COF_666

vykuk v plechovém rouše

Twitter: akrij9

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 23.3.2021  21:47

Jiná má bývalá VHSka nemůže být víc ohraná, než ta s tímto koncertem. Jackson na svém vrcholu.

• 3.11.2018  01:32

Film roku!

• 24.12.2017  12:30

Vlastně mě to hodinu a půl štvalo. Ne že by to byla nuda, ale nebylo to ono. Pak najednou přišel zlom a poslední třetina je snad to nejlepší ze světa Star Wars. Slabší čtyři hvězdičky.

• 26.2.2017  22:40
    John Wick 2 (2017)

Chad Stahelski mi definitivně potvrdil, že stvořil nejlepšího akčního hrdinu posledních let. Naprostá pecka.

• 9.2.2017  00:39

Škoda konce! Jináč pecka s hutnou atmosféru.

• 20.8.2015  12:48

Pro fanoušky Rytmuse povinnost a pro ostatní minimálně zajímavý pohled na známého interpreta. Výběr skladeb v pořádku, dokument je pojatý velmi zajímavě (sledujeme ho "poprvé" spolu s hlavním protagonistou) a nenudí. Osobně mi trochu vadil snad jen závěrečný patos. 3,5*

• 10.6.2015  20:48

Nic světoborného. Zkrátka "jen" dobrý velkofilm, který nepřináší prakticky nic moc nového.

• 13.5.2015  19:40

Neskutečná jízda od začátku až do konce zabalená do nádherného vizuálu a podpořená skvěle vybranými herci. Z Hardyho sálá charisma na kilometry a Furiosa v podání Charlize Theron je po dlouhé době postava u níž jsem si přál, aby v pohodě přežila až do závěrečných titulků. Veškerá má očekávání byla naplněna!

• 16.3.2015  17:11

Cesta naděje se prostě nepovedla. Dalo by se říci, že neurazí, ale to by se nesměla brát tak moc vážně. Tváří se jako velkofilm. Ale není jím. Není ničím. Je jen jakýmsi šedivým příspěvkem kinematografii, bez opravdových emocí, či vypjatých momentů. Kýčovitá nuda.

• 25.2.2015  21:13
    Ghoul (2015)

Příjemné překvapení. I když Ghoul vlastně pouze pokračuje v nastoleném trendu podobných filmů, není hloupý. Navíc má slušný spád a umí opravdu vyděsit. I přes horší konec jsem nakonec odcházel spokojen. 3,5*

• 14.1.2015  21:12

Skvělý! Nenápadná pecka mezi českými filmy posledních několika let. Svěží, chytlavá a zábavná. K dokonalosti sice malinko schází, ale film je natolik sympatický, že si plné hodnocení určitě zaslouží.

• 25.11.2014  18:36
    Ouija (2014)

Jedno hororové klišé za druhým. Klasický příklad toho, jak to rozhodně nedělat.

• 13.10.2014  19:12

Drákula neurazí. Navíc Evans je opravdu sympaťák.

• 10.10.2014  21:47
    Slipknot: (sic)nesses (koncert) (2010)

Málokterá metalová kapela dokáže využít svůj čas na pódiu jako Slipknot. Ještě k tomu na festivalu! Strhující show, fantastické publikum a výborný zvuk. Ač nejsem bůhvíjaký fanda, tenhle koncert je fantastický.

• 7.10.2014  23:29
    Annabelle (2014)

Rozhodně ne tak hrozné, jak se tady zvěstuje. Na druhou stranu zázrak taky ne. Několik scén je ale opravdu povedených, především ta ve sklepě, a samotná panenka je opravdu nepříjemná. Celkově slušnej standard.

• 27.8.2014  13:16

Obrovské zklamání. Možná to s nějakým odstupem budu moci ocenit, zatím mi to však moc nejde. Neskutečná herecká sestava mi překvapivě nesedla a ani s jednou postavou, snad krom Fiennese, jsem se nedokázal jakkoliv ztotožnit. Krásná kamera a perfektní styl, spolu s několika opravdu vtipnými scénkami (útěk z vězení, přestřelka...) mi vzhledem k faktu, jak moc jsem se na tenhle film těšil, prostě nestačí.

• 13.8.2014  11:42

Velmi předvídatelné, ale přesto velmi zábavné. Skvělá je úvodní část a Maurice!

• 3.7.2014  15:49

Derrickson nemusí už nikoho přesvědčovat, že natočit napínavou a děsivou záležitost umí. I v Deliver us from evil se najde pár skutečně hutných momentů, při kterých se na chvíli zastaví srdce. Je tu ale několik věcí, které mi vadí. První z nich je hned na začátku, kdy tvůrci slavnostně představí (pro ty, kteří o tom ještě nevědí) že film je podle skutečných událostí. Přijde mi to jako taková zbabělá ochrana, režisér i jeho tým si vlastně mohou vše ve filmu ospravedlnit. Vzpomněl jsem si na Město Bohů, kde na konci vynikajícího filmu jakoby náhodou oznámí tu magickou větu "based on a true story". To zážitek ještě povýší. Ne tak tady. Dál bych zmínil to, že Derrickson některé momenty umí natočit naprosto skvěle (scéna ve sklepě domu italské rodiny, dětský pokoj) a některé prostě neuvěřitelně "béčkově". Navíc tu není moc s kým se ztotožnit. Banovi nebudete držet palce a Ramírezovi jsem měl problém věřit pohnutou minulost jeho osoby. Výborný je ovšem Harris, který je opravdu děsivý. Celkově to prostě tak nějak plyne a plyne, leknete se, plyne to dál, leknete se.... Slabší čtyři hvězdičky. Mít to lepšího režiséra.....znáte to.

