Správní chlapi (2016)

Tenhle žánr úplně nevyhledávám, ale u tohohle filmu to dohromady prostě funguje. Hlavní trojice je skvělá, zajímavě napsaný postavy, který od sebe překvapivě nejsou tolik odlišný, jako to bejvá u klasickejch buddy cop filmů. Je tam hodně dobrá sedmdesátková atmosféra, originální zápletka. A myslim, že by to tu mělo bejt zařazený mezi komedie, protože to bylo opravdu vtipný. Ani chvíli jsem se nenudila, rozhodně doporučuju! (Edit: změna žánrů už proběhla, takže dobrý)

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tak a chápu to rozpolcené hodnocení na netu. Na tenhle film se hezky kouká, ale ten scénář má prostě hodně mezer. Mimochodem to byl další z případů, kde už v traileru prozradili většinu děje a to je prostě špatný. Taky se nemuseli tak mocně snažit vytvořit základ pro Justice League, protože to zabralo půlku filmu a v pár případech to bylo dost líně a uspěchaně provedený (e-mail..vážně?). Lois Lane je nejotravnější postava, akorát všechno kazí a pořád odněkud padá. Asi se jí tam snažily vecpat její účel mimo to, že je Supermanova lásečka, a nějak se to nepovedlo. Určitě to nebylo úplně špatný (Ben Affleck překvapivě super, novej Alfred byl fajn, Gal Gadot hot, akce byla dobrá), ale rozhodně to mělo větší potenciál.