Hologram pro krále (2016)

Já bych to skoro viděl na uražku Saudské Arábie- strategického spojence v tomto regionu.

Prezident Blaník (2018)

Bla bla bla Blaník. Nic moc. Taky je to uržka Vacláva Havla a jeho památky. Nevim jak Miroslav Kalousek a Mirek Topolánek se k této šaradě mohli nechat přesvědčit. Politický lobbing u nás je O.K. a je potřeba. A navíc je to komunistická propaganda a já komunisty nemusím.

Prezidentská debata (2018) (pořad)

Jako uvědomělý pravicový volič jsem to v prvním kole hodil Topolánkovi, Fischerovi a Horáčkovi. V druhém kole nevím, protože Drahoš i Zeman (ten tady ani nebyl) jsou moc levicový.

Modrý Pacifik (1996) (seriál)

Ale ale to je jako se joukat na Rychle a zběsile a kritizovat je za fyzikalní zákony. Je to snad National Geografic? No tady na to koukate kvůli čemu, kvůli sexy kočkám....v plavkách, uniformách nebo bez nich. Rozhodně to není Shakespeare nebo Bergman ( I když Jaimy tam mohla klidně mohla hrát). Tak se trochu povzneste.

Temná věž (2017)

Milé, ale zas tak moc ne. Rozhodně to nebylo, tak hrozné jak tu něktéři samozvání především horrorový experti tvrdili. Idris Elba a Matt McConaughey jsou dobré protipóly celého příběhu. Dost dobrá adaptace knihy Stephena Kinga. Taky to i spoluprodukoval.

Sněžní pavouci (2007) (TV film) odpad!

Asi pavouci mají smůlu. Jsou v Utahu a ani Vanessa Williams je nezáchraní od totálního propadáku s občas cečkovými triky, teda na dnešní dobu. Tibor Takács je zkrátka kakač. Přeložte si to jak chcete.

Vyprávěj - Mácháč (2011) (epizoda)

Zuzana Kajnarová je v několika ohledech větší kočka než Andrea Kerestešová, ale ta je taky jako sexy. V tomto díle se vyvine krutopřísnej manželskéj několikaúhelník.