• 22.5.2014  18:32

Celý dokument zachraňuje především Jack White.

• 13.5.2014  20:07
    Godzilla (2014)

Hodně dobrý. Rozleželo se mi to v hlavně a fakt super. Spíš než-li konec (zahrnující samozřejmě větší "stavební úpravy" San Francisca) se mi více líbila první polovina filmu, která postupně budovala napětí a atmosféru toho, co se nevyhnutelně blíží. Nejlepší scéna pro mě byl jednoznačně "seskok" (výborný už v traileru), který díky IMAXu působí opravdu pompézně. Godzilla samozřejmě není nic, co by člověk neviděl. Štastné shledání, hlavní hrdina co všechno přežije i stihne být u všeho podstatného a tak dále - to všechno tu je, tak jak se sluší na velkofilm. Vůbec nic ale nevyčítám, maximálně se mi moc nelíbil úplný závěr (to si nechám pro sebe; je to určitě spíš můj subjektivní pohled). Vedle téhle Godzilly vypadá ta Emmerichova jako studentský film.

• 4.5.2014  21:48
    (1998)

Strhující shluk vjemů, jejichž pochopení je podle mého velmi individuální záležitostí. Já třeba nevidím Pí jako úplně šílený film (navíc i vzhledem k nedávnému shlédnutí Donnieho Darka), ale jako film, který je zkrátka natočen přímo pro potřeby ukázky života geniálního matematika. Jasně - tohle není vůbec film pro masy, nebude vysílán v hlavním vysílacím čase, ale není ani nepochopitelný, ani nepříjemný, je prostě jiný - v mnoha významech. Těžko se mi to i popisuje. Jinak vizuálně je to pro mne nejlepší Aronofského film. Prvních dvacet minut jsem byl doslova v transu.

• 2.5.2014  00:46
    Donnie Darko (2001)

Nechápu. Prostě ne. Donnie je sympaťák a líbil se mi jeho pohled na svět, když byl zrovna při smyslech. To je asi tak jediná konkrétní věc, na kterou si vzpomínám. Jinak nevím nic. Hodnocení osciluje někde mezi odpadem a pěti hvězdičkami. Dám dvě. A vůbec nevím, jestli to dává smysl. Vlastně jo - hvězdičky jsou pro Franka. Konec.

• 10.4.2014  16:24
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Detektivní záležitosti opravdu moc nemusím a přesto mě True Detective naprosto připoutalo k monitoru. Vlastně ani moc nevím, jestli se to dá srovnávat s "normálními" detektivními/krimi seriály, protože pro mě to byl naprosto jiný (a intenzivní) zážitek. Vedle naprosto precizního vizuálu musím pochválit především hlavní hereckou dvojici McConaughey - Harrelson.

• 9.3.2014  00:23

Fantastický. Je složitý napsat něco dalšího, po všech těch výstižných komentářích, které tu jsou. Za sebe si dovolím pouze opět vyzdvihnout výkony pánů McConaugheyho a Leta - FAMÓZNÍ. Pro mne osobně jeden z nejkrásnějších filmových zážitků posledních let. Nádhera.

• 12.2.2014  15:06
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

"Sex mezi mužem a ženou, je intimní věc. Je to určitý projevení důvěry tomu druhýmu, kterým se korunuje vzájemný duševní porozumění."....... ".....Libuško si kurva......"

• 16.1.2014  20:02
    Mrňousci (TV seriál) (2006)

Skvělá nenáročná a ještě k tomu vtipná záležitost. Osobní favoriti jsou oba pavoučí protagonisté.

• 27.12.2013  20:25

Působivé, ale nedostalo mě to tak, jak jsem si myslel že dostane. Výborný Firth, Rush mě tolik nebral.

• 11.12.2013  21:57

Hobit je snadná "oběť" - koneckonců, přišel po Pánovi Prstenů. I já přiznávám, že první díl určitě není nic, co bych si nějak vryl do paměti a vzpomínal na něj, jako na úžasný filmový zážitek. Přesto je to pořád slušná zábava. Druhý díl je ale asi tak o deset tříd výš. Jsem asi holt moc jednoduchý divák a stačí mi málo - navíc jsem to ani nečetl. Já prostě tak nějak nemám co vytknout a dávám plné hodnocení. Asi je ta chyba ve mě, holt jsem se až příliš dobře bavil.

• 11.12.2013  14:22

"Dětinštější" sourozenec Pána Prstenů. Nenudil jsem se, ale ani mě to nijak extra neodvázalo. Navíc mám prostě problém s tím, jak to vypadá neuvěřitelně uměle - ať mi nikdo netvrdí, že s takovým rozpočtem by se nedaly opět udělat parádní masky stejně, jako v "lotrovi". Výborné jsou dvě scény - bitva těch obrů (už sem zapomenul jakých přesně) a cokoliv s Glumem (tam na mě dýchla nostalgie). Hrozné naopak pokusy o hudební vložky. Celkově je to celkem sranda - vlastně to asi dopadlo tak, jak mělo.

• 7.12.2013  12:11
    Gravitace (2013)

Dokonalou úvodní dvacetiminutovku s božím Georgem, vystřídá nudný zbytek s hroznou Sandrou.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20