi málo hulej, kdyby vic hulili možná by přestali lhát, i se třeba opouštět. Hulení tady prostě eště nemá takovou tradici.