V moci ďábla (2005)

Ďalší horor s neskutočne dobrou atmosférou... väčšinou mi podobné filmy nič nerobia, no tu som mal dobrý mráz na chrbte... dosť mi vadilo, že tam bolo priveľa záberov zo súdu a kecy okolo toho - keby sa autori viac sústredili na tú "hororovú stránku filmu" ako na akúsi "výpoveď o tom, čo sa stalo", tak by to bolo ďaleko lepšie... tak či onak musím povedať, že ide o jeden z najlepších hororov aké som videl a len podotýkam, že porovnateľú atmosféru som videl naposledy v Devil

Thor (2011)

Epická rozprávka s extrémne dobrým grafickým spracovaním. Okrem vizuálnych orgií a heroickej atmosféry som si vychutnal aj sympatické obsadenie, hudbu a striedanie dvoch hlavných dejových línií, vďaka ktorému sa tam stále niečo dialo, takže som sa ani na sekundu nenudil... ja som si rozhodne prišiel na svoje ;)

Stmívání (2008)

Ten scenár je trápne zúfalstvo. Keby som sa zo všetkých síl snažil vymyslieť čo najstupídnejšiu scénu, ktorej jediný ciel by bol čo najviac potopiť a zhovadiť tento film, tak by som ani zďaleka nevymyslel také sračky ako: upíry v búrke hrajú baseball, upír sa na slnku trbliece... na vymýšľanie podobných vecí treba jednoducho talent ^^

Bereavement (2010)

Žiadne napätie, žiadna atmosféra a ešte k tomu predvídateľný a nezaujímavý dej... bez jedinej strach či zimomriavky naháňajúcej scény ...nízkorozpočtová prázdnota

Pravidla vášně (2002)

Zaujímavé spracovanie, originálne použité pretáčanie dozadu. Sympatické obsadenie, hlavne dvojica Shannyn Sossamon + Jessica Biel. Bohužiaľ to malo stupídny scenár, dej sa nijak nevyvíjal, celé to bolo len o tom, kto koho miluje a prečo ho nikdy mať nebude... absolútne všetky postavy brali koks alebo húlili trávu a pri buzerantských scénach sa mi obracal žalúdok.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Scenár bol zbytočné komplikovaný... každá druhá postava tam vykecáva svoj "životný príbeh", takže je to prepchaté dialógmi, priveľa dejových línií - načo? ...nebolo to zlé, no mohlo to byť lepšie

Vřískot 4 (2011)

Posledné slová pred smrťou: "Fuck Bruce Willis" - ten scenár to zabíjal neskutočne, strašne som sa nasmial pri tom :D ...a aj keď som ten film bral s nadhľadom a viac menej som sa na ňom zabával, tak boli momenty, pri ktorých mi prešiel mráz po chrbte, čo bolo na tom celom najlepšie ;)

Pan Bobr (2011)

Neskutočne silná myšlienka filmu, ktorá hovorí za všetko: "sometimes, we reach a point where, in order to go on, we have to wipe the slate clean. We start to see ourselves as a box that we're trapped inside. And no matter how we try and escape, self-help, therapy, drugs, we just sink further and further down. The only way to truly break out of the box is just to get rid of it altogether... Starting over isn't crazy. Crazy is being miserable Crazy is pretending to be happy. Pretending that the way things are is the way they have to be for the rest of your bleeding life. All the potential, hope, all that joy, feeling, all that passion that life has sucked out of you. Reach out, grab a hold of it and snatch it back from that blood-sucking rabble. "

Wrecked (2010)

To, že ten film nestojí za veľa nie je chyba Brodyho. Psychologický thriller na pozadí nepodareného Ultimate Survival, to nemohlo fungovať... a s takým scenárom už vôbec nie. Nepomohli ani zúfalé pokusy tvorcov oživiť to s Brodyho preludmi a snami, ktoré nielen že sú lacné klišé, ale hneď bolo jasné, že išlo len o ilúziu... mňa to teda moc neoslovilo.

Elektra Luxx (2010)

Komédia? to asi ťažko... dej žiadny, scenár suchý, celé to stojí na "sexi" Carle Gugino, ktorá pôsobí príliš umelo vo väčšine scén vrátane lacného kabaretového vystúpenia... pozitívne som vnímal asi len dvojicu Palicki + Chriqui.

Ovládací panel
23. nej uživatel Slovensko